Microsoft zepsuł konsolę nową aktualizacją 17559

torawa

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie wiem po co wydaja takie niesprawdzone bety? I po co do tak starej konsoli? Czy tylko chodzi o to by złośliwie uceglić konsole?

Generalnie nie jest fatalnie, ale pojawia się napis: Dostępna jest aktualizacja systemu dla danej gry (po angielsku: A system update is available for this game).

Co to do diabła jest ta "dana gra"? Gry mają tytuły! Ten napis pojawia się dość losowo i bardzo często, szczególnie gdy nie ma płyty w napędzie więc niby co chcą aktualizować? Ten złośliwy napis czasem uniemożliwia aktualizację (ściągnie się update i po restarcie zwiecha z jego winy, trzeba wyłączyć konsolę i wtedy update działa). Czyściłem cache, usuwałem update X LB RB X LB RB X, zmieniłem też HDD na inny. Aha konsola to Slim E, nieprzerobiony.
EDIT. Dodatkowo zainstalowałem 17559 z pendrive, także poodpinałem wszystko, nawet włączyłem magazyn chmurę (bo czasem się synchronizuje mimo wyłączenia). Komunikatu nie ma gdy konsola offline.

Ostatnia edycja:

maniekmaniu

Użytkownik
Użytkownik
U mnie były dwie aktualizacje jedna po drugiej. Takiego problemu nie mam.

Luxon

Świeżak
Świeżak
Witam, Potrzebuję pomocy odnośnie aktualizacji mam kilka rodzynków x360 takich jak Halo oraz Star Wars problem polega na tym że w Lutym chciałem po wymianie pasty zaktualizować w nich oprogramowanie i niby wszystko szło dobrze do momentu jak wywaliło błąd od tamtej pory konsole są uwalone nie mogę je w żaden sposób zaktualizować wiesza się w tym samym miejscu system prosi o włożenie dysku z aktualizacją mimo ze aktualizacja szła z pendrive. Może ktoś miał taki sam problem z góry dzięki za pomoc

Do góry Bottom