HOT! Microsoft publikuje nowy firmware do Xbox One – wsteczna kompatybilność już dzisiaj!

Sayidov

Świeżak
Świeżak
To nie fajnie :(
 

Quertin

Użytkownik
Użytkownik
Bo z konsoli się nie da, tylko przez sklep z PC, i późnej pojawia się opcja na konsoli do pobrania.
Dokładnie, trzeba to zrobić przez sklep z PC kliknąć pobierz teraz na x360, potem wejść do sklepu na konsoli, wyszukać dirt3 i kliknąć zainstaluj. Mi już się pobiera, wolno jak zwykle, ale się pobiera :)
 

borysziom

Banned
Użytkownik
A ja już wcześniej pisalem, że przez sklep też się nie da. Poza tym mam kod na fallouta 3 i wyskakuje błąd coś poszło nie tak. Na konsoli lub pc to samo.

Cyba rozwiązałem problem.
1 Usunąłem wszystkie opcje płatności i dodałem od nowa.
2. Ciągle po błędach przenosiło mnie z języka polskiego strony na angielski. Pomyślałem, że może konto mam zarejestrowane na iny region niż Polski.
Pod tym linkiem: https://live.xbox.com/pl-PL/AccountMigration/Confirm migrowałem konto na PL i wszystko śmiga jak trzeba. Pozdrawiam.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

Biały406

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
U mnie jeszcze pewnie z dwie godziny (a ściąga się od 8:p) i przekonam się czy Dirt działa.

Bo ja nic nie zatwierdzałem na PC-ie, nie dodawałem karty kredytowej. Golda oczywiście mam i dziś z rana w zakładce pojawił mi się Dirt do zainstalowania.

Pozatym jest jeszcze Fallout 3, GoW, R6: Vegas, trochę indyków i dema. Łącznie chyba około 40 pozycji do pobrania i w każdej mam opcję bezpośredniej instalacji. Prawdopodobnie Fallout będzie wymagał później płatności, ale narazie tego nie sprawdzam.
 

masaro45

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam pobierzcie sobie dirta z golda bo jest w tym miesiacu do 15,11,15 i nie musicie żadnej karty dodawać
 

borysziom

Banned
Użytkownik
A to nie wiem. Nie miałeś wcześniej konta na x360 ? Ja gearsow nie mam. W preview pewnie jesteś.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
 

kazimierz

Użytkownik
Użytkownik
PISZĘ RAZ JESZCZE - może ktoś z was się z tym spotkał ??
po tej całej aktualizacji nie mogę grać w NFS. Grę miałem na drugim koncie ( kupiona z kolegą na spółkę ) i teraz jak ją odpalam to pyta o konto gold ( na starym dashu robiłem nie dziękuję ) jak teraz wybieram nie dziękuję to wyskakuje BŁĄD WENĘTRZNY SPRÓBUJ PÓŹNIEJ. Ktoś ma jakiś pomysł ?
 

Biały406

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A to nie wiem. Nie miałeś wcześniej konta na x360 ? Ja gearsow nie mam. W preview pewnie jesteś.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
Gdzieś mi wcięło odpowiedź, dlatego tak w skrócie napiszę, że online jestem dopiero od miesiąca a Golda mam mniej niż dwa tygodnie. Preview nie miałem wcale a profil z 360 jest zupełnie inny niż ten z One. Nie wiem czemu bez problemu rozpocząłem instalację ani skąd te tytuły, ale póki jeszcze nie gram to wolę się przedwcześnie nie cieszyć:)
 

albertuning

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A gdzie możnasprawdzić jaie gry będą działały we wstecznej kompatybilności?


Wysłane z mojego SM-T310 przy użyciu Tapatalka
 

Overkill

Użytkownik
Użytkownik
A gdzie możnasprawdzić jaie gry będą działały we wstecznej kompatybilności?


Wysłane z mojego SM-T310 przy użyciu Tapatalka
poszukaj na forum na pewno jest
 

albertuning

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To zapytam wprost: zależy mi tylko na GTA5 i Fifach 14 i 15. Czy one będą działały?

Wysłane z mojego Galaxy S5
 

pawel85pl

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A gdzie możnasprawdzić jaie gry będą działały we wstecznej kompatybilności?


Wysłane z mojego SM-T310 przy użyciu Tapatalka
http://www.xbox.com/en-US/xbox-one/backward-compatibility?xr=shellnav

O Fifie jak i o GTA V możesz zapomnieć, ja tam czekam na Black Ops'a ! :D
 

albertuning

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Szit, to nie dobrze, bo już myślałem, że wymienię konsolę na nowszy model :)

Wysłane z mojego Galaxy S5
 

wendrol13

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Fify są w ea Access więc tragedii nie ma;)
 

albertuning

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A co to jest ten EAAccess?


Wysłane z mojego Galaxy S5
 

qba123

Użytkownik
Użytkownik
A co to jest ten EAAccess?


Wysłane z mojego Galaxy S5
abonament od ea games, koszt 80 zł rocznie, masz dostęp do takich gier:

oraz masz 10h grania tydzień przed premierą nowych gier
 

amisz86

Użytkownik
Użytkownik
A co to jest ten EAAccess?


Wysłane z mojego Galaxy S5
A po co Ci fifa 15 i gta V we wstecznej jak to jest na xbox one .
EA Access http://www.ea.com/eaaccess/pl_PL.html
 

wendrol13

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Poza tym gta na xo jest z lepszym online i jest stale rozwijane
 

Biały406

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam tego Dirta i o dziwo działa bez problemu. Ale część rzeczy wymaga dokupienia (205 T16 i Delta!!!) i tak zastanawiam się czy znajdują się one w wersji VIP, o której gdzieś było na forum. Czy dałoby radę w jakiś sposób pobrać tego Vipa gdy już mam tą zwykłą wersję?
 

MatGlo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Tak, vip pass jest osobno

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom