• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Microsoft na fali. Najlepsze wyniki giełdowe w historii

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
#1


Czwartkowe zamknięcie notowań amerykańskiej giełdy było wyjątkowo pomyślne dla giganta z Redmond. Wartość akcji Microsoftu podskoczyła o 2,2%, aż do 104,19 dolarów. To historyczny wynik w dziejach tej korporacji.


Wygląda na to, że inwestorzy wiedzą już, że Microsoftowi idzie wyjątkowo dobrze w ostatnim czasie. Investor's Business Daily przypomina, że już 19 lipca gigant z Redmond ujawni swój najnowszy, podobno bardzo mocny raport finansowy, dotyczący ostatniego kwartału. Wg analityków wyniki mają być w tym raporcie o 9% lepsze rok do roku.

Wiadomo, że Microsoft przygotowuje już następcę Xbox One X. Najbliższa ważna impreza branżowa, czyli gamescom 2018, odbędzie się już w sierpniu. Być może Microsoft zaskoczy nas jakimiś ciekawymi ogłoszeniami w jej trakcie. Warto w tym miejscu przypomnieć, że amerykańska korporacja wykupiła niedawno kilka bardzo utalentowanych ekip, tworzących gry (m.in. Ninja Theory, które zostało uznane za najlepsze studio 2018 roku na Develop Awards). 

Do góry