Mega wolne dzialanie xbmc ;-/

Gawlik

Użytkownik
Użytkownik
Witajcie !!! ;-D
Dostalem xbox classica przerobionego smartxx i xecutorem2 bez dysku hdd i kupilem na allegro 10gb odblokowany dysk z media center i po wlaczeniu oryginalnego biosu mam blad 05, natomiast jak odpale Yoshi M8+ (1.6) to laduje sie bardzo dlugo media center i potem nawigacja w nim trwa szybko dopoki nie zaczne np wchodzic w strukture katalogow i jest tam lista dem ktore laduja sie po kilkanascie minut. Jestem mega laikiem w tego klocka :D i nie wiem co moze byc nie tak, jak to naprawic....


edit//
problem czesciowo rozwiazany mozna zamknac, dziekuje
 
Ostatnia edycja:

Cleetus

Banned
Użytkownik
Świeżak
Rozwiązany w jaki sposób? Inni użytkownicy też chcieliby wiedzieć na przyszłość :happy:
 

Gawlik

Użytkownik
Użytkownik
Postawilem od nowa caly system :) przydzielilem partycje i jal reka odjal, cos bylo ewidentnie nie tak z partycja f :)

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
 

Cleetus

Banned
Użytkownik
Świeżak
Słuchaj a jakbym wyjął swój dysk 10GB z konsoli i włożył 60GB od kompa (ATA oczywiście) to co muszę zrobić by była przeróbka aktualna, nic nie spieprzyć itd. itp. po prostu jak działać? Tak mniej więcej krok po kroku.
 

Gawlik

Użytkownik
Użytkownik
Słuchaj a jakbym wyjął swój dysk 10GB z konsoli i włożył 60GB od kompa (ATA oczywiście) to co muszę zrobić by była przeróbka aktualna, nic nie spieprzyć itd. itp. po prostu jak działać? Tak mniej więcej krok po kroku.
Jakims tam jeszcze guru nie jestem od klocka i przerobek, sam jakies tam podstawy ogarnalem :)
Wszystko zalezy od tego jaka masz przerobke jak sofmod to gorzej jak hardmod to lepiej :)

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
 

Cleetus

Banned
Użytkownik
Świeżak
Właśnie! Jak rozróżnić softmoda od hardmoda? Jest jakiś sposób?
 

Do góry Bottom