Midnight Club: Los Angeles - Problem Po Zainstalowaniu

gumis

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zinstalowałem gre Midnight Club: Los Angeles na dysk i albo sie zacina zaraz po załączeniu gry albo głosu nie ma, a jak nie był zainstalowany na dysku to chodził normalnie tylko tekstury się doczytywały... Ktoś może miał taki problem i wie jak można to naprawić chodzi mi o problemy jak jest zainstalowany na dysku...
Z Góry Dziękuje...
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
wywal obraz i wgraj raz jeszcze
 

gumis

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Próbowałem nie działa jest to samo cały czas...
 

3rr0rx

Użytkownik
Użytkownik
Spróbuj tak:
W menu xboxa wchodzimy do zakładki z ustawieniami systemu>Pamięć>wciskamy na padzie Y i wklepujemy następującą kombinacje:
X, X, LB, RB, X, X, wyskoczy info o konserwacji dysku>wybieramy TAK

Odpal midnajta - zaktualizuj - i napisz czy cos pomogło.
 

gumis

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Spróbuj tak:
W menu xboxa wchodzimy do zakładki z ustawieniami systemu>Pamięć>wciskamy na padzie Y i wklepujemy następującą kombinacje:
X, X, LB, RB, X, X, wyskoczy info o konserwacji dysku>wybieramy TAK

Odpal midnajta - zaktualizuj - i napisz czy cos pomogło.
Zrobiłem tak kilka razy i nic sie nie zmieniło, dalej jest tak samo albo sie zacina albo działa ale nie ma dżwięku...
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
gra 'zglitchowana'?ja bym zadzwonil do dystrybutora i powiedzial o sprawie moze wymiemni
 

gumis

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
gra 'zglitchowana'?ja bym zadzwonil do dystrybutora i powiedzial o sprawie moze wymiemni

Też byłem i mi powiedzieli tak "że jak gra działa normalnie to że nie mogą mi wymienić produktu, jak by nie załączyła sie bądż zacinała podczas grania to by mogli wymienić ale w takim przypadku nie możemy ja gra działa. Ale ze po zainstalowaniu gra sie zaci lub nie ma głosu to że może być wina konsol"... Dlatego założyłem nowy temat na tym forum, ale mówi sie trudno nie bede instalował gry i jakoś przeżyje...
 

Do góry Bottom