Metro Exodus z datą premiery! Gameplay pokazuje zniszczony świat

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Gra 4A Games była jedną z największych niespodzianek ubiegłorocznej konferencji Microsoftu na E3. Teraz Ukraińcy powrócili z kolejnym materiałem i najnowszy gameplay wygląda fantastycznie. To jest jedna z najciekawszych produkcji zmierzających na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste.

Metro Exodus jest nam w zasadzie dobrze znane. Twórcy w ostatnich miesiącach chętnie opowiadali o produkcji, która miała zadebiutować na rynku w przeciągu kolejnych kilku miesięcy. Autorzy zdecydowali się opóźnić premierę na początek 2019 roku, ale możemy mieć pewność, że najważniejsze elementy gry już zostały przygotowane.


Dmitrij Głuchowski kilka lat temu wpadł na bardzo ciekawy pomysł. Uznany pisarz postanowił przedstawić graczom kolejną książkę, ale tym razem opowieść miała zostać w pełni połączona z grą, do której również przygotował historię. Twórcy z 4A Games początkowo nie wierzyli, że ten projekt może zostać przygotowany, jednak małymi krokami rozwijali pozycję, którą my dzisiaj możemy podziwiać.

Najnowszy materiał pozwolił spojrzeć na wiele nowych miejscówek. Autorzy chętnie chwalą się różnorodnymi lokacjami oraz przeciwnikami – w trakcie historii często będziemy wykorzystywać wielkie gnaty. Warto zwrócić uwagę na bronie, ponieważ główny bohater otrzyma teraz możliwość rozwijania swoich zabawek.

Metro Exodus zadebiutuje 22 lutego 2019 roku!


 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jako dawny fan Stelkera aż mam gęsią skórkę, momentami klimat aż się wylewa z ekranu. Mam tylko nadzieje że nie obetną grafiki za bardzo.
 

Do góry Bottom