Metoda na odbanowanie konta xbox live

Krawol

Banned
Użytkownik
JEST METODA NA OD BANOWANIE ZA NO-JTAG, pomóżmy sobie wszyscy na wzajem.

How To Sign Into Banned Xbox Live Accounts [Updated] - YouTube
1. Podczas logowania na zbanowany profil, kiedy pisze logouje i jest kółeczko logowania przy samym końcu
przed pojawieniem napisu BANNED 9999.12.31
NACISKAMY środkowy przycisk. I udało nam się zalogować do live na zbanowanym profilu
2. potem wchodzimy w profil , EDYTUJ wpisujemy w kazde pole imię, nazwa, motto itp. jakies obraźliwe słowo po angielsku fuc*** itp :)
3. wylogujemy się
4. potem prosimy wszystkich ludzi o to aby złożyli skarge na profil za obraźliwy


Spróbójmy razem :) chodzi o to że są tak jakby inne ekipy na banowanie graczy ta co cię zbanuje na 48h za obraźliwy profil jakoś kasuja stary ban do 9999 r :)
są przypadki że się udaje :) poczytac w necie na google unbanned xbox live

NIE MACIE NIC DO STRACENIA :) a ile radości moglibyście dostać :)
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
za avatar głównie
 

Mateo90

Użytkownik
Użytkownik
Działa to ??
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
nawet jak działa i tak dostaniesz tego bana spowrotem bo ms ci nie odpuści i tak jak do tego dojdzie i sądze ze chwilo błąd ,ms bo banuje maszyna
 

Mateo90

Użytkownik
Użytkownik
Spróbować zawsze można jak coś mój GT: mateo90PL możecie składać skargi :)
 

Darcik

Użytkownik
Użytkownik
Gość na filmie przecież mówi że metoda na faki w bio, ogólnie profilu nie działa już od dawna - teraz automat takie rzeczy usuwa. Można spróbować zmodować zdjęcie profilowe i na to zgłaszać raporty. :D
 

Boczek

Użytkownik
Użytkownik
Niedawno też dołączyłem do tego elitarnego grona wygnańców, ale jak każdy w tej grupie odczuwa teraz skruchę i pragnie się poprawić. Dlatego chciałbym z wami połączyć siły i chociaż spróbować tego sposobu. Mam konto (rzadko używane) z niewielką ilością GS, z którego mógłbym wysyłać skargi na wasze, napisane w tym temacie,konta. W zamian oczekuję tego samego od was, z resztą powinien każdy co się tu zgłosił tak zrobić. Nie wiem jak u was wygląda sytuacja, ale na moim głównym koncie był jeszcze gold do stycznia, zakupione były dodatki do gier, prawie 40 tys. gamerscore'a, a golda wykupywałem przez ponad dwa lata. Szkoda, żeby się to zmarnowało. No ale żeby to mogło zadziałać musiałoby wsiąść w tym udział z ok. 100 osób. Sądzę, że warto spróbować. Tak więc mam nadzieję, że się przyłączycie :)

A właśnie zapomniałbym mój główny (i niestety zbanowany) profil: SpotlessBodzio i proszę jak możecie to wyślijcie mi skargę za obraźliwy język. Pozdrawiam i mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze na xbl.

Edit: ci co chcą bym im wysłał skargę pisać na pw, ale zanim napiszecie to będę miał nadzieję, że będziecie skłonni do współpracy i zrobicie to samo dla mnie co ja zrobię dla was (wiem, wiem trochę śmiesznie wyszło moje ostatnie zdanie).
 

Krawol

Banned
Użytkownik
Spróbujmy to nic nie kosztuje :) nic nie mamy do stracenia a warto spróbować :)
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
temat do zamknięcia to raz ,dwa podchodzi pod sekte:p ludzi który sądzą ,że kradna piraca i uda się kolejny raz to dalej robić np odbanowując konto lub coś podobnego lub jakieś kolwiek próby odbanowania
 

Krawol

Banned
Użytkownik
i ciebie zbanują :) za ten twój flash w opisie, więc po co te dąsy
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
ms będzie na forum i mnie zbanuje ? wiesz co ty piszesz wogule nie bylo ani jednego przypadku bana xboxa 360 slim:)
 

