Microsoft: "Jeśli nie możesz podpiąć się do sieci, zostań przy Xboksie 360"

randnd

Użytkownik
Użytkownik
No troche gosciu pojechal z tematem :)

Ach.. Gdyby robili takiego pada do sony (jak M$) juz dawno nie mialbym dylematu którą konsole zakupić.
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
A czy ktoś z Was w ogóle zauważył, że pad od Xbox One różni się od pada od Xboxa 360? Co więcej, pad od PS3 którego wielu tak bardzo nie lubi (a nigdy nie miało w dłoniach) został diametralnie zmieniony w PS4. Reasumując, patrzenie na pada od PS4 poprzez pryzmat pada PS3 jest nie na miejscu. Nie ważne, czy kupicie One czy PS4 i tak otrzymacie pada innego od X360.
 

kamileqPL

Użytkownik
Użytkownik
Brawo Microsoft!
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
http://xboxforum.pl/aktualnosci-9/e3-gralismy-juz-na-playstation-4-w-knack-driveclub-hohokum-i-nie-tylko-169213/

Kontroler

Świetnie leży w w dłoni, jest trochę cięższy niż DualShock 3 i w dodatku pokryty matową gumą, przez co chwyt jest zdecydowanie pewniejszy. Robi też poważniejsze wrażenie niż poprzednik i nie wygląda już jak plastikowa zabawka - raczej jak naprawdę mocny gadżet. Nie miałem żadnych problemów z przyzwyczajeniem się do niego i z czystym sercem oświadczam - to udanie wykonany kawałek sprzętu. Czego w sumie można było się spodziewać.
Więc spokojnie Panowie :)
 

KamQiX

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Microsoft
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Skorzystam sam osobiście z tej wspaniałej rady i zostanę z X360. Jeśli będzie jeszcze do ogrania coś ciekawego , bo tak naprawdę już tylko GTA V mnie interesuje.
I oczywiście postawię koło niego PS4.
 

deWille

Świeżak
Świeżak
mam nadzieje, ze uda mi sie przyzwyczaic do PS-owego Pada. Bo na ta chwile, to jedyna przewaga XO nad PS4
 

darudek_ek

Użytkownik
Użytkownik
Jak wiadomo X0 będzie niedostępny w Polsce w tym roku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby kupić go w UK na amazonie z bezpłatnym kurierem do kraju. M$ ma kolejną fantastyczną wiadomość dla Polski:

Xbox One Requirements:

Requires broadband internet (ISP fees apply), a Microsoft account and an account on Xbox Live in an Xbox One-supported Xbox Live country/region, and 720p or higher HDMI-compatible TV. To receive live TV via broadcast or cable, supported receiver device (television tuner or cable/satellite set top box) with HDMI output and HDMI cable required (all sold separately).
W wolnym tłumaczeni ktoś kto zdecyduje się na zakup w tym roku konsoli za granicą, nie uruchomi jej w Polsce. X0 wymaga nie tylko jak wiadomo połączenia z netem każdego dnia, ale również posiadania konta XLB w kraju w którym X0 jest wspierane. Jeśli Xbox Live jest oficjalnie wspierany w Polsce, tak Xbox Live One już nie.

Tylko w tych krajach na starcie będzie można uruchomić konsolę: Australia, Austria, Belgium, Brazil, Canada, Denmark, Finland, France, Germany, Ireland, Italy, Mexico, Netherlands, New Zealand, Norway, Russia, Spain, Sweden, Switzerland, United Kingdom, United States.

Jak wiadomo X0 ma blokadę regionalną, więc próba założenia konta na USA/UK, a następnie logowanie się z polskiego IP nie przejdzie. Innymi słowami, chciałeś sprowadzić konsolę zza zagranicy - już nie musisz.

Info pochodzi ze strony X0, zakładki preorder. Dzień bez dobrych wiadomości z obozu M$, dniem straconym :D haha
 

