Microsoft zadba o wygląd awatarów

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Microsoft nie traci czasu i wciąż usprawnia Xboksa One. Możliwe, że w niedalekiej przyszłości również awatary przejdą odpowiedni lifting, ponieważ amerykańska korporacja poszukuje specjalistów, którzy zajmą się wirtualnymi postaciami.

Microsoft poszukuje inżyniera graficznego, który będzie pracował nad rozwojem awatarów na wszystkich platformach amerykańskiej korporacji – Xbox One, Windows oraz urządzenia mobilne.

W ogłoszeniu pojawiła się wzmianka, według której możemy domniemać, że Microsoft chce zainwestować w rozwój awatarów. To właśnie te postacie mają być częścią „nowego doświadczenia Xboksa”.

Pierwsze awatary trafiły na Xboksa 360 w 2008 roku i były wykorzystywane w wielu grach na poprzedniej generacji. Prawdopodobnie włodarze firmy z Redmond mają wielkie plany związane z tymi postaciami i niezbędny jest odpowiedni lifting, który poprawi bohaterów pod względem wizualnym oraz przygotuje ich na „nowe doświadczenia”.

Ta sytuacja nie powinna być dla nikogo wielkim zaskoczeniem. Przedstawiciele Microsoftu od wielu miesięcy wspominają, że chcą stworzyć jeden spójny system, który pojawi się na wszystkich urządzeniach (konsole, komputery, urządzenia mobilne) i awatary mogą pomóc w ujednoliceniu platform.

 

Yarkezy

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dla mnie głupota, ale mam nadzieje że kolor koszulki nie będzie jakąś kolejną mikropłatnością ;)
 

Dominus PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Głupota, czemu? Miło, że można się utożsamiać z kontem za pomocą jakiegoś ludzika (czyt. awatara). ;)
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Dla mnie głupota, ale mam nadzieje że kolor koszulki nie będzie jakąś kolejną mikropłatnością ;)
przecież na x360 tak jest od dawna ;P
 

Do góry Bottom