Microsoft Flight Simulator

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Póki co nie idzie grać. Loadingi bez końca. Co chwilę informuje o braku połączenia. A jak jakimś cudem uda się dojść do startu to po 3 min wywala do dasha...

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Co chwilę brak online i wywalanie z gry nie mówiąc o wczytywaniu po kilka minut...
No podziękuj tym co dają gry w XGP na premierę... 80% tych co w to gra w życiu nie kupiłoby tego na premierę... ale że jest w XGP... Wszystkie gry co będą w XGP i będą wymagały połączenia tak będą wyglądać w dniu premiery... Ludzie się pchają bo grają za grosze nie płacąc ceny całkowitej za grę tak jak kiedyś... Jeżeli FH5 będzie wymagać połączenia to raczej będzie tak samo wyglądało jak tu... na premierę nie pograsz bo się ludu napcha na serwery... Ai nie licz że oni w jakiś sposób ulepszą serwery, mają to w doopie... Granie na konsoli to już nie jest ''to coś'' co kiedyś... Gdzie nieliczna część grających kupowała na premierę gry... Teraz każdy czeka żeby coś skapnęło za free... Nie ma już tej ekskluzywności...

Ogólnie grę odpaliłem po pobraniu aktualki coś koło 20.00 i działa już normalnie. Elegancko się lata i dobrze to wygląda.

marthinez

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
I bardzo dobrze.
Ekskluzywność to masz teraz na PC z cenami ich kart.

Mi gra działa elegancko. Od 17:30 po pobraniu reszty grałem do późna bez problemu.

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Owszem po 20 włączyłem i śmigała już dobrze bez większych problemów - Wczytywanie też nie specjalnie długie...
A jeśli chodzi o game pass to dla mnie jest ekstra sprawa - nawet jak na start gry coś nie działa - Gdybym kupił taki symulator to najprawdopodobniej straciłbym kasę na marne.
Owszem. Gra jest piękna ale symulator lotów mnie nie kręci - po prostu się nudzę...
W xgp odpaliłem, sprawdziłem - może włączę jeszcze ze 2x i odpuszczę.
Ale fanom zazdroszczę bo jest petarda graficznie - mam nadzieję że tak samo lub lepiej będzie z forza horizon 5 - tam nie odpuszczę póki nie będę miał 100%

marthinez

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mi (gra?) symulator się podoba.
Po paru godzinach zacząłem ogarniać co do czego i od czego jest zależne.
Widoki są przepiękne (nowy jork w trakcie burzy - niesamowity), ale całą frajdę daje pilotaż niektórych maszyn.
Nie jest łatwo. Momentami jest piekielnie trudno.

Z kolei Forzy to pewnie nawet nie odpalę (w czwartą część pograłem pół godziny), bo ja już stary jestem :) , dlatego wolę takiego MFS-a. :)

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Mi (gra?) symulator się podoba.
Po paru godzinach zacząłem ogarniać co do czego i od czego jest zależne.
Widoki są przepiękne (nowy jork w trakcie burzy - niesamowity), ale całą frajdę daje pilotaż niektórych maszyn.
Nie jest łatwo. Momentami jest piekielnie trudno.

Z kolei Forzy to pewnie nawet nie odpalę (w czwartą część pograłem pół godziny), bo ja już stary jestem :) , dlatego wolę takiego MFS-a. :)
to może powiesz w kilku zdaniach co do czego - bo ja do końca nie ogarniam....
Jak np wystartować w Polsce - Warszawa albo Wrocław???
Widzę tylko kilkanaście lotnisk i 24 maszyny...

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Wybierasz mapę świata i tam masz wybierz lotnisko odlotu dopala się niżej szukajka, wpisujesz co chcesz i jest, całkiem po lewej u góry wybierasz maszynę, potem na dole po prawej ''LEĆ''

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jak robiłem szukajka to w ogóle nic nie mogłem znaleźć. Dzisiaj już jakby trybi wszystko czyli jak przybliżam mapę to pokazują się lotniska polskich miast. Wczoraj widziałem tylko pola i domy oraz brak lotnisk - być może związane to było z problemami premiery...

Spoko wystartowałem z Wrocławia do Torunia - tam się rozbiłem i tak się zakończyła moja dzisiejsza przygoda. Zobaczymy jutro :)

marthinez

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
to może powiesz w kilku zdaniach co do czego - bo ja do końca nie ogarniam....
Wiesz, że te poradniki to takie książki do instruktażu? Mi pomógł dużo Yutube (nadal pomaga).

Mapa- klikasz kursorem "odlot z tego miejsca"
Nie musisz startować z lotniska.

Do góry Bottom