"microsoft xbox 360 wireless receiver for windows"

Pawlq

Użytkownik
Użytkownik
Zastanawiam się nad kupnem tego pudełeczka, gdyż mam dużo gier na komputer i chętnie pograłbym w nie na padzie.
Czy można samemu ustawić przyciski sterowania , czy się ustawia domyślnie?
A jak się da, czy jest jakoś skomplikowanie - w plikach trzeba grzebać jak w GH na komputerze?
 

mistrzmtb

Użytkownik
Użytkownik
Jak już będziesz kupować i nie masz ładowarki to możesz kupić to PODŁĄCZ PAD BEZPRZEWODOWY OD X360 DO PC / ROBSON (989943576) - Aukcje internetowe Allegro. A tak to twoich pytań to łączysz się z tym urządzeniem podpiętym pod pc i Ci wykrywa jako zwykłego pada. W opcjach gier sobie ustawiasz konfiguracje przycisków.
 

SebeekS

Użytkownik
Użytkownik
Miałem, a raczej nadal mam pada z zestawu z odbiornikiem, działa fajnie a windows wykrywa go jako zwykłego pada także gry go z pewnością obsługują(w tym crysis, który obsługuje tylko pady od x'a), pożyczyłem od kolegi kiedyś 2 pady, i wszystkie 4 podłączyłem bezprzewodowo do tego odbiornika, śmigały aż miło :) Polecam :p
PS. jesli masz headset, i podłączysz go do pada to możesz rozmawiać przez np. skype itp. Kwestia pobawienia się ustawieniami dźwięku, by w headsecie było słychać tylko komunikator a w głośnikach gre
 

BRuMie

Użytkownik
Użytkownik
Dwa dni temu kupiłem pada bezprzewodowego z odbiornikiem do PC i powiem szczerze, że jestem zachwycony. Chwilkę grałem w Wolfenstein'a i Fallout'a 3. Gry od razu wykrywają pada i ustawiają klawisze pod niego. Krótko mówiąc, jeżeli ktoś planuje zakup dodatkowego pada, od razu niech kupuje wersję z odbiornikiem. Naprawdę warto!
 

Denpasar

Użytkownik
Użytkownik
Jak już będziesz kupować i nie masz ładowarki to możesz kupić to PODŁĄCZ PAD BEZPRZEWODOWY OD X360 DO PC / ROBSON (989943576) - Aukcje internetowe Allegro. A tak to twoich pytań to łączysz się z tym urządzeniem podpiętym pod pc i Ci wykrywa jako zwykłego pada. W opcjach gier sobie ustawiasz konfiguracje przycisków.
dzięki za linka do aukcji nie wiedziałem ze takie coś istnieje :D
 

Fynal

Użytkownik
Użytkownik
Ale nie wiem czy warto kupować to co podrzucił mistrzmtb, bo za 80-90 zł masz oryginalny odbiornik MS na Allegro a tu to trochę takie nie wiadomo co z chin ;P i też cenowo jakoś nie jest super... odbiorniki bezprzewodowe od czasu do czasu trafiają się na allegro trzeba po prostu na nie polować ;) ja kupując drugiego pada po prostu kupiłem wersję od razu z odbiornikiem ;)
 

KrystekxDD

Użytkownik
Użytkownik
a pozatym wydaje mi sie ze w tym co podrzucil mistrzmtb to po podlaczeniu do kompa zaslania przyciski LT, LB, RT, RB
 

kopciuch

Użytkownik
Użytkownik
Jak na mój gust ten chiński wynalazek działa tak samo jak oryginalny odbiornik bezprzewodowy od M$ tyle tylko, że można sobie pada jeszcze dodatkowo podładować no i przy okazji zając mnóstwo wolnego miejsca na biurku. Ja używam od 2 lat oryginalnego odibiornika M$ kupionego w zestawie z padem i muszę przyznać, że spisuje się znakomicie.
 

Pawlq

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki za odpowiedzi.
Czyli kupować jednym zdaniem?
Jak coś się stanie z odbiornikiem to gwarancja jest jak z Xboxem? - Dzwonić do MS.
 

BRuMie

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki za odpowiedzi.
Czyli kupować jednym zdaniem?
Jak coś się stanie z odbiornikiem to gwarancja jest jak z Xboxem? - Dzwonić do MS.
O to samo się spytałem, jak kupowałem swojego w Komputroniku. Pan chwilkę pomyślał i stwierdził, że jak coś się stanie z padem, to mam go przynieść do nich.
 

Do góry Bottom