Microsoft zabiera się za przerobione konsole. Prawda czy plotka?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

starmag

Użytkownik
Użytkownik
Mi to lotto bo mam 7 mb wolnego na karcie ;p
 

xpudlo360

Użytkownik
Użytkownik
M$ musi coś z tym zrobić ,nie jest to wymysł M$ tylko naciski ze strony wydawców gier ,
wystarczy pomyśleć dlaczego ! ,tu są widać jacyś nieteges mało intel..... i piszą ,że ten taki owaki M$
 

eeetam79

Użytkownik
Użytkownik
wystarczy się dobrze kamuflować a nie będzie się czego bać ;p
 

Uruk

Użytkownik
Użytkownik
Ktoś sobie wymyślił i wielka panika. Jutro na USA, Mongolia zrzuci bombę termojądrowa. Nawet jeśli to prawda to M$ potwierdzi ma nierówno pod łbem.
 

pablosso89

Świeżak
Świeżak
macie racje ze M$ jest naciskany przez tworcow gier ale to nie zmienia faktu ze sam w tym by nie mial interesu. Tak jak sie mowi pozyjemy zobaczymy. a narazie nie martwmy sie na zapas bo sam nie sadze by M$ az tak ostre kroki podja bo za duzo by na tym stracil finansowo bo pirat nie pirat a M$ tez utrzmuje :p
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
mogą powiedzieć że zrobili puścić fale banów na Ameryke :p i dobra :D
 
S

sebool12

Guest
Hmm trochę to dziwna plotka, jakby było to chwilę przed 1 kwietnia to rozumiem.
Trochę sie wkurzyłem jak przeczytałem tą plotkę bo właśnie miałem na następny tydzień golda kupować ;/
 

shanhaevel

Użytkownik
Użytkownik
Stracili by i to dużo fakt same konta gold czy microsoft points do kupowania dodatków, tematów i innych rzeczy, a co będzie poczekamy zobaczymy:) piszą, że w ciągu kilku dni pojawi się ta aktualizacja więc pewnie w tym tygodniu się wszystko wyjaśni:)
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Ale jak MS nie ulegnie twórcom gier to moze stracić wiele cennych excluesive-ów. Tak na to popatrzcie.
 

ziomus13

Świeżak
Świeżak
Ale wtedy cenne excluesive-y stracą dużą część nabywców. Tak na to popatrz.
 

Jar

Użytkownik
Użytkownik
Ja ubolewam nad tym, ze na Xboxa 360 nie ma jakiegos dobrego i popularnego CHIPa, ktorego moznaby bylo wylaczac.
DOES NOT COMPUTE


Nie srsly-nie słyszałem o czymś takim nawet do jakiejolwiek dotychczasowej konsoli, możesz mnie oświecić? Chip jest chyba modyfikacją hardware'u na dobrą sprawę więc jak go wyłączać niby?
 

Vermilion

Użytkownik
Użytkownik
Ja szczerze mam to w nosie. Odpalam X'a raz pare dni wieczorkiem, online nie lubię, co najwyżej multi na 1 konsoli i tyle. Nawet nie mam X'a do neta podpiętego, tylko NXE zainstalowałem na początku :)
 

maras92

Banned
Użytkownik
Troche wedlug mnie to glupie MS ladnie a tym traci np zbanuje konsole to juz o jednego mniej uzytkownika ktory bedzie placil za GOLD'a. A tak myslac naprawde to MS zbanuje 6000 konsol na caly swiat raz w roku zeby dystrybutorzy gier wiedzieli na czym stoja...
A jak wiadomo polowa posiadaczy x'a ma przerobiona konsole.
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
W sumie to nie mialy byc BAN'y , tylko aktualizacja , ktora rozpoznaje przerobione napędy , i uniemozliwia granie w kopie , lub granie w ogole...

Nawet jesli ktos nie ma konsoli p[odlaczonej do neta , to calkiem mozliwe , ze MS umiesci ową aktualizacje na DVD z jakąś nowszą grą , i predzej czy pozniej kazdy bedzie musial ją zainstalować. Tak samo jak bylo z wave3 (do grania wymagany NXE).

Co do samej informacji , to jakos dziwnie mnie w oczy kłuje fragment tekstu mowiacy o tym , ze aktualizacje bedzie instalowana bez zgody użytkownika

The update file is approximately 10.05mb in size, Installs without user's decision
Troche naiwnie to brzmi..
 

Jar

Użytkownik
Użytkownik
Co do samej informacji , to jakos dziwnie mnie w oczy kłuje fragment tekstu mowiacy o tym , ze aktualizacje bedzie instalowana bez zgody użytkownika
Wszystkich kłuje właśnie i w tym rzecz.
Swoją drogą zastanówcie się czego jest więcej-nielegalnych windowsów czy konsol? Chodzi mi o to,że takiego wina nielegalnego milion razy łatwiej wykryć i łatwiej zablokować niż taką konsolę-skoro m$ nie zrobił do tej pory takich akcji ani z jednym ani z drugim nie sądze,że zrobią to teraz-a co jak siądzie konsola komuś, kto nie miał jej sflashowanej?(przypomnijcie se sytuacje z banami dla uczciwych graczy) M$ będzie miał lekko mówiąc ciepło i raczej nie są na tyle głupi by to zrobić.

Swoją drogą argumentacja,że stracą kasę z golda i mp jest debilna-jakby to był case to by chyba nie dawali banów na live co?

pzdr
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Ale wtedy cenne excluesive-y stracą dużą część nabywców. Tak na to popatrz.
Ziomuś nie chodzi mi o to że firmy przestaną wydawać gry na X-a tylko że zaczną wydawać także na inne platformy żeby sprzedać więcej egzemplarzy bo stwierdzą że 1 na 10 osób która gra na Xboxie w ich gry ma oryginał.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom