Microsoft o zbiorowym pozwie zbanowanych

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Z komentarzy wyżej wynika że piraci to osoby w wieku 13-17 l. Jak można być złym ,że się złamało prawo (przeróbka) i dostało za to bana. Że dysk kupiony a niepełnosprawny. Trzeba było grać bez ;-).
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Nie oszukujmy się, że Ci co mają przerobione konsole to do piratów. Takich co mają kopie bezpieczeństwa nie ma nawet 1%...

Dlatego uważam, że stanowisko M$ jest jak najbardziej fair wobec swojej polityki prowadzenia firmy i wg mnie wygraliby
 

KrysikCDI

Użytkownik
Użytkownik
Z góry mówię, że nie mam bana, bo przerabiając konsole wiedziałem że nie ma sensu granie na live, ale moim zdaniem z tym dyskiem to juz przesadzili. Kara za granie na piratach zdecydowanie bardziej dotknie posiadaczy elite natomiast Arcade-owcy sie tym za bardzo nie przejmują. Ban na live- jak najbardziej. Ale widać, że jest to czysto marketingowe zagranie ms. Osoby które dostały bana, a zależy im na dysku w większości przypadków kupują nową konsole. Jeśli zbanowano ok miliona konsol, to niech by co dziesiąta osoba kupiła iksa, to jest aż 100 000 konsol. Ale znając zapalonych graczy, to prawie połowa zbanowanych kupi nowy sprzęcik. Moim zdaniem Microsoft mógłby przegrać sprawę, bo np. Gdy mamy samochód i np. zmodyfikujemy silnik, lub dokonamy jakiegokolwiek tuningu(w przypadku xboxa: flash napędu), to oczywiście tracimy gwarancje w Autoryzowanym serwisie, natomiast serwis nie psuje nam np. Klimatyzacji, czy radia ..
 

bondaa

Świeżak
Świeżak
My już i tak łamiemy prawo, przecież nie było premiery LIVE w Polsce, więc choćby nawet Microsoft nie banował za granie na LIVE z przeróbką, to i tak jesteśmy głęboko w...:)
 

Flapyxb

Użytkownik
Użytkownik
Kretyńscy piraci, to przez was MS zajmuje się takimi pierdołami zamiast robić coś pożytecznego! Mam nadzieję że wszystkich piratów zbanują ze śmiechem na twarzy :DD Tak teraz 'palnę': 'wiecie czemu nie ma w Polsce Live'a? Bo Polska to światowy kombajn piractwa'. Ja kupiłem XBox'a zgadzając się na koszty związane z jego utrzymaniem (oryginały, Live, itd.) dzięki temu wspieram Microsoft co się wiąże z ulepszaniem konsoli. Pozdrawiam.



:ban Czemu to forum wspiera piractwo? Mam nadzieję że wam też coś zrobią, chodziarz nie wiem co.
 

Zero

Użytkownik
Użytkownik
Ja uważam że zablokowanie dysku należy się tym co mają przerobione konsole jakoś MS musi się bronić przed piractwem a nie tylko głaskać po główkach i mówić że tak nie wolno
 

elpabel84

Użytkownik
Użytkownik
to jeśli ja sobie kupiłem auto, które teraz tuninguje to jest to nielegalne? nie powinno sie zabraniac nawet jesli zrobilbym sobie z Xboxa mikrofalówke, bo g** to kogo obochodzi, zapłaciłem więc jest moją własnością zarówno pudło jak i dysk, a LIVE to już osobna sprawa i tutaj zgadzam sie z MS.

nie zdziwie sie jakby cos wskórali, ostatnio kobieta wygrala sprawe o 300 mln dolarów za to ze zachorowała po tym jak kilkadziesiat lat palila papierosy!
 

Zero

Użytkownik
Użytkownik
Nie no to jest szczyt beszczelności kraść gry i mieć pretensje że ich blokują, to może złodziej powinien mieć pretensje do policji że mu łom uszkodzili jak go zbierali LOL żałosne
 

tinOFbeer

Banned
Użytkownik
Kretyńscy piraci, to przez was MS zajmuje się takimi pierdołami zamiast robić coś pożytecznego! Mam nadzieję że wszystkich piratów zbanują ze śmiechem na twarzy :DD Tak teraz 'palnę': 'wiecie czemu nie ma w Polsce Live'a? Bo Polska to światowy kombajn piractwa'. Ja kupiłem XBox'a zgadzając się na koszty związane z jego utrzymaniem (oryginały, Live, itd.) dzięki temu wspieram Microsoft co się wiąże z ulepszaniem konsoli. Pozdrawiam.



:ban Czemu to forum wspiera piractwo? Mam nadzieję że wam też coś zrobią, chodziarz nie wiem co.
Jak ci to forum nie odpowiada to sie zrywaj do konkurencji. Mam nadzieje, ze ktos tobie cos zrobi i to tak na trwale a twoja konsola wylapie bana za korzystanie z XBL w polsce i rejestracje na inny kraj.
 

Zero

Użytkownik
Użytkownik
Mam lepszy pomysł niech włamywacze zrobią protest przeciwko policji że utrudniają im prace :p
 

truskolodz

Użytkownik
Użytkownik
Pewnie i tak nie czytaliście warunków i regulaminu XBL, który to zaakceptowaliście.... no tak, wszystko jasne. Teraz niech szczekają, to tylko zagranie pod publiczkę dla rozgłosu.
M$ ma rację, prawo jest po ich stronie, i każdy to wie. Przeczytajcie jeszcze raz, regulamin XBL co M$ może, a co nie. I każdy z was, go zaakceptował. Tylko chyba 99,9 % ludzi nigdy go nie czytało.....
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom