Medal of Honor Warfighter

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

RaideR195

Świeżak
Świeżak
Witam. Mam problem z Medalem Warfighterem, a konkretnie gdy przejdę ten pościg (4 misja) gra wywala mnie do dasha i tak zawsze. Potrafi ktoś pomóc czy miał ktoś ten problem i go rozwiązał to podzielcie się tą wiedzą. Bo jestem fanem tej serii i bardzo chciałbym zagrać w tę część. Z góry Dzięki za każdą poradę ;) (Sry jeśli istnieje już taki temat, ale jeśli już jest to poprosiłbym link ;>)

EDIT:

OK. Rozwiązałem ten problem ;) Jeśli ktoś ma problem to piszę wytłumaczenie jak to naprawić. Po primo, jeśli masz zainstalowany z jakiejś innej strony HD Content, a grę pobrałeś też z innego źródła to wtedy według mnie powstaje problem. A zrobiłem tak, że grę miałem wcześniej z innego źródła i grę wywaliłem, a przeróbka gry była na X-ie i HD content też był z innego obrazu i poprostu to ze sobą koliduje co powoduje ten błąd. Tak więc moje rozwiązanie, żeby pobrać Medala z 1 i 2 DVD (1DVD Multi+HD/2DVD Single) i 1DVD do xex do HD i 2DVD do GOD i problem jak ręką odjął. Spróbujcie tego sposobu jeśli to coś pomoże. Wnioskuję to z tego co pisało na jednej zagranicznej stronie internetowej, także nie komentujcie mnie tu negatywnie.

Łącz posty - nie pisz jeden pod drugim - Jabar
 

RaideR195

Świeżak
Świeżak
Temat do zamknięcia.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom