MIESZKANIE NIKO

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Nie mam pojecia jak mam zmienic mieszkanie startowe - ciagle mam to po ktorym zaczelem mieszkac po spaleniu sie pierwszego mieszkania romana( jak sie dobrze orientuje to mieszkanie jego laski) potrafi ktos mi pomoc? - dla info mam juz dostepne 2 inne mieszkania - playboya i to co kupil roman.
 
B

basa

Guest
Odp: MIESZKANIE NIKO

Wydaje mi sie chociaz na 100% nie jestem pewnien ze mieszkanie startowe jest kazde zaley tylko gdzie byla wykonany ostatni zapis w grze (wtedy wybierane jest mieszkanie najblizsze lokacji zapisu)
 

mdhlodz

Użytkownik
Użytkownik
Odp: MIESZKANIE NIKO

Mieszkanie startowe powinno Ci spłonąć, jeśli tak to znaczy, że chodzi Ci o drugie mieszkanie. Więc u mnie jest tak, że gdy rozpoczynam grę startuję z 3 ostatniej wyspy,, wcześniej startowałem z drugiej, więc to zależy na jakim etapie gry chyba sie jest. Ale mogę się mylić.
 

Herki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: MIESZKANIE NIKO

a co trzeba zrobić z obiektem garangek tory jest na mapce po ukonczeniu gry jest on koło pierwszego domku (drugiego bo pierwszy sie spalił) tam jest jakis garaz ale nie da sie jechac kto to rozkminił??
 

habek01

Świeżak
Świeżak
Odp: MIESZKANIE NIKO

Chyba chodzi ci o "garage" czyli garaż, dostarczasz tam samochody dla Steve'a
 

mdhlodz

Użytkownik
Użytkownik
Odp: MIESZKANIE NIKO

Tylko dokładnie takie jakie zamówił, spod adresu który dostaniesz sms'em nie ma tak, że znajdziesz podobny.
 

Herki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: MIESZKANIE NIKO

a kiedy dostane tego sms-sa bo nigdzie go nie widze :> :>
 

mdhlodz

Użytkownik
Użytkownik
Odp: MIESZKANIE NIKO

No twój nr znaczy do Niko powinien chya Brucy przekazać temu Stevemu. O ile pamiętam dobrze, że to on, ale napewno on sie skontaktuję przez kogoś.
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: MIESZKANIE NIKO

w tym problem byl ze ja w ogole nie saveuje gry ;D jedynie autozapis mi zapisuje stan gry - ale teraz przeszedlem pare misji i startuje z 3 domku (playboya) tak poprostu.. samo zaczelo mi zaczynac z tej lokacji :p
 

mdhlodz

Użytkownik
Użytkownik
Odp: MIESZKANIE NIKO

Masz mieszkanie Playoya? zabiłeś go zamiast Dwayna i dlatego?
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: MIESZKANIE NIKO

mdhlodz napisał:
Masz mieszkanie Playoya? zabiłeś go zamiast Dwayna i dlatego?
ja juz mialem nawet to co mi roman kupil... ale caly czas zacyznalem w tym domu romana laski ale przeszedlem jeszcze kilka misji i juz startuje z domu playboya = wszystko ok - chociaz.. ja wlasciwie w 90 % jezdze taksowkami.. :-X
 

mdhlodz

Użytkownik
Użytkownik
Odp: MIESZKANIE NIKO

Ej ale powiedz mi skąd masz mieszkanie playboya? Czy to dlatego, że go zabiłeś, jak zdobyć ten apartament?
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: MIESZKANIE NIKO

mdhlodz napisał:
Ej ale powiedz mi skąd masz mieszkanie playboya? Czy to dlatego, że go zabiłeś, jak zdobyć ten apartament?
miales do wyboru - zabijasz playboya lub zabijasz dyawena - wybralem playboya = dostalem jego mieszkanie
 

mdhlodz

Użytkownik
Użytkownik
Odp: MIESZKANIE NIKO

No dlatego pytam, a ja zabiłem Dwayna i gówno z tego mam, a taka fajna chawira:/
 
B

basa

Guest
Odp: MIESZKANIE NIKO

Ale za zabicie Dwayna dostales sporo kasy , a przyda sie do latwiejzego zrobienia achievementa "pol miliona" :)
 

mdhlodz

Użytkownik
Użytkownik
Odp: MIESZKANIE NIKO

W sumie racja, kasa się przyda, bo po Story Complete to już dostaje się z 500$, śmieszna kasa, więcej kosztuję broń.
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: MIESZKANIE NIKO

ale za obrabowanie banku dostaniesz 250 000$ jak sie nie myle
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom