Microsoft: Steve Ballmer odchodzi, ale dopiero za rok

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Dyrektor generalny Microsoftu, Steve Ballmer, oświadczył dzisiaj, iż planuje zwolnić swoją pozycję. Ballmer zapowiedział jednak, iż nastąpi to dopiero w ciągu 12 miesięcy, które zamierza poświęcić na znalezienie odpowiedniego następcy.

Jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu Ballmera:

Zejdę ze stanowiska w ciągu 12 miesięcy, gdy obrany zostanie mój następca. (...) Nie ma idealnego momentu na tego typu migrację, ale teraz jest moment odpowiedni. Jestem dumny z naszych osiągnięć. Microsoft urósł z 7.5 miliona dolarów do blisko 78 miliardów, odkąd dołączyłem do firmy, z zatrudniania ponad 30 ludzi do prawie 100 tysięcy. Dobrze się czuję z faktem, iż odegrałem w tym sukcesie swoją rolę i że byłem w to cały czas stuprocentowo zaangażowany emocjonalnie.
Nie oznacza to oczywiście całkowitego odejścia Steve'a Ballmera z Microsoftu. Jak dodaje sam zainteresowany, z przyjemnością pozostanie jednym z największych właścicieli firmy.

 

L4mia

Użytkownik
Użytkownik
no cóż tu więcej napisać o jego zarządzaniu które jest serią klęsk i rozczarowań, aż się boję kto będzie następny zgodnie z powiedzeniem - że lepsze znane zło niż nieznane dobro
ale co tam - na pohybel Mu za windę 8 i zepsucie marki xbox a przede wszystkim za bezczelne szpiclowanie swoich klientów
 

Lewis

Użytkownik
Użytkownik
niech spada jak najpredzej...
 

Do góry Bottom