HOT! Microsoft potwierdza: niektóre funkcje Xboksa One będą działać o 50% szybciej

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



W weekend pojawiła się plotka o wyjątkowym przyspieszeniu Xboksa One. Mało kto wierzył w te domniemania, ale jak się okazuje Microsoft szykuje prawdziwą bombę dla swoich klientów. Tę informację potwierdził Mike Ybarra.

Końcówka roku będzie bardzo gorący dla wszystkich posiadaczy Xboksów One. Nie tylko ze względu na fenomenalne produkcje, ale również dzięki wielkiej aktualizacji. Pracownicy amerykańskiej korporacji przygotowują wielką integrację urządzeń z Windows 10 i w listopadzie na wszystkich konsolach pojawi się nowy system.

Mike Ybarra – szef inżynierów zajmujący się Xboksem – powiedział w ostatnim odcinku „Major Nelson Radio”, że nadchodząca aktualizacja znacząco przyspieszy działanie urządzenia.

Nie możemy liczyć na pełne przyspieszenie, ale Ybarra powiedział, że niektóre elementy związane z grami będą ładować się o 50% szybciej! Nie otrzymaliśmy dokładnych informacji jakie funkcje dostaną kopa, ale możemy spodziewać się „nowego poziomu szybkości oraz reakcji”.

Niektórzy śmiałkowie już mogą sprawdzać „New Xbox One Experience” i potwierdzają słowa przedstawiciela Microsoftu. Sprzęt działa szybciej, lepiej, ale na szczegóły musimy zaczekać.

Mike odniósł się również do sprawy integracji PC-tów z Xboksami One i wspomniał, że komputery osobiste z Windows 10 charakteryzują się niesamowitą dynamiką i właśnie taka szybkość ma pojawić się na konsoli Amerykanów.

 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Czyli wszystko jasne.
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A jednak .... plotka potwierdzona miło to słyszeć, ciekawe kiedy aktualizacja dla osób w programie, ja jeszcze nie mam.
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Zapowiada się super ;)
 

Blest

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Czekam, mój xo jest gotowy na testy.

Xperia Z3
 

f1older

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
spokojnie, nic się nie potwierdziło. :D
była mowa o "wzrost wydajności CPU o aż 50% natomiast zwiększenie osiągów GPU o 20%."
to jednak coś innego, niż przyspieszenie jakiejś funkcji o 50%. :D
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
bierzcie zawsze poprawke na tragiczne tłumaczenie tych newsów z oryginału, tam mogło być co innego powiedziane co przetłumaczyli na nasz jako wzrost osiągów CPU o 50 %
 

szonyone

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Czekam, mój xo jest gotowy na testy.

Xperia Z3
Hej. W poście jest wzmianka iż niektórzy już mogą testować domniemanego przyspieszenie

Kiedy pojawi się ów porcja mocy dla xbox one w programie prewiev
 

Blest

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nic mi się ostatnio na xo nie aktualizowało.

Xperia Z3
 

Quertin

Użytkownik
Użytkownik
To jest piękna wiadomość dla kogoś kto sprzedał PS4 na rzecz XOne!
 

komski

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Sony widzę dzisiaj, że też zwiększyło wydajność PS4 z nową aktualizacją! Chyba, że źle widzę.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świetna wiadomość.
Jestem jak najbardziej na TAK.

Niech dalej pracują nad poprawą wydajności i każdy posiadać XO będzie zadowolony :)
 

Do góry Bottom