Lewis

Użytkownik
Użytkownik
nawymyslali nawymyslali cuda na kiju i teraz sami juz niewiedza co z ty zrobic :D zobacza swoja sprzedaz konsol to zrezygnuja z tej branzy :D
 

nollo

Użytkownik
Pomocnik
Użytkownik
Gdy czytam wypowiedzi ludzi którzy piszą,że podłączenie do neta to nie ograniczenie i żaden problem to chcę mi się płakać. Oto obraz społeczeństwa które daje się całkowicie zniewolić przez producenta < nawet nie chodzi tutaj o xbox0> Ludzie jeżeli nie widzicie ograniczenia w tym,że musisz mieć podłączony to gratulacje twój mózg został wyprany i nie rozróżniasz kontroli od prawdziwej walki z piractwem , dostęp do internetu powiadasz... 21 wiek powiadacie... Ostatnie dni pokazały jako to Polska jest w 21 wieku. Niemcy potrafili w 2 dni zmniejszyć zagrożenie powodziowe o <80% a Polska zalewana jest od kilku lat i nadal nie potrafi sobie z tym poradzić a ty śmiesz twierdzić,że jesteśmy tacy rozwinięci,że każdy ma dostęp do internetu ? Może i ma ale do jakiego i tu już się zaczynają schody. To że mieszkasz w jakieś mieścinie wielkiej nie oznacza,że takie standardy życia są w całym kraju, problem tkwi w tym,że nasze prawo ma zapewnić tylko dostęp do TV/RADIA a nie internetu dlatego w tak małym stopniu są podejmowane kroki w celu zmienia tego.. Premier powiedział,że cała Polska będzie miała dostęp do internetu ale kto powiedział jakiego.. Mam nadzieje,że wiesz co to PING w grach .. Wyobraź sobie masz 1mb internet radiowy który nie wykorzystuje nawet całego łącza,nadchodzi burza albo lekki deszczyk i twój ping skacze do 2k a połaczenie z internetem to porażka. Wiec zastanów się następnym razem jeżeli powiesz,że mamy 21 wiek i poczytaj trochę o kraju bo widzę,że twój NARÓD opiera się na wielkich miastach
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
mam nadzieje, ze uda mi sie przyzwyczaic do PS-owego Pada. Bo na ta chwile, to jedyna przewaga XO nad PS4
Nowy pad z PS4 jest podobna bardzo wygodny i jest bardzo zmieniony w stosunku do tego z ps3 więc spokojnie :)
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Największe znaczenie pewnie ma dla nich głos oddany portfelem , więc warto wyrazić swój sprzeciw takiemu traktowaniu lub pogodzić się z ograniczeniami i kupić ich maszynkę.
 
D

Deleted member 63718

Guest
Umarłem ze śmiechu :D
 

KamQiX

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Pady od SONY zawsze były za lekkie, przez co wydawały się być delikatną zabawką która za chwilę może się rozpaść. Jeśli teraz będą cięższe i solidniejsze, bez zastanowienia następną moją konsolą po X360 będzie PS4. Jeśli nie - X360 - FOREVER !
 

woj1977

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Xbox One skończy życie jak Sega Saturn czy Dreamcast. Tylko szybciej niż w połowie nowej generacji konsol. Myśleli, że to będzie dobry sprzęt do szpiegowania ludzi, a tu prasa ujawniła co się święci i w tym kontekście jeszcze ciężej będzie ludzi przekonać do SpyBoxa One.
 

LucyFair

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
No cóż, przed targami E3, póki jeszcze nie wiedziałem wszystkiego co wiem teraz, nie stałem po żadnej stronie, nie wiedziałem co kupię. Ale teraz już wiem, nikogo nie dziwiąc, wybieram Playstation 4. Postawie obok x360.
 

piotrek1500

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wierzyłem jeszcze po tej konferencji na to, że M$ jednak zmieni swoją politykę i podejście do klienta, teraz niestety definitywnie skreślam Xboksa One z listy "marzeń" i w to miejsce wpisuję Playstation 4, Japończycy nie zrobią przynajmniej ze mnie debila, który na każde zawołanie sypie dolarami jak w przypadku M$.
 

czullo

Banned
Kolejny fail microsoftu

 

miwa

Świeżak
Świeżak
ciekawe co na to RGH :D coś muszą wymyślić :], zrobimy sobie swoja sieć, a co jak nie będę miał neta bo providerowi uciął kabel to nie pogram LIPA. Niech napiszą do NC+ tam tez mieli w ***** userów :D, huu kiedyś sie grało na pleju n64 drimkascie i innych joyach to się przyzwyczai człowiek :)
 

Sanrajs

Użytkownik
Użytkownik
Microsoft powinien zmienić nazwę na Micro$hit. Żałosna wypowiedź pozbawiona szacunku dla graczy, żałosna polityka w której konsola do gier staję się konsolą do telewizji, panowie z M$ sami sobie kopią grób w którym prędzej czy później się znajdą.
 

Do góry Bottom