Microsoft nie wystrzeli wszystkich bomb na konferencji. Zapowiedziano kolejne show

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
#1


Amerykańska korporacja szykuje się do wielkiego wystąpienia na E3. Microsoft zapowiada swoją największą imprezę w historii wydarzeń w Los Angeles, ale ekipa Phila Spencera ma dla nas kolejne niespodzianki.

10 czerwca o 22:00 odbędzie się konferencja Microsoftu na tegorocznym E3. Firma podczas wydarzenia chce przedstawić kilka dużych tytułów zmierzających na Xboksa One i komputery osobiste, ale Amerykanie przygotowują dodatkowe ogłoszenia.


Kolejny odcinek „Inside Xbox” odbędzie się z 11 na 12 czerwca o godzinie 24:00 i podczas tego show możemy liczyć na kolejne bardzo ciekawe informacje. Microsoft obiecuje „zapowiedzi gier, przełomowe wieści, wywiady z deweloperami i głębsze spojrzenie w tytuły zaprezentowane w niedzielę”.

Będzie to na pewno ciekawe show, które może odpowiedzieć na pytania dotyczące przyszłości Xboksa One. Wiele na to wskazuje, że Microsoft nie zdąży pokazać podczas konferencji wszystkich tytułów, więc dodatkowa impreza skupi się na szczegółowych prezentacjach wcześniej ujawnionych pozycji, a jednocześnie spojrzymy na kilka nowych gier.

Jest to na pewno kapitalna informacja dla fanów elektronicznej rozgrywki, którzy mogą mieć nadzieję, że Microsoft odrobił zadanie domowe i chce w kolejnych tygodniach zadowolić wiernych sympatyków marki Xbox.

 

Do góry Bottom