Microsoft Points Xbox One

szlapa

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanko na Xbox One mam konto region UK mieszkam w Polsce i chciałbym doładować Microsoft Points na konto i tu pytanie gdzie kupić w Polsce Microsoft Points na region UK?
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Na konsoli nie ma już czegoś takiego jak MS points są tylko prawdziwe pieniądze możesz kupić tu Shop Xbox One at GAME albo tu KARTA PRZEDPŁACONA XBOX LIVE ONE 200 ZŁ= 3MIN=GP (4217091254) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. pamiętaj ze kupując w allegro te 200 zł zamieni Ci się na funty 40 jakoś tak
 

Sassier

Świeżak
Świeżak
Możesz kupić Microsoft Points i załadować kod na XOne przemieni ci na walutę (w twoim przypadku funty). Sam tak robię i sprawdza się dobrze.
 

warone

Banned
Użytkownik
Możesz kupić Microsoft Points i załadować kod na XOne przemieni ci na walutę (w twoim przypadku funty). Sam tak robię i sprawdza się dobrze.
Sprawdzać się sprawdza ale bynajmniej u mnie zakupione w sklepie nie w necie po normalnej cenie , po przewalutowaniu jestem stratny .
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Radziłbym uważać z tym przewalutowaniem./
Ostatnio kupiłem dwie zdrapki na 50zł z myślą, że przewalutują się one na GPB ( profil miałem ustawiony na UK ).
Tak się niestety nie stało. Na mojej karcie osobno widniało 0.40GBP oraz 100zł.

 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Radziłbym uważać z tym przewalutowaniem./
Ostatnio kupiłem dwie zdrapki na 50zł z myślą, że przewalutują się one na GPB ( profil miałem ustawiony na UK ).
Tak się niestety nie stało. Na mojej karcie osobno widniało 0.40GBP oraz 100zł.
Dobrze wiedzieć obstawiałem, że będzie robić z automatu przewalutowanie.
 

dolo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Prościej jest dodac karte i kupywac ale na rynku US wychodzi taniej niz gry w Polsce
 

sradkg

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Keye.pl - World of Warcraft, Aion Online, Warhammer, mmo, prepaid

tu masz zdrapki w roznych walutach, chcesz na UK kupujesz gbp, chcesz PL to zlotowki, itd.
 

krystiano46

Użytkownik
Użytkownik
a czy kupując doładowanie na 5 euro przliczy na złotówki. U nas nie ma takiej kwoty sa tylko za oklo 45 zl
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
a czy kupując doładowanie na 5 euro przliczy na złotówki. U nas nie ma takiej kwoty sa tylko za oklo 45 zl
NIE , tylko w kraju gdzie istnieje dana waluta
 

reaper1

Użytkownik
Użytkownik
Konto mam na PL
Konsola ustawiona na USA
Kupiłem gift cardy na Amazonie ($10 = 32.31 PLN)
I już zasysam Watch Dogs (w łącznej cenie wraz z podatkiem $63.47=205.07PLN)
Na Amazonie adres ustawiłem jakiś z USA, a karta debetowa normalna z Polski.
 

rbej

Użytkownik
Użytkownik
Jakbyś kupił gifty z keye.pl to byś zapłacił 180zł za WD.
 

Do góry Bottom