Microsoft i apple

chudy456

Użytkownik
Użytkownik
SIEMA nie wiem czy słyszeliście ale APPLE ma współpracować z MICROSOFTEM nad XBOXEM 720 i chciałbym wiedzieć czy będzie możliwość jakoś bezprzewodowo podłączyć NP IPODA czy coś innego z APPLE ??????
 

Mama123

Banned
TAAK! 90% juz pracują nad tym, zeby połączyc xklocka 360 ze smartfonami-było to przedstawione na tegorocznym E3 :)Więc możemy się tego spodziewać, jeśli tylko Apple będzie miało w tym udział.
 

wojtek0011

Użytkownik
Użytkownik
Myślę, że w związku z tym, że Steve Jobs był mocno skłócony z Billem Gatesem, to nie dojdzie do połączenia iPhone'ów z Xbox'em 720, albo 360. Chociaż po jego śmierci obecne szefowstwo firmy może dopuścić do takiej sytuacji.
 

toki95

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Uważam tak jak przedmówca, chociaż ciekawie by było.
 

radi2321

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Yhmm Tak byli skłóceni bo to porostu biznes skakali sobie do gardeł w kwestii patentów. Jeśli coś będzie zyskowne to zaraz zostanie wykorzystane. Ale w tym zysku nie widzę.
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Steve nie żyje, a Bill nie ma MS :).
 

wojtek0011

Użytkownik
Użytkownik
Steve nie żyje, a Bill nie ma MS :).
Ale zawsze pozostaje taka mentalność w obu firmach. Poza tym Microsoft pomysły na większość swoich produktów ukradł Apple i dalej to po cichu robi, więc nie wierzę, że dojdzie do pogodzenia się tych dwóch firm.
 

HICKS

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ale zawsze pozostaje taka mentalność w obu firmach. Poza tym Microsoft pomysły na większość swoich produktów ukradł Apple i dalej to po cichu robi, więc nie wierzę, że dojdzie do pogodzenia się tych dwóch firm.
Bitch please, to Apple wciska produkty po wysokich cenach, które po prostu mają ładny wygląd, a Microsoft już kiedyś je zaprezentował lecz nie odniosły sukcesu (brak reklamy). :)
 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
Aha czyli Microsoft wcale teraz nie skopiował iPad'a? Zabawny jesteś ;)
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
@up.

Hmm. Myślę, że nie skopiował:
http://en.wikipedia.org/wiki/Tablet_computer


During the 2000s Microsoft attempted a relatively unsuccessful product line with Microsoft Tablet PC, which carved a niche market at hospitals and outdoor businesses. In 2010, Apple released the iPad, which used touch screen technology similar to that used in their iPhone and became the first mobile computer tablet to achieve worldwide commercial success.
 

D4Ru73K

Banned
Użytkownik
Bitch please, to Apple wciska produkty po wysokich cenach, które po prostu mają ładny wygląd, a Microsoft już kiedyś je zaprezentował lecz nie odniosły sukcesu (brak reklamy). :)
Mają ładny wygląd, są perfekcyjnie zrobione (nic nie trzeszczy, nic nie lata) i mają system operacyjny, któremu mobilny Windows, Android czy Symbian mogą buty czyścić. Można się kłócić kto pierwszy stworzył tablet, ale faktem jest to, że Apple go spopularyzował. iPad nie był pierwszy, ale rozwinął rynek tabletów. iPod też nie był pierwszy, ale słuchanie muzyki przeniósł w inny wymiar. Do dziś nikt nie produkuje lepszych grajek jak Apple, Sony się nie liczy, iRivier to już cień dawnej marki. Apple wprowadzając Macbooka Air dał zielone światło do produkcji ultrabooków, nie mówiąc o tym, że to właśnie Appstore rozwinął rynek cyfrowej dystrybucji i np. kupowania piosenek za dolara.

Apple może nie jest pierwszym w tym co robi, ale jest na tyle innowacyjne, że to wszyscy gonią właśnie jego, a nie na odwrót. Apple to synonim jakości i firmy, która potrafi robić pieniądze.
 

HICKS

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie mówię, że Apple to słabe produkty, bo to naprawdę kawał dobrej roboty. Chodzi mi o to, że ludzie kupują np. Macbooka za 2000$ tylko i wyłącznie do neta, "bo ładnie wygląda i będzie szpan przed znajomymi". :)

Aha czyli Microsoft wcale teraz nie skopiował iPad'a? Zabawny jesteś ;)
Właśnie pokazałeś, że nie masz pojęcia o czym mówisz. :D Według ciebie każdy tablet to kopia iPad'a? Zabawny jesteś ;)
 

Dr.Analos

Użytkownik
Użytkownik
Mają ładny wygląd, są perfekcyjnie zrobione (nic nie trzeszczy, nic nie lata) i mają system operacyjny, któremu mobilny Windows, Android czy Symbian mogą buty czyścić. Można się kłócić kto pierwszy stworzył tablet, ale faktem jest to, że Apple go spopularyzował. iPad nie był pierwszy, ale rozwinął rynek tabletów. iPod też nie był pierwszy, ale słuchanie muzyki przeniósł w inny wymiar. Do dziś nikt nie produkuje lepszych grajek jak Apple, Sony się nie liczy, iRivier to już cień dawnej marki. Apple wprowadzając Macbooka Air dał zielone światło do produkcji ultrabooków, nie mówiąc o tym, że to właśnie Appstore rozwinął rynek cyfrowej dystrybucji i np. kupowania piosenek za dolara.

