Metal Gear Rising VGA 2011 trailer

T0Mmy

Banned
Jeszcze 3 godziny i 8 minut do rozpoczęcia gali VGA 2011, a już zdążył wyciec trailer Metal Gear Rising, który miał być jedną z czołowych atrakcji imprezy. Metal Gear Rising? Dokładnie tak brzmi oficjalna nazwa gry, którą dotychczas kojarzyliśmy jako MGS Rising. Dzięki zwiastunowi wiemy, że nad grą pracuje Platinum Games.



Nie ma się więc czego obawiać - producent jest zacny (doświadczony w temacie dzięki Bayonetta), a nad samą grą wciąż czuwa Hideo Kojima. Same wideo to trochę gadania, konkretnej brutalności (smakowite cięcia), która smacznie miesza się z dynamicznym, wyglądającym naprawdę zachęcająco slasherem i fenomenalny design Raidena. Pojedynki prezentują się naprawdę nieźle - bohater kroi zarówno małych przy****sów, jak i stalowego kolosa. Bieganie po suficie? Nie ma sprawy.

PPE.PL - Portal PSX Extreme

PS.Dla mnie coś pięknego , czekam z niecierpliwością :cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
nie kręcą mnie takie gry!
 

gawon211

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To już nie jest prawdziwy MGS z mega zakręconą fabułą, ale chętnie zagram
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Gra zapowiada się ciekawie jak na slasher, ale fani MGSa nie znajdą tutaj nic z części ze Snake'iem :)
 

uszyneq

Użytkownik
Użytkownik
stare dobre MGS to bylo to a to jakas lipa - mogli dac inna nazwe i nie psuc renomy marki Metal Gear SOlid
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Twórcy mówili że to nie będzie coś takiego jak stary dobry MGS ale z tego co widze to będzie zwykła sieczka.
...no trudno
 

Dr.Analos

Użytkownik
Użytkownik
stare dobre MGS to bylo to a to jakas lipa - mogli dac inna nazwe i nie psuc renomy marki Metal Gear SOlid
Wy ludzie nie umiecie czytać jednak .. Niedawno pisano ze ta część nic nie będzie miała wspólnego z MGS , To jest MG Rising nie Solid ^ ^
 

regeman85

Użytkownik
Użytkownik
Wy ludzie nie umiecie czytać jednak .. Niedawno pisano ze ta część nic nie będzie miała wspólnego z MGS , To jest MG Rising nie Solid ^ ^
no tak wspominali o tym kiedys...„normalny” MGS na którego to dużo posiadaczy Xboxów czeka, wyjdzie zapewne tylko na PlayStation ,
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Ogólnie zapowiada się na bardzo ciekawą grę. Jedyną nadzieję mam że zwykłych przeciwników nie będziemy musieć okładać 2-3 min by padli.. W końcu jakiś power w tym mieczu i combosach musi być. A z tego co widzę na filmiku jest "męczenie się" z normalnymi postaciami.. (mam takie wrażenie chociaż).

Przez chwilkę wróciły do mnie wspomnienia z filmu "Robocop" :D.

Wizualnie wygląda ciekawie, fabularnie (nie wiadomo, ale będzie krwawo więc PLUS), combosy (widać, że będą raczej widowiskowe). Więc gierka powinna być ciekawa :)
 

onn125

Użytkownik
Użytkownik
spodziewałem się starego MGS ze Snakiem a tu lipa
 

nemesis48

Banned
ze skradanki zrobili slashera szkoda:(
 

sajdorr

Użytkownik
Użytkownik
widac nie rozumiesz :)
metal gear SOLID - grasz SOLID SNAKEM (do tego nizej tytulu pisze Tactical Espionage Action)
Metal gear Rising - gdzie jest dopisek SOLID?
 

MixMachine

Użytkownik
Użytkownik
What the hell is that..? Zwątpiłem.
 

Do góry Bottom