Microsoft Xbox One, czyli diabły odnalezione w szczegółach

czullo

Banned
Ja napewno nie kupię PS 4.
Wszyscy to już wiedza ze jesteś masohista.
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja napewno nie kupię PS 4.
 

Punisher

Użytkownik
Użytkownik
Wymień przynajmniej jedną rzecz w której Shitbox jest korzystniejszy w zakupie od PS4
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Bo do premiery jest jeszcze trochę czasu a przed premierą Małomiękki raczej zmięknie i zrozumie,że tak na siłę rewolucji nie wprowadzi. A poza tym na PS4 nie ma Halo ani Forzy,które uwielbiam. Jedyne co mi przeszkadza to kinect wciskany na siłę,ale może kiedyś i to się zmieni.
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja akurat XOne kupił bym ze względu na Kinect i pad. Tylko dlatego
 

Asuna

Dziewczyna
Dziewczyna
XBOX MANIAK
Użytkownik
Bo do premiery jest jeszcze trochę czasu a przed premierą Małomiękki raczej zmięknie i zrozumie,że tak na siłę rewolucji nie wprowadzi. A poza tym na PS4 nie ma Halo ani Forzy,które uwielbiam. Jedyne co mi przeszkadza to kinect wciskany na siłę,ale może kiedyś i to się zmieni.
Nie ma to jak rezygnować z konsoli bo nie ma ulubionej gry. A co do kinecta - nie zmieni się :>
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
O jakim Ty ubezwłasnowolnieniu piszesz. Przecież chyba logując się na swoje konto w Xbox Live łączysz się z siecią ? Ja to robię codziennie.
No a ja nie bo nie mam cały czas podpiętego iksa pod neta.
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma to jak rezygnować z konsoli bo nie ma ulubionej gry. A co do kinecta - nie zmieni się :>
No proste dziewczyno. Z serią Halo i Forza jestem już ponad 10 lat. Tylko niech nikt nie pisze,że na Sony jest Killzone i Gran Turismo. A z kinectem jak się nie zmieni to trudno. Będę musiał to przeboleć.
 

TheSkater59

Użytkownik
Użytkownik
chyba zostane narazie przy xbox360 bo nie widze sensu zeby kupywac xbox one , jak juz to ps4 .
 

Testtest

Banned
No faktycznie hahaah czysty przelicznik, nie zapomnij że musisz kupić zmieniarkę napięcia, a to jest koszt porządnej zabawki 250 zł + czas czekania i nerwy bo nigdy nic nie wiadomo, wiesz to ja wolę dać więcej tą stówę, półtora albo niech jest po twojemu te cztery stówy iść do sklepu i kupić. Dla mnie to są kombinacje, kiedyś straciłem trochę kasy i mnie to nauczyło NIE kombinuj !!!!
Dokładnie w USA masz w gniazdku jakieś 110 volt. Jak podłączysz to pod 230 to taką konsolę możesz prosto na śmietnik wysłać.
Tak jak myślałem. Jak wam linijka po linijce nie wytłumaczę to zawsze znajdziecie pierdołę do przyczepienia. Rynek USA podałem jako orientacyjny z niższą ceną. Jakbym nie przeliczył na PLN to byście się czepiali że 399$ i 399E to ta sama cena.

Konsole kupię w Chinach , albo innym państwie w którym mają podobne napięcie w gniazdkach. Cena w Chinach jest ta sama jak w USA. Wystarczy wejść (z automatycznym tłumaczeniem) na stronki ich sklepów online.

