Migracja konta oraz pytanie odnośnie golda

Kamool

Użytkownik
Użytkownik
Moje problemy wyglądają następująco:
1) Gry próbuję przenieść konto na Polskę, po akceptacji warunków wyskakuje mi błąd: "The request has timed out. Please try again later." Mieliście cos takiego i jak tak to czy udało się coś zrobic?
2) Teraz błąd z goldem... Więc, zarejestrowałem drugie konto aby mieć darmowego golda na miesiąc ale okazało się, że gold jest troche dłuższy niż miesiąc. Gdy zarejestrowałem się pod koniec sierpnia to cały czas jest konto gold i jak sprawdzam ile jeszcze posiadam golda to data się tylko zmienia z od 09/2010 do 09/2010 potem 10/2010 do 10/2010 potem 11/2010 do 11/2010 i teraz 12/2010 do 12/2010. I tu pojawiają się pytania:
a) Gdy MS sam to odkryje dadzą mi bana?
b) Gdy zgłoszę im to bez (z) podaniem daty rejestracji konta to mnie zbanują, czy usuną członkostwo gold, zmienią na silver i grzecznie podziękują za pomoc w ulepszaniu usługi xbox live (wskazywanie błędów)?
 

raflooldz

Banned
1. Jak wystąpi taki błąd to już nic nie zrobisz.
2. Niby z jakiej racji ban, to nie Twoja wina.
 

Kamool

Użytkownik
Użytkownik
No naprzykład jakby sprawdzili, że tak dawno się zarejestrowałem i im tego nie zgłosiłem tylko sobie używałem :p? A czym jest spowodowany ten błąd z migracją bo na drugik koncie niepełnoletnim niema takiego błedu tylko pisze, że niepełnoletnim nie wolno migrować?
 

volt222

Świeżak
Świeżak
Zależy ile danych podałeś przy rejestracji (może sami pobierają)
 

Kamool

Użytkownik
Użytkownik
Przy rejestracji nic praktycznie nie podałem :p Tylko prawdziwy jest e-mail... Czyli myślicie, że nie powinienem dostać bana jeśli to zgłoszę? A co jak pogram sobie jak najdłużej a oni sami to odkryją to co wtedy?
 

Kamool

Użytkownik
Użytkownik
UP!!
 

Swirus

Użytkownik
Użytkownik
Wątpię aby coś zrobili, mają więcej na głowie niż takie coś :] Graj i tyle ;D
 

Kamool

Użytkownik
Użytkownik
Noto dobrze ;]
 

Do góry Bottom