HOT! Microsoft publikuje nowy firmware do Xbox One – wsteczna kompatybilność już dzisiaj!

pawel85pl

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Serio to ten numer softu? Ja go mam już od wczoraj albo przedwczoraj jakoś tak.
Tak, osoby które są w preview dostali aktualizację już 9.11. Dzisiaj leci dla osób poza programem...
 

Hiszpan3lek

Banned
Użytkownik
O 12 dostałem aktualizacje, system chodzi o niebo lepiej niż stary. Zwłaszcza zakładka znajomi podzcas gry juz sie nie ładuje tylko od razu jest dostępna. Jestem ciekaw czy mafia 2 z x360 bedzie mozna grać bo akurat została mi płytka :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
czy tylko ja nie dostałem jeszcze aktualizacji do win10 ? :D

edit: teraz przeczytałem ze użytkownicy preview dostali ją wcześniej.... eh :D

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
 

warone

Banned
Użytkownik
Do osoby co szukała zakładki demo gier. Wejdź w gry i pod spodem jest rynek gier /sklep i tam wszystko ładnie poukładane jest nowości , przyszłe premiery itp itd
 

LoKo6264

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
By zagrać w wybrane tytuły z X360 na Xbox One należy odświeżyć listę gier cyfrowych pobranych na X360
Może ktoś dokładniej wytłumaczyć w jaki sposób mam je odświeżyć?
PS: Byłem w preview i po aktualizacji dzisiejszej o 8:36 znikły mi w zakładce gotowe do pobrania gry z x360 które wcześniej tam były.
 

kazimierz

Użytkownik
Użytkownik
Witam

Może ktoś wrzucić linka z jakimś poradnikiem tudzież przewodnikiem PL po XBOX ONE NEW EXPERIENCE ??

będę wdzięczny !
 

kamilos ms

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mi osobiście nowy Dash się nie podoba.
 

Hasted

Banned
Użytkownik
Świeżak
Dla mnie "bąba" dziala duzo lepiej , wyglad jest taki se ale liczy sie szybkosc dzialania no i wsteczna kompatybilnosc ;)
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam

Może ktoś wrzucić linka z jakimś poradnikiem tudzież przewodnikiem PL po XBOX ONE NEW EXPERIENCE ??

będę wdzięczny !
No niestety każdy raczej sam go rozpracowuje co prawda jest tak intuicyjnie zrobiony dash ze żadnej filozofii w nim nie ma

Wysłane z Xperia Z za pomocą palców
 

kazimierz

Użytkownik
Użytkownik
da ktoś jakiegoś linka z przewodnikiem PL po XBOX NEW EXPERIENCE ??
 

kazimierz

Użytkownik
Użytkownik
hmmmm. A może coś jednak się znajdzie....słuchajcie czy MAFIA 2 jest przewidziana we wstecznej ?
 

Jenx

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
To o 21.00 będzie można stare gry odpalać.
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
hmmmm. A może coś jednak się znajdzie....słuchajcie czy MAFIA 2 jest przewidziana we wstecznej ?
Cała lista gier które będzie można uruchomić z x360 na xo jest ma forum wystarczy poszukać a nie wszystko na tacy wam podawać

Wysłane z Xperia Z za pomocą palców
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Wszystko jest ok ;-) ładnie to wygląda , z niecierpliwością czekam na to żeby zagrać w gry z x 360 :) już dirt 3 jest przypisany :) i żeby pogadać zludzmi w grupie z konsoli xbox 360 :)
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
można już rozmawiać z użytkownikami x360 ? (headset)
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
można już rozmawiać z użytkownikami x360 ? (headset)

Właśnie czekam aż ktoś ze znajomych się pojawi na XBOX 360 i zobacze czy przez XBOX APP w win 10 można jeśli tak to i na ONE będzie można
 

VortaL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
System akurat wpadł z nową konsolą, pobrało mi go i śmiga świetnie - mega szybko, wygodnie; na takim czymś chce się siedzieć. Porównując to do softu z PS3, który przez ostatni czas eksploatowałem jest nieziemsko - mega przesiadka. :play:
 

pawel85pl

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
można już rozmawiać z użytkownikami x360 ? (headset)
Można w grupie ew. prywatnie z tym że musisz grać na grze z 360.

ps. Dirt 3 już się pobiera :D
 

wendrol13

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ps. Dirt 3 już się pobiera :D
. U mnie dodatkowo leci GoW3 i Just Cause 2 ;)
 

EksbokŁan

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dirt jest widoczny z pozycji konsoli do pobrania?
Bo przez stronę MS, krzyczy żebym kartę podpial
 

Do góry Bottom