Apple może nie jest pierwszym w tym co robi, ale jest na tyle innowacyjne, że to wszyscy gonią właśnie jego, a nie na odwrót. Apple to synonim jakości i firmy, która potrafi robić pieniądze.

Jak czytam posty w wielu tematach to mi się odechciewa .. Wszędzie swe modrości wypisujesz :D tylko czy to ludzi interesujesz , pomyśl czasem nad tym..
A co do Androida , android już wyprzeda w niektórych aspektach iOS , ..
 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
Nie mówię, że Apple to słabe produkty, bo to naprawdę kawał dobrej roboty. Chodzi mi o to, że ludzie kupują np. Macbooka za 2000$ tylko i wyłącznie do neta, "bo ładnie wygląda i będzie szpan przed znajomymi". :)



Właśnie pokazałeś, że nie masz pojęcia o czym mówisz. :D Według ciebie każdy tablet to kopia iPad'a? Zabawny jesteś ;)


Oczywiscie ;D Te wypierdki mamuta które tworzył m$ kiedyś, nawet nie leżało obok czegoś co można nazwać tabletem.


Boli was poprostu że Apple zrobiło cos dobrego do czego wszyscy staraja się równać. I nie chodzi o szpan tylko o to jak to działa, jest wykonane rewelacyjnie itd itp. Zadna inna firma nie przykłada takiej uwagi do materiałów, wykonania i samej funkcjonalności sprzętu.

W niezbyt zamożnym społeczeństwie jak nasze, (a szcególnie na forum dla małolatów jak to ;D) Apple jest hejtowane właściwie nie wiadomo za co. Trzeba bić dużego ;)
 

wojtek0011

Użytkownik
Użytkownik
No właśnie. Ja to nie wiem o co chodzi z hejtowaniem Apple. Ja osobiście wolałbym zamiast wywalić 4000 na dobrego PC'ta wolałbym wydać 6-7 tysięcy na iMac'a i mieć pewność, że po pierwsze system nie zacznie działać z prędkością muła po 1 miesiącu, a po drugie przez długi, długi czas nic się nie zepsuje. Co do Macbook'a Air. Może jest to małe gówienko, ale wydajniejsze niż niejeden PC'et.


P.S. Hejterom polecam biografię Steve'a Jobs'a autorstwa Walter'a Isaacson'a. Tam jest wszystko napisanie o nim w neutralnym świetle. Po przeczytaniu tej książki odkryłem, że gdyby nie Apple, to nie mielibyśmy Windowsa takiego jaki jest dzisiaj, czyli z graficznym interfejsem (trzeba przyznać, że Apple ten akurat pomysł ukradł Xerox'owi), nie mielibyśmy Androida, bo w dzisiejszej postaci powstał dopiero po premierze iPhone'a.
 

Abaddone`

Użytkownik
Użytkownik
Swietnie by bylo ! W koncu dobre rozwiazanie!;P
 

trayman

Użytkownik
Użytkownik
Android może czyścić buty iOS'owi, LOL. No i tak, Apple jest cudowne i jako jedyne na rynku dba o najwyższą jakość wykonania. Porównajcie sobie np. crashtesty sprzętu Apple i Samsunga.
Szkło "gorilla glass" w akcji. - Wykop.pl - tyle w temacie

I nie, nie twierdzę, że Apple to samo zło. Niezwykle cenie sobie iMaca, ale tylko ze względu na niektóry soft niedostępny na Windowsie. Tak jak kiedyś ludzie mieli podstawy by twierdzić, że iOS jest niezawodny i nigdy się nie wysypuje, dlatego jest lepszy do komfortowego przeglądania internetu itp. - od wyjścia Windowsa 7 ten argument już niemalże stracił sens, bo ostatnia Winda jest również niezawodna. I trzeba być ostatnim zaślepieńcem, żeby dalej biegać w kółko z jabłkami na oczach i wklejać wszędzie obrazki bluescreenów, którego nigdy szczerze na Win7 nie widziałem.
 

trayman

Użytkownik
Użytkownik
Ja podsyłałem filmik z S2, nie orientuje się jak to jest w S3, ale wątpię, żeby zrobiło to kolosalną różnicę. Moim zdaniem jeden przypadek na XX i tyle :p Zresztą wystarczy spojrzeć na drugi test i już jest sytuacja zupełnie odwrotna.

iPhone 4S vs. Samsung Galaxy S II Drop Test - YouTube - widziałem kiedyś ten filmik i mi zapadło w pamięć. Ale nie offtopujmy już może, bo za dużo do tematu o konsolach nie wnosimy :D
 

spioszeq

Banned
Użytkownik
Dla mnie obie firmy są siebie warte, a ich współpraca moim zdaniem może doprowadzić tylko do dodania jakiś niepotrzebnych bajerów za dodatkową kasę. Co do jakości wykonania produktów apple to kiedyś oglądałem film dokumentalny o celowym postarzaniu rzeczy. Amerykańskie Iphony miały ustawioną żywotność na 2.5 roku po czym zgodnie z planem Apple psuły się tak, żeby ich naprawa była nieopłacalna. Wiem, że większość firm stosuję taka strategie w swoich produktach, ale jak mam wyłożyć 2 kloce na coś co ma nie dożyć 5 lat to ja pasuję.
 

Do góry Bottom