Boczek

Użytkownik
Użytkownik
Nie chciałbym zasiać paniki, ale jeżeli cokolwiek było majstrowane z napędem to jestem w 100% pewien, że da się to wykryć. Po prostu niemożliwe jest skonstruować przeróbkę absolutnie niewykrywalną. Jedyną "przeróbką" niewykrywalną jest sam oryginalny firmware, no ale niestety to mija się z celem, także nie radzę komukolwiek wierzyć z tą niewykrywalnością. Kiedyś twierdzono, że nie do wykrycia jest ixtreme 1.6, a ms pokazał swoją potęgę i użył swojej najpotężniejszej z najpotężniejszych broni (tak w skrócie to chodzi o tego niepozornego bana :)). Z resztą po co się rozpisuję, kto chce to się przyłączy do tej akcji.

A więc podsumowując ban na konsolę nieunikniony ( za przeróbkę), a chętnych na tą metodę proszę na kontakt na pw
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
Nie chciałbym zasiać paniki, ale jeżeli cokolwiek było majstrowane z napędem to jestem w 100% pewien, że da się to wykryć. Po prostu niemożliwe jest skonstruować przeróbkę absolutnie niewykrywalną. Jedyną "przeróbką" niewykrywalną jest sam oryginalny firmware, no ale niestety to mija się z celem, także nie radzę komukolwiek wierzyć z tą niewykrywalnością. Kiedyś twierdzono, że nie do wykrycia jest ixtreme 1.6, a ms pokazał swoją potęgę i użył swojej najpotężniejszej z najpotężniejszych broni (tak w skrócie to chodzi o tego niepozornego bana ). Z resztą po co się rozpisuję, kto chce to się przyłączy do tej akcji.

A więc podsumowując ban na konsolę nieunikniony ( za przeróbkę), a chętnych na tą metodę proszę na kontakt na pw
wywołujesz fikcyjna panike ale po co?
 

Boczek

Użytkownik
Użytkownik
Piszę to żeby wszyscy byli tego świadomi. Nie rozumiem dlaczego tak strasznie boicie się, a przynajmniej niektórzy z was, poznać prawdę (oczywiście podkreślam, że moja poprzednia wypowiedź to moja "własna" prawda, czyli możecie się z nią zgadzać lub nie). Bo pamiętam jak 2 lata temu ms bezlitośnie rozgromił piratów z ich ówczesną niewykrywalną przeróbką. Posypał się lament i płacz graczy, a przez swoją wypowiedź chciałem piratów przygotować na taką ewentualność, bo niektórzy sądzą, że są nie do tknięcia przez ms.
 

Krawol

Banned
Użytkownik
Dobra udało mi się wywołać bana :) mam kodeks postępowania znów na profilu zamiast obraźliwych słów,

Czekamy max 2 dni zobaczymy czy uda się :)
 

Boczek

Użytkownik
Użytkownik
Czy dobrze zrozumiałem, udało ci się "wywołać" nowego bana na już wcześniej zbanowane konto? I kto ci w tym pomógł czy może założyłeś kilka innych kont i z nich składałeś skargi na swoje oryginalne? No kurczę, jeżeli ci się uda to będę pełen podziwu ;). Mam nadzieję, że mnie również wspomożesz w razie powodzenia :)
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
ja bym w takie bajki nie wierzył że się uda:) jak nawet to na bardzo krótko bo ms tego nie popuści:)
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dobra udało mi się wywołać bana :) mam kodeks postępowania znów na profilu zamiast obraźliwych słów,

Czekamy max 2 dni zobaczymy czy uda się :)
eghem, eghem... nie ma co gdybac tylko czekać :)
 

Boczek

Użytkownik
Użytkownik
Oczywiście, że nie wykluczone jest tak jak napisał użytkownik onix212. Możliwe że będzie chwilowy unban konta, a po jakimś czasie znowu ban, no ale zawsze można spróbować. Nigdzie nie spotkałem się z takim przypadkiem, choć możliwe, że Krawol może tego uświadczyć czego mu z całego serca nie życzę :)
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
najlepiej to jest sobie nowe konto założyć i nie grać w takie gry juz bo przy fali to się i tak skończy banem ms to zrobił raz i chyba wszyscy co grali dostali bana na profil nawet za jedna gre bo był log na serwerze i ich to nie interesowało ile gier ktoś tak właczał i zawsze jak jest jakaś dziura ms to odrazu łata bo tracą kase przez to więc nie ma co sie łudzić
 

Do góry Bottom