Migająca zielona dioda

dymekk208j

Użytkownik
Użytkownik
Za taką konsole weźmiesz grosze i będziesz musiał dokładać więcej kasy do nowej niż jak byś miał machnąć RGH. Kłóć się z facetem o zwrot kosztów i zrób RGH. Przynajmniej ja bym tak postąpił.
 

michal9125

Użytkownik
Użytkownik
On się wypiera mówi ze zrobi jak mu zapłacę to zrobi. Jedynie co mi zostaje to mu wpierd@%ić ;D. Takie odwdzięczenie za zwalenie konsoli.
 

misiek12m

Użytkownik
Użytkownik
On ci rozwalił konsole ty zrób z nim to samo:p kłuć się z nim, bo to typowo jego wina. bebechy Xboxa wyglądaja jakby przeżyly wojnę w afganistanie

Pomogłem? Kliknij "Przydatne" ;-)
Sent from my HTC Desire using Tapatalk.
 

BROLY

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja też bym nie odpuścił a ten koleś co u niego to robiłeś to ma jakiś sklep serwis czy to jakiś student ??;]
 

yp2

Użytkownik
Użytkownik
Napisałeś, że usunął klucz. Jakoś mi się nie wydaje. Sam przerabiam napędy i jeszcze nigdy nie usunąłem żadnego klucza. Po co usuwać jak klient może wrócić. Tak mam klucz, podpinam napęd i flash bez odczytywania klucza. Gość jest głupi i nie wie co robi albo spalił napęd już przy podłączeniu, przed odczytaniem klucza. Walcz o kasę i napęd lub Rgh.

Sent from my ZTE-BLADE using Tapatalk
 

dymekk208j

Użytkownik
Użytkownik
Spróbuj postraszyć poliscją, powiedz, że masz zdjęcia, że wysyłałeś sprawny napęd. To jest Polska to on będzie musiał udowadniać, że jest niewinny a nie ty jego wine. :)
 

snake7

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak bym przeżywał deja vu. Sytuacja taka sama jak autora postu, spotkała mnie. W sobote oddałem do serwisu konsole do przeróbki na Lt.3.0. Po odboirze, w domu podłańczm ją aby zobaczyć czy działają mi nowe gry, a tu ZONG nie działa napęd i dioda zielona się mruga. Nie daje żadnego znaku życia. Więc pojechałem do nich dzisiaj i powiedziałem że po ostatniej aktualizacji napęd nie działa. Gościu wziął ją na zaplecze i skrobał, z tego co się dowiedziałem było coś popalone. Ale zrobił i działa. Oczywiście w ramach reklamacji.
 

misiek12m

Użytkownik
Użytkownik
jedyna różnica jest taka, że w Twoim przypadki gościu przyznał się do błędu i naprawił co zepsuł, a w jego przypadku delikwent nie przyznaję się do niczego...
Być może nawet nie wie jak to naprawić, albo zrobił coś gorszego niż w Twoim przypadku. Nie mam pojęcia, ale ja bym mu nie odpuścił
 

michal9125

Użytkownik
Użytkownik
No on sie wypiera. Mówi ze to ja spalił przy podłączniu w domu. I też nie wiadomo kto to zrobił on powiedział ze usuną bo jak wpadnie policja to pójdzie siedzieć ze przerabia ze ma keye przecież ja tez mogłem być podstawiony z kamerką i nawet jak by ktoś z psiarni chciał " przerobić " to i tak by wziął do przeróbki xboxa. No to powie niech ide i co powiem panie ja poszedłem przerabiać xbox a on mi spier... wsadźcie go ;D a ja tez dostane za współudział. I własnie nie dał żadnej gwarancji i cwaniak z niego ze on niby przerabia po 4 dzienie xbox i on na 100 % sie mógł nie pomylić tylko ja. Bo z niego to maszyna co przerabia napędy ^^.
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
śmiechu warte że jeszcze są tacy ludzie... poszukajcie na giełdzie na forum w usługach moze ci goście sie ogłaszają, napiszcie post w temacie zeby ostrzec innych
 

michal9125

Użytkownik
Użytkownik
Ja też bym nie odpuścił a ten koleś co u niego to robiłeś to ma jakiś sklep serwis czy to jakiś student ??;]
To jakiś koleś zwykły z 20 lat moze więcej. Normalnie na chacie robi.
 

michal9125

Użytkownik
Użytkownik
śmiechu warte że jeszcze są tacy ludzie... poszukajcie na giełdzie na forum w usługach moze ci goście sie ogłaszają, napiszcie post w temacie zeby ostrzec innych
Nie ma. Miał aukcje na allegro i usunął ją dziś wczoraj jeszcze była.
 

snake7

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To współczuje, nie dośc że płacisz za przeróbkę to jeszcze ci konsolę rozwalą :(


ps.
ten serwis gdzie robiłem to ma mój klucz i wkażdym momencie wypalą mi go na płytkę.
 

Cyberniki

Świeżak
Świeżak
Mam podobny problem z moim liteonem 74850c (Migająca dioda + napis "Otwieranie"), mam klucz mojego napędu i gdy podłączę go do komputera to jf go widzi. Po otwarciu napędu nie ma żadnych śladów spalenizny. Wrzucam screen'y z jf może ktoś wie o co chodzi... Screen1 Screen2
 

michal9125

Użytkownik
Użytkownik
Mam podobny problem z moim liteonem 74850c (Migająca dioda + napis "Otwieranie"), mam klucz mojego napędu i gdy podłączę go do komputera to jf go widzi. Po otwarciu napędu nie ma żadnych śladów spalenizny. Wrzucam screen'y z jf może ktoś wie o co chodzi... Screen1 Screen2
Rozkręcałeś go ? Podmieniałeś taśmę sata ? weź od kompa jak masz i sprawdź. A co wgl z tą zieloną diodą bo sam nie wiem czego on tak mruga i czy wymienię napęd czy też tak będzie ?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
przestańcie z glupim straszeniem, grozeniem, biciem itd. sprawa jest prosta klucz z twojego napedu jest w bazie jungleflasher. wystarczy ze ten pseudo spec wlaczy jungleflasher odpali z pierwszej strony baze jf i tam bedzie klucz napedu, musi tylko pamietac date i godzine o ktorej robil ci napęd. jak powie ze nie ma oczywiste jest ze to on spalil ci napęd. jak cos to wal na pw naprawic to ja sie da

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk
 

gomezja

Użytkownik
Użytkownik
No to ladna historia a gosciowi w******* chyba tylko pomoze:) Mi tez sie kiedys zdazylo spalic klientowi napęd. Kupiłem nowy i wsio...
 

michal9125

Użytkownik
Użytkownik
przestańcie z glupim straszeniem, grozeniem, biciem itd. sprawa jest prosta klucz z twojego napedu jest w bazie jungleflasher. wystarczy ze ten pseudo spec wlaczy jungleflasher odpali z pierwszej strony baze jf i tam bedzie klucz napedu, musi tylko pamietac date i godzine o ktorej robil ci napęd. jak powie ze nie ma oczywiste jest ze to on spalil ci napęd. jak cos to wal na pw naprawic to ja sie da

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

Wielkie dzięki nikt wcześniej o tym nie napisał ze jest taka możliwość napisałem mu wiadomość na gadu ale nie wiem czy on odpisze i czy wgl będzie chciał mi podać ten klucz ;/
 

1980lysy

Użytkownik
Użytkownik
dzizas jest 21 wiek albo bym podjechał jak by mi zależało albo bym zadzwonił... a nie bawił się w gadu gadu...
 

Do góry Bottom