Microsoft szykuje się do gigantycznego przejęcia? Xbox Game Studios ma zostać znacząco rozbudowane

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.plMicrosoft może wkrótce zaskoczyć kolejnym dużym przejęciem. Niezależne źródła wspominają o „ogromnej” transakcji, która może wpłynąć na całą branżę. Jeśli wiadomość zostanie potwierdzona, to Xbox Game Studios zostanie ponownie znacząco rozszerzone.
Microsoft dopiero zakończył przejęcie Bethesdy, jednak Phil Spencer może szykować się do ujawnienia kolejnej niespodzianki dla wszystkich fanów marki Xbox. Nie jest to jeszcze potwierdzona wiadomość, jednak niezależne źródła otrzymały informacje.
SkullziTV potwierdził, że słyszał plotki:
„Docierają do mnie SZALONE PLOTKI o kolejnym ogromnym przejęciu Microsoftu. Nie chcę mówić nic konkretnego, bo nawet nie wiem, czy to wszystko jest prawdą, ale niech to szlag”
YouTuber i insider zasugerował, że będzie to ogromne przejęcie, przez które ludzie mają kwestionować, czy sytuacja nie wpłynie negatywnie na cały rynek.
„Przewiduję, że w najbliższej przyszłości wielu prawników internetowych będzie debatować nad prawami monopolowymi”.
W podobnym czasie Tom Warren (The Verge) oraz Shpeshal_Nick (Xbox Era) opublikowali wymowne grafiki, które sugerują, że informacja dotarła także do nich.
Warto jednocześnie zwrócić uwagę, że JeremyPenter z kanału ACG już pod koniec sierpnia wspominał o przejęciu, które ma wywołać ciekawą sytuację – cztery firmy mają być właścicielami największych IP:
„Wygląda na to, że w ciągu miesiąca zostanie ogłoszone kolejne przejęcie, które jest dość duże. Przypuszczam, że w tej chwili musimy po prostu założyć, że 4 firmy zajmujące się grami są właścicielami wszystkiego”. 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Czyżby Ubisoft?
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jak nie możesz wygrać z konkurencją, to kup studia, które konkurencji robią gry :smuggrin: Cieszę się, że Microsoft jedzie z grubej rury, ale pamiętajmy, że wyważona konkurencja zawsze pozytywnie będzie wpływać na nas graczy. Im bliżej monopolu, tym sytuacja dla graczy może być gorsza, bo monopolista może podnosić ceny :p
 

Do góry Bottom