Microsoft Points - pytanko

ulan

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
...Te 100 kont tez trzeba wykorzystac w 5h?...)
Raczej nie. Na aukcjach piszą że po wpłaceniu kasy na konto wysyła automat. Chyba non stop koleś nie siedzi i nie sprawdza. Może maja jakiś program który sprawdza kasę na koncie z odpowiedniej aukcji i na meila wysyła dane do konta automatycznie je aktywując albo tworząc. Bo wszystkie konta są robione na @hotmail.com więc to musi być jakiś bot. Chyba że kupując te 100 lub więcej kont dostajesz program który może ci stworzyć tylko ograniczoną ilość kont. To tylko domysły nie mam pojęcia jak te konta są tworzone itd. Liczy się że są tanie i jak na razie działają bez problemów :)
 

damian7154

Użytkownik
Użytkownik
Można i to i to tylko że te gotowe konta z punktami mogą być zablokowane po jakimś czasie. Dlatego sprzedawcy piszą żeby wszystkie punkty wydać i wszystko pobrać jak najszybciej. Bo jednym konto mogą zablokować innym nie. Mi jeszcze żadnego nie zablokowali.
A na pewno za kupione w postaci kodu nie ma ŻADNEJ możliwości, żeby dostać bana? Bo mam nieprzerobioną konsolę i nie chciałbym wyłapać prezent od MS za kupione punkty MSP albo subskrypcje xbox live.
 

ulan

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja tez mam nieprzerobioną (tylko że banem się nie martwię dokupiłem sobie dodatkową gwarancję na wypadek zniszczenia konsoli więc będę miał bana to konsola idzie o podłogę albo owijam kocem i folią termiczną włączam i doprowadzam do ROD`a mam czas na testowania do 2014roku). Kupiłem sam live na 3msc (kosz około 60zł). Z kontami może różnie być mogą zniknąć punkty, mogą ci konto zablokować i będziesz miał tylko to co zdążysz pobrać (mam około 15 kont i jeszcze żadne nie jest zablokowane). Kupując zdrapkę uzupełniasz swoje główne konto. Zdrapki są bezpieczniejsze ale droższe (nic Ci nie zniknie tak jak to może stać się z punktami na gotowym koncie) - to jest moje zdanie ktoś może się z tym nie godzić.
 

damian7154

Użytkownik
Użytkownik
Tylko, że jak mam np. zdrapkę z allegro. Dadzą bana, a ja powiem, że kupiłem zdrapkę w Empiku i co mi wtedy zrobią?
 

ulan

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Poproszą o numer seryjny zdrapki i sprawdzą czy ona poszła do sprzedaży do Empiku czy MediaMarkt :) Jak będziesz już brał zdrapkę to szukaj takich sprzedawców którzy wysyłają ją listem poleconym i wystawiają fakturę imienną. Jeżeli dostaniesz bana to będziesz miał dowód że kupiłeś zdrapkę legalnie i pokażesz fakturę. Według mnie to najprostsze rozwiązanie jeżeli boisz się o bana. Jeszcze prostsze to kupić zdrapkę w Empiku czy MM ale to już są droższe zabawki.
 

Qrczaczek

Świeżak
Świeżak
Ja tam bana nie dostałem punkty nadal mam na starych kontach i nic się z nimi nie dziej. Punkty można kupić chodź ostatnio zastanawiałem się jak to jest z goldem kupionym na allegro. A punkty kupujesz ściągasz grę no i koniec w grę możesz chyba grać na wszystkich kontach jakie masz na konsoli. (jak się mylę to proszę o poprawkę).
 

ulan

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja mam tego gola z allegro i wszystko jest OK. Co do punktów to nie wiem bo zawsze wszystko wydawałem ale mam jedno konto gdzie jest chyba 80msp i trzymam jej do testów codziennie sprawdzając czy zniknęły czy nie. Tak w grę można grać na wszystkich profilach.
 

