Medal of Honor: Airborne vs Call of Duty 4

wilku00

Użytkownik
Użytkownik
Co jest według was leprze bo chciałbym zakupic jedną z tych gier , piszcie w ten sposób:
1. Pod względem graficznym
2. Model fizyki
3 . Grywalnosć
4 . Stopień Zniszceń (np budynków , wybuchy pojazdów itp)
5. Dodatkowe plusy i minusy tych gier
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Medal of Honor: Airborne vs Call of Duty 4

bierz bez zastanowienia COD4 .... jest to jedna z niewielu gier w których po przejściu fabuły szczęka mi opadła i powiedziałem ... W O W !!

naprawde warto ...


MOH airborne ? dla mnie nic ciekawego...
 

nazwa_uzytkownika

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Medal of Honor: Airborne vs Call of Duty 4

MoH:A jest także niezły, można 'apgrejdować' bronie, na początku też mi się nie podobał, lecz przy drugim podejściu do tej gry przekonałem się do niej. Jak dla mnie jest troche za krótki.

Polecam też Battelfield: Bad Company. Świetne zniszczenia, można pojeździć pojazdami (czołgi, humvee, helikopter, łodzie), duża dawka humoru, no i bdb grafika, o grze na live już nie wspominając ::).

pozdrawiam
 

wilku00

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Medal of Honor: Airborne vs Call of Duty 4

Battelfielda juz mam;] A jaki jest poziom zniszczen w COD 4?
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Medal of Honor: Airborne vs Call of Duty 4

wilku00 napisał:
Battelfielda juz mam;] A jaki jest poziom zniszczen w COD 4?
Nie istnieje takie pojecie jak "poziom zniszczen w CoD4"-nie ma czegos takiego.:p
Jedynym "fizycznym smaczkiem" sa kule przebijajace sie przez niektore elementy otoczenia(np.cienka blacha).
Jesli interesuja Cie tematy WWII i destrukcyjne srodowkisko to polecam calkiem niezle BIA:HH-niedawno wyszlo.

Pewne elementy otoczenia podlegaja destrukcji,plus warstwa taktyczna ktorej nie znajdziesz w wymienionych przez Ciebie grach.
Ale CoD4 to to napewno nie jest jesli chodzi o caloksztalt:)
 

wilku00

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Medal of Honor: Airborne vs Call of Duty 4

Mam jeszce jedno pytanie podam to na prostym przykładzie : strzelam wyrzutnią rakiet w sciane budynku czy rozwali ja?
 

bartos90

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Medal of Honor: Airborne vs Call of Duty 4

Jeśli chodzi o COD4 to nie rozwalisz żadnej ściany.
 

kepaic

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Medal of Honor: Airborne vs Call of Duty 4

MoH:A i CoD4:MW różnią się wieloma aspektami, ale przede wszystkim należy je rozróżnić jako dwa różne klimaty - II wojna swiatowa i wojna nowoczesna. Każda z tych gier jest chyba najlepsza w swojej szufladce (w nowego BiA:HH jeszcze nie grałem więc jego nie liczę), więc praktycznie musisz wybrać klimat który bardziej ci pasuje :) Osobiście poleciłbym jednak CoD4, ponieważ niewiele jest porządnych FPP w klimatach nowoczesnych konfliktów, no, chyba że naprawdę nie przejadła ci się jeszcze II wojna światowa, wtedy uderzaj w MoH'a (IMO szkoda że nowy CoD znowu powraca do historii, zawiodlem się bo już mam dosyć IIWW po tych wszystkich kolejnych MoHah i CoDach)
 

Mr.Hankey

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Medal of Honor: Airborne vs Call of Duty 4

Na dzień dzisiejszy to COD4 nie ma konkurencji jeśli chodzi o wojenne strzelanki. MOH jest niezły, ale daleko mu do COD4.
 

DjKazain13

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Medal of Honor: Airborne vs Call of Duty 4

Racja fabula w cosd 4 jest supper a w Airborne :(
 

Bombel5

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Medal of Honor: Airborne vs Call of Duty 4

tylko ze w CoD4 fabuła na 5 godzin a Airborne to nie wim
 

gpiorzel

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Medal of Honor: Airborne vs Call of Duty 4

Podobnie single, ale multi jest bez porównania! CoD4
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Medal of Honor: Airborne vs Call of Duty 4

DjKazain13 napisał:
Racja fabula w cosd 4 jest supper a w Airborne :(
Fabula w CoD4 jest super?!Wez przestan...wiele dobrego o CoD4 mozna powiedziec,ale nie to ze ma dobra fabule.Terrorysci,bomba atomowa...a świat ocala bohaterscy Marines i nie mniej szlachetni chlopcy z SAS.
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Medal of Honor: Airborne vs Call of Duty 4

misiek8 napisał:
DjKazain13 napisał:
Racja fabula w cosd 4 jest supper a w Airborne :(
Fabula w CoD4 jest super?!Wez przestan...wiele dobrego o CoD4 mozna powiedziec,ale nie to ze ma dobra fabule.Terrorysci,bomba atomowa...a świat ocala bohaterscy Marines i nie mniej szlachetni chlopcy z SAS.
moze to nie dosłownie fabuła .. ale ogólny klimat gry ...

misja w prypeć (czarnobyl) miała taki klimat że doslownie doznałem szoku ... coś pięknego
gra co prawda krótka ... ale za to niesamowita

przeszedłem 2 razy na PC i 2 razy na X360
a że mam duże lagi w grze przez neta na x360 to kupiłem specjalnie karte graficzną żeby śmigać w COD4 przez neta na PC ...


mieć xboxa 360 i nie zagrać w COD4 to grzech ;)
 

foksisko

Świeżak
Świeżak
Odp: Medal of Honor: Airborne vs Call of Duty 4

Zdecydowanie Medal of Honor: Airborne vs Call of Duty 4 !!!
 

Do góry Bottom