Miejsce na zasilacz

Dzefii92

Użytkownik
Użytkownik
witam mam pytanie czy jak zasilacz będzie w szufladzie to możne go spalić?



PS:nie spamować zebym dal gdzie indziej lub cos podobnego
 

Konrad Mrok PL

Użytkownik
Użytkownik
niby czemu ma się spalić w szufladzie, coś trzymasz w niej takiego co by źle działało na niego?? spokojnie możesz go tam trzymać nic mu się nie stanie
 

Alex_Xbox

Użytkownik
Użytkownik
Ale jednak zasilacz potrzebuje jakiegoś przepływu powietrza, jest w nim wiatrak a to oznacza że w środku są elementy grzejące się. Ja polecam trzymać zasilacz za telewizorem/monitorem lub gdzieś go dać żeby miał dopływ do chłodnego powietrza.
 

back4stage

Użytkownik
Użytkownik
kumpel trzymal na półce gdzie byl niewielki przeplyw powietrza i szlak go trafił.radze polozyc go na ziemi bo przy ziemi jest chlodniejsze powietrze
 

Dzefii92

Użytkownik
Użytkownik
Ok dzieki za rade:D
jutro dodam zdjecia w ktorym miejscu bedzie zasilacz i powiecie czy sie nadaje.
 

Konrad Mrok PL

Użytkownik
Użytkownik
nie wiem o co wam chodzi panowie. A jak macie kompa to tez zasilacz trzymacie poza kompem?? komp jednak się grzeje a mimo że zasilacz ma wiatraczek to i tak ma wysoką temperature i jakoś nic mu się nie dzieje,a co do stawiania zasilacza za TV to naprawde bardzo dobry pomysł, z tego co wiem to wiekszość TV się grzeje i to dość mocno więc zasilacz będzie mial bardzo dużo chłodnego powietrza
 

Mikolak

Użytkownik
Użytkownik
To jest tylko zasilacz a nie jakiś materiał wybuchowy. Paranoja
Nic mu się nie stanie jeżeli nie będzie w coś owinięty.
 

Konrad Mrok PL

Użytkownik
Użytkownik
To jest tylko zasilacz a nie jakiś materiał wybuchowy. Paranoja
Nic mu się nie stanie jeżeli nie będzie w coś owinięty.
nareszcie znalazł się ktoś kto wie o czym pisze,
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
To jest tylko zasilacz a nie jakiś materiał wybuchowy. Paranoja
Nic mu się nie stanie jeżeli nie będzie w coś owinięty.
oj materiału wybuchowego to do ręki bym ci nie dał zasilacz musi mieć dopływ świeżego powietrza są w nim elementy silnie się nagrzewające może choćby nawet głupi kondensator się wylać i jeśli nie znasz się na elektryce to nie naprawisz go , a jak się nie znasz to nie polecam rozkręcać zasilacz skręcisz nie tak będzie przebicie i będziesz miał swoje ostatnie prześwietlenie w życiu i to dokładne .
 

Konrad Mrok PL

Użytkownik
Użytkownik
oj widze że ktoś nigdy nie włożył niczego metalowego do gniazdka, ja oberwałem w taki sposób i potem jeszcze drugi gdy przy rozkręceniu zasilacza od kompa zapomniałem go odłaczyć od sieci i włożyłem do środka palce, i co jakoś żyje, jakoś się nie usmażyłem, w domu nie ma napięcia 10000voltów więc ręki ci nie urwie albo nie usmaży, fakt miłe to nie jest ale jak ktoś jest wytrzymały to też nie jest to śmiertelne

edit:

Dzefii92- jeżeli nie będziesz się zamartwiał o ten zasilacz trzymaj go w tej szufladzie, a jeśli ma cię ciągle nawiedzać myśl że się może zagrzać trzymaj go gdzieś na wierzchu, tyle ode mnie.
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
niby czemu ma się spalić w szufladzie, coś trzymasz w niej takiego co by źle działało na niego?? spokojnie możesz go tam trzymać nic mu się nie stanie

jak mi pokazesz ten wiatrak w zasilaczu to bede wdzieczny... bo ja w swoim nie zaobserwowalem takiego urzadzonka, a moj lezy sobie w kacie i nic mu sie nie dzieje i co niby ma sie stac, a po drugie jakby nawet sie spalil to M$ wymienia je za darmo
 

Konrad Mrok PL

Użytkownik
Użytkownik
jak mi pokazesz ten wiatrak w zasilaczu to bede wdzieczny... bo ja w swoim nie zaobserwowalem takiego urzadzonka, a moj lezy sobie w kacie i nic mu sie nie dzieje i co niby ma sie stac, a po drugie jakby nawet sie spalil to M$ wymienia je za darmo
e ja nic takiego o wiatraku nie pisałem
 

Przemi06

Użytkownik
Użytkownik
No nieźle. Wy to macie tematy do dyskusji. Niedługo na prawdę pojawią się tematy jak położyć pada na półce by baterie dłużej trzymały...
Najlepiej wystaw zasilacz na dwór albo wsadź do lodówki wtedy będzie miał chłodne powietrze a no i przede wszystkim w żadnym wypadku nie graj latem gdy temp na zewnątrz sięga 45'c a w domu ok30'c strzeli Ci zasilacz jak łamiący się wafelek. Zasilacze przeważnie są w środku sprzętu RTV/AGD nie posiadają radiatorów i działają dla przykładu Ps2 ma w środku nawet Ps3 i czy im się przegrzewają te małe elektrownie? NIE więc przestańcie spamować dzieci XXIw, które z niczym nie potrafią sobie poradzić.
 

Do góry Bottom