• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Microsoft ujawnił Xbox Controller Sport White Special Edition

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
#1Amerykańska korporacja zaprezentowała kolejny kontroler. Gracze mogą zamawiać pierwszego przedstawiciela zupełnie nowej serii, która w kolejnych miesiącach będzie rozwijana przez nowe odsłony. Poznajcie Sport White Special Edition.

Microsoft systematycznie wrzuca do sprzedaży nowe modele swojego uznanego kontrolera. Firma dopracowuje koncepcje, ale w głównej mierze korporacja zajmuje się oferowaniem nowych kolorów.


Xbox Controller Sport White Special Edition jest dostępny w sprzedaży od dzisiaj, ale urządzenie trafi do graczy dopiero pod koniec lipca (Ameryka) lub na początku sierpnia (Kanada). Kontroler współpracuje z Xboksem One X, Xboksem One S, Xboksem One oraz Windows 10. Zainteresowani muszą przygotować 59,99 funtów, czyli około 293 zł.

W tej cenie otrzymacie biały kontroler z miętowymi oraz srebrnymi akcentami oraz z gumowym wykończeniem. Do pada podłączycie każdy headset za pomocą wejścia 3,5 mm, a jednocześnie firma zadbała o wsparcie technologii Bluetooth, więc produkt może trafić w gust „blacharzy”.

W kolejnych miesiącach poznamy nowych przedstawicieli „sportowych” padów Microsoftu. Firma skupi się teraz na rozwijaniu nowej serii. 

Do góry