Microsoft blokuje milion kont Xbox Live

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

golejuw

Użytkownik
Użytkownik
360 elite
 

boomer

Banned
Użytkownik
to niewiem zazwyczaj dysk nie dziafa
 

golejuw

Użytkownik
Użytkownik
A co powinno pisać jak bym chciał się połączyć z usługą Xbox live mi tylko pisze "Ta konsola została zablokowana wskutek naruszenia warunków korzystania z usługi Xbox live. W celu ochrony ... itd" A na stronie xbox.com moge normalnie patrzeć znajomych
 

michal353

Użytkownik
Użytkownik
A co powinno pisać jak bym chciał się połączyć z usługą Xbox live mi tylko pisze "Ta konsola została zablokowana wskutek naruszenia warunków korzystania z usługi Xbox live. W celu ochrony ... itd" A na stronie xbox.com moge normalnie patrzeć znajomych
To jest BAN. Na xbox.com mozna normalnie wlazic i jeszcze poinformowac przyjaciól o swoim koncu. Mi to samo wczoraj wywalilo.
PS. Slyszalem o jakims sposobie zmiany numerów seryjnych konsoli do zdjecia bana to prawda?
 

Zero

Użytkownik
Użytkownik
Koledzy po pierwsze już dajmy sobie spokój z zarobkami w polsce i w europie bo konsola nie jest nikomu potrzebna do życia jak jedzenie i picie. Jak ktoś chce mieć zabawki w domu to należy za nie płacić
 

szakal777

Użytkownik
Użytkownik
Masz problem ze słowem MASAKRA ??


Ja nie ale ty widzę tak .Wyzywasz tutaj userów od dzieciaków itd a słowa , do tego napisanego capsem poprawnie nie potrafisz napisać.:yeye::yeye:
 

dud22

Użytkownik
Użytkownik
mi to też rano niestety wyskoczyło :(
 

Insect

Użytkownik
Użytkownik
Wyzwijcie rzucajcie blotem w twarz :p Chcialem powiedziec jedno to forum zaczyna byc jednym wielkim syfem,temat byl na temat banow a czytajac ten topic mozna zauwazyc klotnie na temat ortografii <sic> do tego jak zwykle kazdy probuje pokazac jaki to on k....a nie jest stary a kto jest dzieciakiem itp itd.Ludzie walnijcie glowa w sciane za przeproszeniem,fora powinny owszem sluzyc do wymiany zdan ale na temat rzucony w tytule topica a tutaj kazdy sie uzala na swoja marna sytuacja do tego w sposob jak najbardziej zalosny :/ Piszmy z sensem piszmy na temat a jak ktos tego nie potrafi niech idzie pograc w bierki rozgotowanym makaronem bo i tak nic juz z niego nie bedzie :/ Jeszcze jedno na koniec... MOD JEST CHYBA NA WAKACJACH W KIRGYSTANIE,CHLOPIE WRACAJ/OBUDZ SIE BO FORUM TONIE W SYFIE!!!!.Niedlugo nie bedzie to "najwieksze polskie forum o Xboxie"a "najwieksze polskie SZAMBO o Xboxie".

Pozdro
 

tomson93

Użytkownik
Użytkownik
Ja jestem kolejną ofiarą bana . Wczoraj wieczorem mnie dopadł . Dysk nie działa i nie łaczy z xlivem . Pech . Akurat w piątek 13 . ale ma to swoje pozytywy teraz moge bez obawy zpachować gry i grać w tekkena 6 i cod mw2 . Na live dużo nie grałem to mi go nie brakuje ale dysku już tak . Może zrobią jakiś mod aby dysk działał .
 

Kwiolek

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie wbiłem na Xbox Live... tzn. chciałem wbić i niestety ban... A nigdy nie gralem w gry przed premiera ani przez sieć... a konsole mam tyko 3 miechy... gralem tylko w fife09 i FNR4... trudno sie mowi i zyje sie dalej...
 

Turpat

Banned
Użytkownik
Ban to nie koniec świata. Za cene jednej nowej gry na Xboxa można kupić nową płyte główną i odbanować konsole. Czym się przejmujecie...
 

aiwen

Świeżak
Świeżak
Pytanko mam. Jeżeli dostałem bana w wersji arcade, i dopiero teraz dokupię dysk to będzie jakiś problem z instalacją gier na nim? Pozdrawiam
 

WSRH

Banned
A ja sobie odłączyłem konsolę od neta i nie mam bana i mam pełnosprawną konsolę ;] jestem Burżuj xdddd
 

Kwiolek

Użytkownik
Użytkownik
no ja podlaczylem zeby wlasnie z ciekawosci sprawdzic czy jest a tu ban ;p
 

D4Ru73K

Banned
Użytkownik
Jest tu moderator który posprząta ten wątek? Dzieciarnia ewidentnie za dużo sobie pozwala... to ma być forum gdzie ludzie chcą się czegoś dowiedzieć czy burdel na kółkach?!
 

baker

Użytkownik
Użytkownik
ja w ogóle nie grałem w coda a bana mam
mozliwe, ze przez garstke idiotow ktorzy grali w to przed premiera polecialo milion banow lol
 

topol

Świeżak
Świeżak
siemano, takie tematy jak ten bardzo mnie martwią :) xboxa ellite dostałem 2 dni temu :) raczej nie gram na xbl czyli jak ja przerobię i nie będę się łączył to bana nie dostanę, przeczytałem cały ten temat i parę innych i już się gubię :D
 

aiwen

Świeżak
Świeżak
tak bo to konsola jest banowana.

a ja mam jedno pytanie,jak kupie nową płyte głuwną to będzie potem problem z gwarancją jak dostane rroda itp.??
szkoda:confused:
 

szakal777

Użytkownik
Użytkownik
mozliwe, ze przez garstke idiotow ktorzy grali w to przed premiera polecialo milion banow lol
Bo tak właśnie było.Tak mówił pracownik ms
 

baker

Użytkownik
Użytkownik
No to mamy prz******e =X
czyli ostatecznie wymiana plyty glownej naprawi xboxa? unban na calego? .
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom