mimo aktualizacji kinect nie działa

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

drogba_25

Użytkownik
Użytkownik
Mam RGH, wgrałem nowy dush board kilka dni temu bo nie działała mi pewna gra, teraz już działa i myślałem że wszystko OK. ale okazało się że teraz kinect mi nie działa. Konsola wołała o aktualizację z New Xbox Update | Xbox 360 Update Download | Updating Xbox 360 - Xbox.com. Wgrałem więc tą aktualizację z pena. Konsola zakomunikowała że aktualizacja się powiodła i jest OK.
Niestety :( :( przy próbie uruchomienia gier na kinecta i tak mam info "korzystanie z technologi kinect wymaga aktualizacji systemu" :( :(
 

grisza133

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Musisz ściągnąć z neta najnowszy dash i zmienić nazwę $systemupdate na $$ystemupdate zrzucasz go na pendrive wkładasz do konsoli i uruchamiasz ją za pomocą otwarcia tacki DVD konsola zacznie ci się aktualizować i dogrywać avatary później gdy avatary się dograją konsola automatycznie zaktualizuję sterowniki kinecta
 

drogba_25

Użytkownik
Użytkownik
zrobiłem trochę inaczej

ściągnąłem z xbox.com/update aktualizację i zmieniłem nazwę katalogu na taka jak napisałeś i wreszcie się udało
 

grisza133

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Właśnie o to mi chodziło :D Cieszę się że mogłem pomóc
zrobiłem trochę inaczej

ściągnąłem z xbox.com/update aktualizację i zmieniłem nazwę katalogu na taka jak napisałeś i wreszcie się udało
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Zamykam :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom