Microsoft Points

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

P4TRYK

Użytkownik
Użytkownik
Witam,

mam takie pytanko, otóż zakupiłem nową konsolę, właśnie chce sobie kupić Xbox Live konto, oraz MSPoints, ale nurtuje mnie jedna rzecz, a dokładnie na allegro można kupić MSP np.
Xbox | 4200 Microsoft Points | MSP | SKAN | PL za 130zł, oraz
6000 MICROSOFT POINTS USA 24/7 AUTOMAT za 60z

ł, jaka jest różnica między tymi punktami, zauważyłem, że jest tutaj różnica PL, a USA, oznacza to, że jeżeli jestem z Polski to nie mogę tego kupić, czy chodzi tylko o to, że mogę pobierać gry w wersji ANG, a nie PL, gdy kupie 6000pkt z USA?? Czy jest jakieś niebezpieczeństwo, że te 6000pkt USA, jest jakieś kradzione itd. i mogę dostać bana czy coś takiego??
 

P4TRYK

Użytkownik
Użytkownik
Znalazłem już, że to prawdopodobnie muszę być zarejestrowany w USA, by kupić te pkt USA, tak?

Czy mogę w takim razie założyć sobie nowe konto xbox live ( z tego co wiem, na nowych konsolach można założyć 3) i zarejestrować się na USA, czy nie bardzo, aktualnie przebywam z Polsce??

-=SETH=- // Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.
 

mis1404

Użytkownik
Użytkownik
Te 4200 punktów wpisujesz poprostu w realizuj kod i masz. A te 6000 to po 1 zdaje mi się że musisz mieć konto Angielskie + dostajesz te punkty na czyimś koncie kupujesz na tym czyimś koncie za punkty i przenosisz licencje na swoje konto. Ja Robiłem już to setki razy i bana nie dostałem.
 

P4TRYK

Użytkownik
Użytkownik
Tak, te 6000 pkt są na czyimś koncie. Jest to "legalne"?
Interesuje mnie jeszcze jedna kwestia, czy mogę bez problemu założyć sobie 2 konto Xbox Live na USA, przebywając z Polsce i nie będę miał z tym żadnych problemów??
 

mis1404

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli dobrze mi się zdaje, to jak już jedno konto założyłeś na Polskim to drugie także musi być na polskim. Ale możesz zadzwonić do M$ i poprosić o migracje konta.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
NOrmalnie założyć możesz
 

P4TRYK

Użytkownik
Użytkownik
Normalnie? To super, więc 2 założę sobie na USA.

Właściwie to wszystko co chciałem wiedzieć, dziękuje Wam.
 

mis1404

Użytkownik
Użytkownik
Troszkę pomieszałem,sorrki;d
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Problem rozwiązany.
Zamykam.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom