Miejsce dla KINECTA

Art.13

Użytkownik
Użytkownik
Siemka,mam małe pytanko czy dla KInecta wystarczy 1,5m aby pograć w 1 osobę.Mam troche dziwny pokój ponieważ na jednej ścianie mam 4m a na drugiej 1,5+łóżko i stolik RTV a na tej 4m nie moge postawić TV ponieważ są tam drzwi i okno.Jakbym zrobił małe przemeblowanko to może wycisnąłbym z 2m
prosze o szybka odpowiedź czy da się pograc na KINEKCIE na 1,5m czy lepiej zrobic takie przemeblowanko które zepsuło by całą jakość meblościanki.
 

hubert1249

Użytkownik
Użytkownik
Ja juz nie pamietam , ale cos mi sie kojarzy ze 2m musza byc
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
1,5m odległości to mało, na 2 metrach nie zagrasz komfortowo
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
2,5 metra to minimum aby sobie pograć na Kinect :)
 

Bossi

Użytkownik
Użytkownik
Potwierdzam. U mnie na około 3 - 3,5 m zaczyna się normalna gra. Im bliżej tym kinect dziwniej się zachowuje.
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
A i tak dla świadomości jak postawisz kinect'a na przeciw okna a będzie świecić słońce to on zacznie wariować.
 

Art.13

Użytkownik
Użytkownik
Mam rolety.Więc kinect wypada z gry a szkoda bo akurat mam na niego kase
Pokombinuje jeszcze z pokojem a min. miejsca jakie jest dla kinecta.

Właśnie obliczyłem i wyszło by mi 2,10m wolnego miejsca po przemeblowaniu i myślicie że by wystarczyło bo czytałem kiedyś że do kinecta potrzeba 183cm

//Edytuj posty - Dymek(Dzięki dymek za połączenie postów zapomniałem że już jednego wcześniej napisałem(;
 

fotomar

Świeżak
Świeżak
u mnie jest ok 2,5 m i daje radę nawet na 2 osoby. jak bedziesz grał solo to powinno działać
 

Art.13

Użytkownik
Użytkownik
Myślicie że na 2,10m to tylko solo pogram?
 

Do góry Bottom