Microsoft pokaże nam dziś aż "15 światowych premier"

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Już dziś wieczorem rozpoczniemy E3 na całego i zobaczymy, co tam szykuje dla nas Microsoft. Według samego Phila Spencera, Zieloni przygotowali dla nas aż 15 nowych premier.

Szef marki Xbox, którym to od paru lat jest Phil Spencer, postanowił podkręcić atmosferę przed dzisiejszą konferencją Microsoftu zapowiadając, że wieczorem ujrzymy aż "15 światowych premier".


Czy jest to równoznaczne z ukazaniem aż 15 nowych gier? Być może tak, choć tutaj trzeba byłoby być ostrożnym, albowiem wiele z nich może okazać się produkcjami niezależnymi bądź celującymi w bardzo konkretnego odbiorcę.

Nie mniej jednak pamiętamy, że w zeszłym roku to właśnie podczas wystąpienia Zielonych zobaczyliśmy najwięcej nowych gier, a zważywszy na to, że dzisiejsza konferencja potrwa nieco ponad półtorej godziny (około 100 minut), możemy liczyć na sporo emocji.


 

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
No pięknie fh4 z porami roku i wielka Brytania... Czadowo
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Fh4 wymiata :)
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Na mnie wrażenie zrobiło Metro, klimat aż się wylewał z ekranu.

Horizon 4 wizualnie jakieś takie niejakie, liczyłem że graficznie będzie wymiatać a to wygląda bardziej jak druga odsłona nawet nie trzecia. WB jak dla mnie ok, mam wrażenie że studio miało pełne ręce roboty przez Fable i nie przyłożyli się do FH4 które wygląda jak składak do tego tylko 450 samochodów ma być i nie to że to mało a że będą w DLC lądować auta z FM7 bo mają drugie tyle w zapasie. by było gorzej to wycieli drive awatary i będziemy jeździć z innymi ludźmi, to by oznaczało że gra będzie wymagała stałego dostępu do sieci. Na wieli plus zmienne pory roku.

Na sam koniec info że niedługo powiedzą coś o nowym Xboxie. Tak czy indziej ta konferencja była na prawdę spoko, gry, gry i jeszcze raz gry.

No i możemy być dumni bo aż dwie gry Polskich studiów były na XboxE3
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
by było gorzej to wycieli drive awatary i będziemy jeździć z innymi ludźmi, to by oznaczało że gra będzie wymagała stałego dostępu do sieci. Na wieli plus zmienne pory roku
Dlaczego driveavatary uważasz za minus? Dla mnie to najwspanialsza wiadomość, bo tak mnie to w 3ce wq!@#$, że się normalnie stref driftowych nie dało zaliczać, a tego gówna nie szło wyłączyć. Wolę mieć już puste drogi, albo komputerowe samochody niż te driveavatary. Co do FH4 też uważam, że to kalka 3ki z 2ką. Nic prawie nowego. Najbardziej jednak mnie cieszy, że to nie Japonia, a Wielka Brytania :D

Co do E3 to dla mnie średnio na jeża, większość prezentowanych gier to multiplatformy. Ogólnie z całej konfy spodobały mi się te gry:
Captain Spirit
Ori and the will of the wisps
Kingdom Hearts 3
Forza Horizon 4
Metro Exodus
Shadow of the Tomb Raider
Dying Light 2
Gears 5
dlc do Cuphead

Było też kilka ciekawych indyków, ale tytułów nie pamiętam ;) Czekam co tam Sony pokaże oprócz znanych zapowiedzianych tytułów.
 

Piotrek Jóźwiak

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dla mnie Forza Horizon 4 na plus, fajnie pory roku, do tego ponoć wersja ultimate ma zawierać dwa dodatki, Metro miazga, Tomb Raider też,Dying Light 2, Cyberpunk petarda. W sumie jakoś Gearsów mam już dość, a info o nowym xboxie o lol, dopiero co wyszedł parę miesięcy temu X a tutaj już info, że pracują nad nowym xboxem, ciekawi mnie czy Sony da info lub pokaże PS5.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dlaczego driveavatary uważasz za minus? Dla mnie to najwspanialsza wiadomość, bo tak mnie to w 3ce wq!@#$, że się normalnie stref driftowych nie dało zaliczać, a tego gówna nie szło wyłączyć.
Driveavatary nie mają nic do ncp-ów jeżdżących sobie po terenie, tu też będą blokować drogę bo to celowy zabiegu tworów byś za łatwo nie wbiła tych stref, a umówmy się dobrym autem to był pikuś zaliczyć.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Driveavatary nie mają nic do ncp-ów jeżdżących sobie po terenie, tu też będą blokować drogę bo to celowy zabiegu tworów byś za łatwo nie wbiła tych stref, a umówmy się dobrym autem to był pikuś zaliczyć.
Npc nie przeszkadzają tak bardzo jak driveavatary. Pikuś to było wbić jak już w końcu się nauczyłam te drifty robić. Dla mnie nadal znienawidzone zadania :D
 

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Słaba ta konferencja, bardzo. Trochę śmiechłem na tych japońskich bajeczkach, ale cóż. Niestety, ale są w tyle za Sony o jakieś kilkanaście exów, a sama Forza (ponoć miała być w Azji) wygląda kropka w kropkę jak Forza Horizon 3 z pewnymi urozmaiceniami typu sezony etc. Porównałbym to do podobieństwa w asasynach.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Słaba ta konferencja, bardzo. Trochę śmiechłem na tych japońskich bajeczkach, ale cóż. Niestety, ale są w tyle za Sony o jakieś kilkanaście exów, a sama Forza (ponoć miała być w Azji) wygląda kropka w kropkę jak Forza Horizon 3 z pewnymi urozmaiceniami typu sezony etc. Porównałbym to do podobieństwa w asasynach.
Bardzo się z Tobą zgadzam w tym co napisałeś. Gdyby MS wyciął z konfy wszystkie multiplatformy to ich konfa by trwała z 30min max :D Serio nie wiem czym się ludzie podniecają, samych nowych IP jest jak na lekarstwo, a w resztę dużych gier można przecież pograć niezależnie od platformy PC/XO/PS4 ;)
 

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Szczerze mówiąc, to odpaliłem konferencję tylko dlatego, że liczyłem na zobaczenie tam Red Dead Redemption 2, choć ma umowę z Sony. Nie było tu i tam też nie będzie, ale chociaż coś tam się na tej konferencji pojawiło, na przyszłość nie będę tracił oglądania czasu na żywo, za dużo tam zbędnego gadania, a za mało konkretów - Phil jak zwykle czaruje ..
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Microsoft ratuje jedynie posiadanie konsoli Xbox one s, gry multiplatformowe wyglądają lepiej. Pokazują że nie mają żadnej gry AAA przynajmniej do 2020.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

axell

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
No pięknie fh4 z porami roku i wielka Brytania... Czadowo
Łomatko znów ruch lewostronny, niby można się przestawić, ale mogło być normalnie. I tak się skuszę ale podejrzewam, że na x dopiero można będzie można naprawdę odczuć różnicę.
 

ariel111c

Użytkownik
Użytkownik
Nic na temat nowej części Splinter Cell ? :(
 

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nic na temat nowej części Splinter Cell ? :(
Może dziś? Dziś jest Ubisoft.
 

Do góry Bottom