Microsoft tłumaczy ostatnie bany na Xbox LIVE

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

swiatol

Użytkownik
Użytkownik
Wszytkiemu jest winne EA :Nie wiecie o co chodzi z Online Pass? Jest to sprytny system, który wymaga od gracza zakupu dodatkowego kodu umożliwiającego mu granie w sieci w momencie, gdy zakupił on używaną grę. Owa przepustka kosztuje zaś w przypadku EA 10 dolarów i została wprowadzona na dobre dopiero w tym roku.

Już widać jednak plusy tego zagrania, z czego cieszy się Eric Brown, dyrektor firmy. Według jego słów ze sprzedaży Online Passów na konto firmy wpłynęło "pomiędzy 10 a 15 milionów dolarów", które jego zdaniem firma powinna dostawać od dawna, a nie pozwalać graczom na darmowe korzystanie z produktu, za który im nie zapłacili.:

Koniec tematu bany lecą jak sie gra w grę EA tak ja to widzę .
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
Koniec tematu bany lecą jak sie gra w grę EA tak ja to widzę .
czyli 80% gier :)
ja natomiast miałem dzisiaj taki przypadek że zakupiłem na allegro używanego slima, nie przerobiony nie otwierany itd. 100% sprawna.
OK konsolka przyszła, odpalam ja wszystko śmiga jak należy, czas na przeniesienie swojego profilu na Slima.
No to łącze się z live i pod koniec komunikat twoja konsola została zablokowana na wskutek naruszenia ..... itd. każdy wie o co chodzi.
A co jest tego powodem, sprzedający kupował jakieś tanie chińskie MSP i zapewne były one pochodzenia ze skradzionych kart kredytowych. Sprawa powędrowała do allegro w ostateczności na policji.
Taka przestroga dla tych co zamierzają zakupić konsolkę z duża ilością gier na dysku zakupionych na marketplace.
 

mitek96

Użytkownik
Użytkownik
Skończcie już z tymi banami za konta z msp, jak nie macie rzeczywistych dowodów, że ich używanie było powodem bana. Jak na razie oficjalnie wiadomo, że ms banuje za używanie kont non-jtag.
 

Ankoholik

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
MS nie koże karać kupującego te "konta"!!!

1.Skąd macie wiedzieć,ze to są z kradzionych MSP?Pisze tak w aukcji?

Za nieświadomość nie ma kary,MS banuje za NON Jtagi ,punkty msp mozna smiało dalej uzytkować ,MS jak chce z tym walczyć musi kasowac te aukcje na allegro,a wg allegro nie można handlowac kradzionymi rzeczami ,jak ktos by dostał bana moze sądzic sie z MS i MS nie ma szans
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom