Miesieczny trial w xbox live

kubus230195

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie: zalozylem konto w xbox live po to by sciagac dema, a nie grac przez neta. Mam karte z miesiecznym trialem nie wykorzystanym i mam pytanie czy gdy zalozylem konto silver to czy automatycznie wlacza mi sie ten miesieczny gold ?? Dostalem maila po angielsku i nie zabardzo go rozumiem ale doczytalem sie cos o trialu i o tym ze musze cos zrobic do 9 sierpnia ... Prosze o pomoc poniewaz nie chcialbym stracic tego miesiecznego grania przez neta ... Z gory dzieki
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Miesieczny trial w xbox live

Po zarejestrowaniu automatycznie uruchamiany jest xbox live gold trial. Więc korzystaj :p
 

kubus230195

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Miesieczny trial w xbox live

Jesli tak to w takim razie po co mi ta karta ktora mi dodali jak kupilem x360 na ktorej jest kod z 1 miesiacem grania ??
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Miesieczny trial w xbox live

abys pogral 2 miesiąc jak ci sie trial skonczy .
;D
 

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: Miesieczny trial w xbox live

kubus230195 tak właściwie to jakbyś chciał to w ostateczności wezmę od ciebie tą kartę bo mam dobre serce 8)
 

koleS

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Miesieczny trial w xbox live

kubus gdzie miales zapakowana ta kartke z miesiecznym trialem, bo ja wlasnie wszedlem pierwszy raz na xbox live i dopiero zaczalem jej szukac i chyba jej nie dostalem, ale nie jestem pewien. moglbys opisac gdzie ona byla jak kupiles xboxa i jak wyglada?
 

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: Miesieczny trial w xbox live

pilnie potrzebna zdrapka 24H nie dla mnie potrzebna do turnieju w euro 2008 wielkie dzięki dla kogoś kto da
 

Do góry Bottom