Microsoft ujawnił Xbox Controller Sport White Special Edition

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.plAmerykańska korporacja zaprezentowała kolejny kontroler. Gracze mogą zamawiać pierwszego przedstawiciela zupełnie nowej serii, która w kolejnych miesiącach będzie rozwijana przez nowe odsłony. Poznajcie Sport White Special Edition.

Microsoft systematycznie wrzuca do sprzedaży nowe modele swojego uznanego kontrolera. Firma dopracowuje koncepcje, ale w głównej mierze korporacja zajmuje się oferowaniem nowych kolorów.


Xbox Controller Sport White Special Edition jest dostępny w sprzedaży od dzisiaj, ale urządzenie trafi do graczy dopiero pod koniec lipca (Ameryka) lub na początku sierpnia (Kanada). Kontroler współpracuje z Xboksem One X, Xboksem One S, Xboksem One oraz Windows 10. Zainteresowani muszą przygotować 59,99 funtów, czyli około 293 zł.

W tej cenie otrzymacie biały kontroler z miętowymi oraz srebrnymi akcentami oraz z gumowym wykończeniem. Do pada podłączycie każdy headset za pomocą wejścia 3,5 mm, a jednocześnie firma zadbała o wsparcie technologii Bluetooth, więc produkt może trafić w gust „blacharzy”.

W kolejnych miesiącach poznamy nowych przedstawicieli „sportowych” padów Microsoftu. Firma skupi się teraz na rozwijaniu nowej serii. 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Koleiny pad, wow...
 

Do góry Bottom