Qrczaczek

Świeżak
Świeżak
Jak możesz podaj mi na prv od kogo kupujesz bo mój kumpel kupuje od jakiejś firmy i dostaje skan kodu z nr i z wszystkim i działa i jest ok. Do punktów to ja mam jeszcze konto na którym jest 240 msp i nic się z nim nie dzieje. A takie głupie pytanie :) bo nie jestem pewien jak mam te konto i z niego kupiłem gry to jak je skasuje to gry też tracę ? czy gry już są powiązane z konsolą? To tak na marginesie. czytałem teraz inne fora i tam też taki sam temat wałkują no ale nikt jeszcze bana nie dostał ,chodź jak te kody są nielegalne to czemu Allegro nie zlikwiduje tego ? przecież za naruszenie prawa mogą zamknąć to wszystko i skasować aukcje.
 

ulan

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Grę masz powiązaną z konsolą. Nie słyszałem żeby MS kasował gry z konsoli (wiem że na PS3 tak jest z ich dziwnym abonamentem że koniec abonamentu = koniec zawartości kupionych w tym abonamencie).

Flashowanie napędów też jest nielegalne a jakoś aukcje od tego są. Jailbrake (czy jak to tam się pisze na PS3) też jest niezgodne z prawem a jakoś są aukcje.

Jeżeli coś by było nie tak z tymi kontami/zdrapkami i bóg wie czym jeszcze to MS już dawno by się tym zajął skoro by tracił kasę przez to. Dlaczego robi pod górkę ludziom którzy mają flash? Bo tracą na tym kasę.
W którymś wątku już to pisałem że MS na tych kontach zarabia nawet jeśli kupiono punkty za kradzioną kasę z kart kredytowych. Kradniesz kartę -> kupujesz punkty na konto -> MS zarabia kasę -> skradziona kasa wraca na kartę kredytową bo jest ubezpieczona przez bank. I ty masz grę, MS kasę i właściciel karty się cieszy bo kasa mu wróciła na konto.
 

DeNeB

Świeżak
Świeżak
Gdzie można najtaniej zdobyć te punkty?,słyszałem i jakiś tanich puntach z Azji.
 

saffal

Użytkownik
Użytkownik
NIE MA ŻADNYCH BANÓW MATOŁY ! sorry że to napisałem, mogę nawet ostrzeżenie dostać. Było miliony razy na forum
 

krisvandyk

Świeżak
Świeżak
Ba że nie ma banów. Tylko na takich puktach to nie wszystko można kupic i tu jest minus.

Gdzie można najtaniej zdobyć te punkty?,słyszałem i jakiś tanich puntach z Azji.
Na allegro masz 6k punktów za około 50zł, za to kupisz 2 konkretne gry (oczywiście w dostępnych) czyli tak jakbyś miał grę za 20-25zł to tak jak za darmo i chcecie taniej :D
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Może te bany to po prostu loteria? Ja się boje spróbować... :p

P.S. dzięki wszystkim za wypowiedzi w temacie, mniej więcej się zorientowałem co i jak :)
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Temat wypchany bzdurami. Nikt nigdy,nie dostala bana i nie dostanie ro mit

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Czyli ogólnie to wygląda tak, że kupuje konto, odzyskuje tag gracza w konsoli poprzez podanie danych od sprzedawcy z Allegro. Następnie pobieram na tym koncie np. Escalation do Black Opsa i mogę w ten dodatek grać na swoim profilu? :)
 

maniak1994

Banned
Użytkownik
Czyli ogólnie to wygląda tak, że kupuje konto, odzyskuje tag gracza w konsoli poprzez podanie danych od sprzedawcy z Allegro. Następnie pobieram na tym koncie np. Escalation do Black Opsa i mogę w ten dodatek grać na swoim profilu? :)
Tak.
 

Taiyou

Użytkownik
Użytkownik
krisvandyk -z kolei na dhgate.com można konta 10000 msp na jednym, a nie jak u nas na allegro 6000+4000, kupić za 14-19$ więc różnica w cenie jest ni taka mała.
To jak to teraz jest, wie ktoś z tą zmianą ID i przenoszeniem punktów?
 

servanor

Użytkownik
Użytkownik
Kupowalem jakos tydzien temu 4000tys to nie musialem zmieniac windows id, ale za to tez nie banuja. Kupilem z 5x i zmienialem i bana nie bylo.
 

konta silver

Użytkownik
Użytkownik
nie ma za to zadnych banow
 

Do góry Bottom