1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft był zaskoczony PS4 Pro i dziękuje Sony za ten ruch. Firmy zmierzają w podobnym kierunku

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 10, 2017.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3988
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Albert Penello w bardzo ciekawy sposób wypowiedział się na temat PlayStation 4 Pro. Szef marketingu wspomniał, że obie firmy zaproponowały podobne rozwiązania… Chociaż tak naprawdę nie wiedziały o swoich planach.

Od wielu lat pojawiały się plotki o ulepszonych modelach PlayStation 4 i Xboksa One. Gdy pierwszy raz informowałem czytelników o plotkach, to zebrałem na klatę sporo wyzwisk, a na moje konto e-mailowe próbowało się wkraść kilka osób. Po miesiącach, przecieki zostały potwierdzone, a w sprawie całego zamieszania w ciekawy sposób wypowiedział się Albert Penello.

Oficjalna wzmianka o Xboksie One X pojawiła się na ubiegłorocznym E3. Microsoft pokazał krótki spot Projectu Scorpio, a następnie musieliśmy czekać kolejne dwanaście miesięcy na pokazanie sprzętu. Sony nie zdecydowało się na tak oficjalny ruch – 10 czerwca została potwierdzona nowa wersja, która zadebiutowała pod koniec ubiegłego roku.

W sprawie obu urządzeń wypowiedział się Albert Penello, który nie ukrywa, że jest bardzo wdzięczny za ten ruch Japończyków:

Szef marketingu Xboksa nie ukrywa, że w tym wypadku obie firmy nie znają swoich planów, więc możemy tutaj mówić o czymś w rodzaju przypadku:

Trudno tutaj mówić o czystym przypadku. Gdy ja wspominałem pierwszy raz o PlayStation 4K i Xbox One 4K (ach, te nazwy!), to konkrety pojawiły się dzięki przedstawicielowi Netfliksa, który wspomniał o rozmowie z Sony oraz Microsoftem na temat „nowych wersji konsol obsługujących format 4K”. Na wiele miesięcy przed jakimkolwiek ogłoszeniem trwały już rozmowy na wysokich szczeblach, które sprawiły, że wielu graczy ma teraz w domach PlayStation 4 Pro, a niektórzy pewnie już wkrótce dołączą do kolekcji Xboksa One X.

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2535
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A ja wręcz odwrotnie i myślę że większość graczy również.

4. Ankoholik

Ankoholik Xbox One Xbox One Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    112
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Białystok
    Jak oni mogą nie wiedzieć o swoich projektach jak wymieniają się pracownikami, nie wspominając ,ze taki EA lub UBISOFT dostaje zlecenie na stworzenie wersji gry na co najmniej dwa lata przed

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1899
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Normalnie żałosność nie zna granic. Nic nie wiedzą, są mega zaskoczeni.. Komu ten kit próbują wcisnąć? Bo, aż czytać się tego nie da.

6. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    774
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Warszawa
  7. AS185

AS185 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    WAW
    Taa, wszystko wiedzą. Pewnie razem na spotkaniach obiady jedzą :D

sitwoo lubi to.
  8. Curian666

Curian666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dziękuję za ruch, ale ten komentarz zdecydowanie za późno. Bo SONY już takiego ruchu przy PS5 nie zrobi, więc MS pewnie tak samo nie pójdzie drogą rozdrabniania generacji.

Wczytywanie...

Poleć forum