1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft kupił Playground Games? Twórcy Forza Horizon w wielkiej rodzinie

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 5, 2018.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    4969
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Playground Games od wielu lat pracuje wyłącznie nad rozwojem serii Forza Horizon i Microsoft prawdopodobnie w końcu zdecydował się nabyć brytyjskie studio. Nie jest to raczej zaskakująca wiadomość ze względu na ostatnie przecieki.

Na E3 2018 poznamy Forza Horizon 4. Będzie to czwarty festiwal przygotowany przez brytyjskie Playground Games, które zostało założone w 2010 roku i od tego czasu zaoferowało graczom wyłącznie produkcje z serii Forza.

Wielu graczy mogło sądzić, że Playground Games jest częścią „rodziny” Microsoftu, jednak oficjalnie zespół to wciąż niezależne studio, które po prostu wykonuje zlecenia korporacji z Redmond. Nie jest sekretem, że Amerykanie zdecydowali się na zainwestowanie ogromnej gotówki w gry i jednym z elementów strategii jest przejmowanie dużych zespołów zajmujących się tytułami AAA lub tworzenie nowych ekip odpowiedzialnych za przyszłe produkcje dla Xboksa One.

W tej sytuacji tylko kwestią czasu było dokonanie zakupu Playground Games przez Microsoft i według najnowszych informacji – Brytyjczycy są częścią Microsoft Studios od 29 maja. Wtedy to Keith Ranger Dolliger został nowym dyrektorem studia, a jak wiadomo mężczyzna od dłuższego czasu pracuje dla Microsoftu. Identyczną sytuację widzieliśmy w przypadku Rare oraz Lionhead – Keith zasiadał na stołku przed ogłoszeniem nabycia firmy.

Nie możemy przy tym zapomnieć, że Playground Games to nie jest już wyłącznie ekipa od Forzy. Twórcy od przynajmniej kilku miesięcy pracują nad dużym tytułem w otwartym świecie. Firma zatrudniła wielu utalentowanych deweloperów, którzy mają pomóc stworzyć wielkiego RPG-a.

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. suki

suki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    176
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Katowice
    Niech lepiej sobie kupią lepsze serwery do przechowywania saveów użytkowników xbl bo przez nich straciłem cały progress w minecraftcie 180godzin budowania zbierania i tworzenia w trybie przetrwania :(

4. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3133
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nom serwery do przechowywania save to kpina, 20 minut potrafi się pobierać zapis i przy 99% wywalić błędem.. Jak miałem LTE to mówiłem sobie co za cholerny internet ale teraz widzę że to wina MS.

Co do info to dobre wieści choć Fable to nie mój target.

5. suki

suki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    176
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Katowice
    Tak. Do przechowywania saveów microshmit używa ONEDRIVE!

Najpierw mi support odpowiedział że mojang ma na serwerach i podali mi stronę do odwiedzenia.
    A mojang nie ma saveów... no chyba że z płatnego realms. I mogą Cię co najwyżej przeprosić za błędy i bugi w swojej grze.
    Do tego support zaleca aby... spróbować odzyskać savey należy... uwaga! Zrobić hard reset konsoli! Jak durnowate to jest?

No to zrobiłem factory reset wczoraj jeszcze raz... i straciłem też te najnowsze savey m.in. z egipskiej mitologii haha
    Jedno to błędy samej gry które są ale gdyby nie taki syf po drugiej strony lustra i brak możliwości tworzenia kopii na usb to grasz i nie wiesz czy w razie czego odzyskasz zapis gry czy nie...

Wczytywanie...

Poleć forum