Mercenaries 2

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Release Mercenaries 2 USA XBOX360-iND juz do pobrania, szkoda ze NTSC :(
Czekam z niecierpliwoscia na PAL wersje i nie odchodze od konsole przez weeknd :)
 

Piki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Mercenaries 2

Zdaj relację jak już zagrasz i ochłoniesz trochę ;)
 

plutap

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Mercenaries 2

a wiadomo kiedy będzie PAL? już widziałem dwie wersje NTSC
 

wojnar

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Mercenaries 2

W przyszłym tygodniu powinno już być.
Trzeba patrzeć na Xbox-Sky. Jeśli tam nie ma to nigdzie nie będzie ;]
 

aaaqqq111

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Mercenaries 2

gierka pobrana z działu download oczywiście PAL wszystko śmiga aż miło...czytałem niektóre wypowiedzi o tej grze podobno była już prawie rok temu skończona tylko wydawca czekał z wydaniem...i można by się przyczepić do grafiki ogólnej. bo efekt rozwalania jest b. dobry zwłaszcza wybuchy i to niezłe wybuchy z podmuchami nadrabiajaa słbą grafikę :)

ogólnie polecam kupa zabawy choć wszystko dość prostolinijne jechać zabić itp misje mało się od siebie różnią
 

Z0M0

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Mercenaries 2

Gierka fajna szkoda że szybko może się znudzic.Ale cóż wszystkiego miec nie można
 

XadnerPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Mercenaries 2

Mo osobiście gra się nie podoba. Bardziej TPS'ów ( Third Person Shooter ) wolę FPS'y ( First Person Shooter ). Ale na pewno miłośnikom biegania i napażania z bazuki we wszystko co się rusza, czy też podpalanie lasów tropikalnych się spodoba, bo to tego typu gra.
 

jakub1989

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Mercenaries 2

O co chodzi z tymi przedmiotami ( rakiety, cysterny) które można znaleźć na mapie klikam przy nich Y ale nie wiem jak je zabrać. Punkt na mapie dalej zostaje ??

Coś tam pisze aby wysłać po nie pilota śmigłowca ale jak to dokładnie zrobić ?? Jestem na samym początku gry.
 

wojnar

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Mercenaries 2

Wciskasz "górę" na D-padzie i wybierasz pilota :O
 

kepaic

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Mercenaries 2

Mi sie nawet nowe Merc'i podobaja, ale ja nie spodziewalem sie po nich rewolucji - ot, niezla freeroamingowa tpp. Gralem w poprzednia czesc na PS2 i dwojeczka jest praktycznie taka sama, tylko z poprawiona grafa i kilkoma dodatkami. Polecam, ale jako tytul zapasowy, do pogrania w tzw "miedzyczasie" :)
 

xarr

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Mercenaries 2

gra fajna chociaż spodziewałem sie wiecej.
mimo wszystko zrzucanie MOAB na miasto chyba nigdy mi się nie znudzi :D
 

skrzatu

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Mercenaries 2

Mnie wkurzają cywile samobójcy , jedziesz sobie furą ze znaczną prędkością i nagle dup pod koła . Gra jest dobra , tylko muzyka jest do du.. , ktoś chyba stroił gitarę a nie grał .
 

Nefarod

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Mercenaries 2

skrzatu napisał:
Mnie wkurzają cywile samobójcy , jedziesz sobie furą ze znaczną prędkością i nagle dup pod koła .
Coś jak w GTA: San Andreas? ;D Warte to w ogóle ściągania? Da się robić misje nie znając zbytnio angielskiego?
 

jakub1989

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Mercenaries 2

wojnar napisał:
Wciskasz "górę" na D-padzie i wybierasz pilota :O
tak się w czasie misji wybiera te znalezione przedmioty np nalot ale jak zabrać np cysternę z paliwem ??
Klikam przy cysternie Y pisze aby zażądać aby pilot helikoptera ukradł to paliwo ale jak to zrobić ??

Jak klikam strzałkę do góry to nic sienie dzieje ???
 

kepaic

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Mercenaries 2

Musisz wcisnac "gore" na krzyzyku (d-padzie), wtedy od razu po lewej stronie ekranu pojawi sie opcja z pilotem, ale zamiast nalotu itp bedzie to opcja transportowa. Rzucasz wtedy flare, pilot przylatuje i zabiera oznaczone kontenery (mozna zaznaczyc wiecej niz 1 jesli sa niedaleko siebie, wtedy pilot paradoksalnie zabierze oba, jeden odholuje a drugi magicznie zniknie:)
 

jakub1989

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Mercenaries 2

Ile w grze jest stref lądowania ??

Mam 3 od piratów, 5 od UP , po 4 od Chińczyków i Amerykanów oraz rebeliantów (PLAV)
Jest jeszcze ta w mojej willi.

Mam już 73% gry staram się zdobyć teraz bombę do rozwalenia bunkra Solano.
 

hardin

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Mercenaries 2

Mnie ta gra znudziła strasznie chaotyczna jest.A nie lubie takich gier i do tego te BUGI
 

HUBpoland

Użytkownik
Użytkownik
Wczoraj grałem w demo - i jestem zachwycony. Bardzo fajnie się w to gra. Wydaje mi się to najważniejsze w grze, nie świetna grafika i dźwięk.
Dzisiaj patrzę w necie na recenzje i jestem zdziwiony kiepskimi ocenami.

No nic - zagram w pełną wersję i się przekonam czy gierka rzeczywiście fajna.

PS: chyba lubię nietypowe gry - nie widzę nic fajnego w hiciorach takich jak GoW, GTA IV czy Resident V. Na PC grywam w gry z lat 90-tych, głównie strategie ekonomiczne i "transportowe"
 

Luckyzi

Użytkownik
Użytkownik
Napiszcie ludzie jak można zagrać na split screenie w tą gre ?
 

Xantiv

Użytkownik
Użytkownik
Nie można . Coop tylko przez live
 

Do góry Bottom