Ja dam za konsole 1300zł , wy 2000 i więcej. Jeszcze by było wesoło jakby któryś z was kupił ode mnie jedną z tych które sprowadzę , a wystawię na allegro.
 

pawlakp19

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
I mam pewność, ze zostaję przy X360. I dobrze że złożyłem turbo kompa bo dla X One nie ma przyszłości.
 

czullo

Banned
Jak widać świetny ten xbox one:

 

stuff1000

Użytkownik
Użytkownik
Już wiem że że kupie Ps4 . Na znak protestu nie kupię już żadnej oryginalnej gry na x360 koniec i kropka na dniach jadę przerobić xboxa i jadę na kopiach, a oryginały idą na alledrogo...
 

mini21

Użytkownik
Użytkownik
MS to ma chyba syndrom "wielkości" - uważa się za taką "potęgę", że może olać klientów i robić co chce.
Tak bijącego po oczy psucia sobie reputacji i "odpychania" klientów dawno (jeśli w ogóle) nie widziałem.

Przecież to jest tak absurdalne, że wręcz nierzeczywiste - tak jakby ktoś specjalnie próbował "odstraszyć" potencjalnych klientów.
Xbox'a 360 mam dopiero kilka miesięcy ale zaczynam się obawiać, czy MS po premierze "One'a" nie wpadnie na genialny pomysł zaprzestania produkcji gier na 360, aby zmusić klientów do zakupu nowej maszyny...., ale to tylko takie moje "czarnowidztwo".
 

cris420

Użytkownik
Użytkownik
Wybieram Ps4. Dziękuję za uwagę.
 

clippy

Świeżak
Świeżak
Nie wiem czym się kierowali Twórcy, ale dla mnie nie jest to ładny wygląd. X360 ładniej się prezentuje niż one.
 

DJ.Bart

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak myślałem. Jak wam linijka po linijce nie wytłumaczę to zawsze znajdziecie pierdołę do przyczepienia. Rynek USA podałem jako orientacyjny z niższą ceną. Jakbym nie przeliczył na PLN to byście się czepiali że 399$ i 399E to ta sama cena.

Konsole kupię w Chinach , albo innym państwie w którym mają podobne napięcie w gniazdkach. Cena w Chinach jest ta sama jak w USA. Wystarczy wejść (z automatycznym tłumaczeniem) na stronki ich sklepów online.

Ja dam za konsole 1300zł , wy 2000 i więcej. Jeszcze by było wesoło jakby któryś z was kupił ode mnie jedną z tych które sprowadzę , a wystawię na allegro.
W Polsce cena konsoli i to jest fakt nie przekroczy 1700zł a kupować ps4 na allegro to głupota, a tym bardziej że będzie w sklepach w tych czasach każdych, więc żal mi dzieciaków którzy kupują na akcji konsole sprowadzoną za granicy bo trochę taniej, już widzę dział (dla świeżaków) i płacz bo konsola nie działa.
 

Testtest

Banned
W Polsce cena konsoli i to jest fakt nie przekroczy 1700zł ...
Nie bo nie , czy masz jakieś fakty na poparcie tej tezy?

To już chyba tradycja na tym forum że co druga osoba pisze sobie co chce bez podania żadnych dowodów/źródła ect.
 

Filemon666

Użytkownik
Użytkownik
Totalnie niczym mnie nie przekonali do swojej konsoli ani wyglądem, ani padem, ani grami czy tez jakimiś tam usługami co udostępniają bo u nas i tak nie będą działać . Totalne dno jak dla mnie ALE licze tylko na jedno, że w miare szybko tą konsole da się przerobić i dokupie ją do gier single player :) Chciałbym już mieć na mojej półce najlepszą konsole jaką bedzie PS4 :)
 

DJ.Bart

Użytkownik
Użytkownik
Ważną rolę w starciu obu konsol odgrywały będą ceny, a te zostały już dziś ujawnione przez polskich dystrybutorów. I tak np. w sklepie Muve PlayStation 4 została wyceniona na 1699 zł, a Xbox One na 400 zł drożej.
I to nie jedyne źródło które podaję taką sama cenę, na forum gdzieś był już temat o ile pamiętam to była wypowiedz polskiego dyrektora sony, że nie ma przekroczyć 1700zł. Też zależy jak mocny jest złoty.

Źródło
 

Do góry Bottom