HOT! Microsoft publikuje nowy firmware do Xbox One – wsteczna kompatybilność już dzisiaj!

garf78

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dobra już wszystko wiadomo. Jeżeli ktoś nie ma dirta to musi to kupić za 0 zl na stronce xbox live i po sprawie

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
Możesz trochę rozjasnic, wszedłem na pc-cie na xbox live, ale mam dokładnie to samo co w konsoli tylko pakiet klima i lipa :/
 

dracoag

Użytkownik
Użytkownik
Wystarczy że savy z xbox360 zapiszesz w chmurze, wtedy one je zobaczy
Zapisywałen je w chmurze przed przesiadka na One.
 

lucas-7

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Możesz trochę rozjasnic, wszedłem na pc-cie na xbox live, ale mam dokładnie to samo co w konsoli tylko pakiet klima i lipa :/
Wchodzisz na pececie. Logujesz się klikasz na game with Gold i troszkę niżej pod grami na xo masz dirta na x360 a pod spodem masz ikonkę marketplace klikasz i normalnie kupujesz.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
jeśli nie masz karty kredytowej przypisanej do konta, to nie kupisz przez stronę, będziesz musiał przez konsole.
 
Ostatnia edycja:

EksbokŁan

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Bez karty nie przejdzie, właśnie dodałem i się pobiera. Mam nadzieje, że w jakieś aktualizacji sklepu, dadzą z miejsca gry na x 360
 

Lucky555

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
też sobie poradziłem, dzięki
 

kazimierz

Użytkownik
Użytkownik
czy ta nowa aktualizacja ma wpływ również na lepszą płynność gier i grafikę czy jedno z drugim nie ma nic wspólnego ??
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
czy ta nowa aktualizacja ma wpływ również na lepszą płynność gier i grafikę czy jedno z drugim nie ma nic wspólnego ??
W aktualnie wydanych grach różnicy na 97% nie uświadczysz ale te wydawane w przyszłości mają mieć ,,legendarne'' Dx12. Ten system został wydany po to by całokształt lepiej i sprawniej działał.
 

kazimierz

Użytkownik
Użytkownik
po tej całej aktualizacji nie mogę grać w NFS. Grę miałem na drugim koncie ( kupiona z kolegą na spółkę ) i teraz jak ją odpalam to pyta o konto gold ( na starym dashu robiłem nie dziękuję ) jak teraz wybieram nie dziękuję to wyskakuje BŁĄD WENĘTRZNY SPRÓBUJ PÓŹNIEJ. Ktoś ma jakiś pomysł ?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Padaka ta emulacja.

AC2 działa, ale save'ów z x360 nie widzi. Nie uśmiecha mi się grać od zera...
Jakoś ja przeniosłam zapis z 360tki do chmury i XO bez problemu mi przechwycił zapis z AC II, wczytał też się bez problemu ;)
 

Quertin

Użytkownik
Użytkownik
Mi się tam nowy wygląd bardzo podoba. Ale żeby cokolwiek szybciej działało, to raczej nie.
 

pawel85pl

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Grupa z aplikacji XBOX z windows 10 nie działa z osobami z XBOX 360 , przed chwilą sprawdzałem , ktoś sprawdzał czy z poziomu konsoli działa ?

Działa z poziomu konsoli jeszcze kilka dni temu dokładnie 9.11 włączyłem grę na 360 Toy Soldiers założyłem grupę (nie na x1 bo tak to nie działa) przy włączonej grze naciskasz jednocześnie back i start (te małe pierd**iki lol) i pojawi Ci się 360 guide zakładasz grupę i zapraszasz znajomego i musi śmigać z tym że obaj musicie mieć standardowe headsety które dodają do zestawów bo na innych może nie hulać, co do jakości dźwięku to osoba z 360 słyszy mnie bez żadnych trzasków czy szumów gorzej już to wypada na x1 ale nie jest żle nie ma co narzekać :D
 
  • Like
Reactions: bld

borysziom

Banned
Użytkownik
Ja dalej nie moge wykorzystać kodu na fallouta 3. Nxe mam ale powinna wskoczyć jeszcze druga aktualizacja co ?

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
 
  • Like
Reactions: gti

Biały406

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nową aktualizację pobrałem wczoraj i tak wstępnie nie mogę narzekać a teraz ściągam a raczej instaluję Dirta. Nic nie kupowałem na Marketplace jak i nic nie było zaklepane. Wszedłem w grach w zakładkę z prawej strony i Dirt już był więc wybrałem opcję instalacji. Zastanawiam się tylko czy gdzieś nie tkwi haczyk.
 

pawel85pl

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nową aktualizację pobrałem wczoraj i tak wstępnie nie mogę narzekać a teraz ściągam a raczej instaluję Dirta. Nic nie kupowałem na Marketplace jak i nic nie było zaklepane. Wszedłem w grach w zakładkę z prawej strony i Dirt już był więc wybrałem opcję instalacji. Zastanawiam się tylko czy gdzieś nie tkwi haczyk.
Gra jest za friko w GWG.
 

garf78

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wchodzisz na pececie. Logujesz się klikasz na game with Gold i troszkę niżej pod grami na xo masz dirta na x360 a pod spodem masz ikonkę marketplace klikasz i normalnie kupujesz.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
Dzieki i nastala jasność :D
PS. U mnie nic w grach po prawej się nie pojawialo, jedyny sposób to ten podany powyżej.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Gra jest za friko w GWG.
Z pewnej grupy na FB ktoś napisał, że rozmawiał z MS i gry z gwg z x360 będą działać na tej zasadzie co gry z xo, czyli trzeba mieć golda żeby działały. Nie mam jak tego sprawdzić u siebie w domu, bo mam konsolę domową ustawioną, więc gold działa na wszystkich kontach w konsoli.
 

borysziom

Banned
Użytkownik
A u mnie wyskakuje komunikat, że nie mam poprawnej formy płatności. A dodać mogę tylko karte z ameryki. O co tu chodzi ?

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
 

Sayidov

Świeżak
Świeżak
Na konsoli nigdzie mi się nie pojawił Dirt, wyszukałem go w sklepie i nigdzie niema opcji pobrania lub kupienia mam tylko "Tylko pakiet" gdy w to wejdę to pojawia się "Nic nie znalezliśmy". Posiadam subskrypcję live gold. Ktoś wie o co chodzi? Ze strony nie mogę kupić bo zmieniłem numer tel i nie mogę przejść weryfikacji bo aktualizacja numeru tel na koncie microsoft zostanie zrobiona za miesiąc...
 

EksbokŁan

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Bo z konsoli się nie da, tylko przez sklep z PC, i późnej pojawia się opcja na konsoli do pobrania.
 

Do góry Bottom