MINECRAFT - jaka wersja językowa?

h0r0s

Użytkownik
Użytkownik
Witam.

Chciałbym zakupić synowi Minecrafta. Jestem jednak pogubiony w kwestii wersji językowej. Koniecznie musi być po Polsku. Wydawało mi się, że to jest oczywistość, skoro nawet wersja na PS4 ma lokalizację ... Ale na polskich okładkach widnieje napis, jak na załączonym obrazku. Widziałem jednak podobnie oznaczane gry, gdzie sprzedawcy opisywali wersję jako PL...

Czyli, jak jest? Jaka wersja językowa jest na XBOX LIVE i jaka w oficjalnej, polskiej dystrybucji?

Z góry dziękuję za pomoc
MH

ImageUploadedByTapatalk1425516221.107594.jpg
ImageUploadedByTapatalk1425516513.724084.jpg
 

triplex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja mam pobraną wersję cyfrową ze strony xbox-a i mam w pełni polską wersję. Dodam tylko, że mając wersję Minecraft-a na xbox360 za wersję na One musiałem zapłacić tylko 17 zł.
 
Ostatnia edycja:

RBiniu

Banned
Użytkownik
PL
 

h0r0s

Użytkownik
Użytkownik
W obu wersjach? Jeżeli kupię pudełkową, z polskim napisem, że jest po angielsku.... to i tak jest po Polsku? :)
 

RBiniu

Banned
Użytkownik
Swego czasu uruchomiłem wersję cyfrową i było PL, nie sądzę, że będzie ANG
 

pawel85pl

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mam wersję pudełkową i gra jest PL mimo iż pisze na pudełku że gra w jęz.eng (LOL), jak coś mam na sprzedaż za 40zł jak nowa włożona do konsoli na 1,5h i koniec dzieciak woli gta hehe.
 

zdrowko

Świeżak
Świeżak
Cześć odświeżam temat czy jest wersja polska na xbox 360 ?
 

szefol84

Użytkownik
Użytkownik
Kupuj bez obawy jest język PL. Mało tego gra zaproponuje Ci darmowe pobranie nowszej wersji ze sklepu i wtedy nie będziesz musiał nawet płytki wkładać by grać w minecrafta. Tak było w moim przypadku, wersja na płytce jest starsza a wersja ze sklepu nowsza i jak widać darmowa. Syn gra i jeszcze po aktualizacji nie musiałem wkładać płytki z grą ( w napędzie jest rdr2).
 

zdrowko

Świeżak
Świeżak
ok dzięki za zainteresowanie ale wszystksko przerobiłem nie ma opcji z polskim na xboxa 360
 

szefol84

Użytkownik
Użytkownik
ok dzięki za zainteresowanie ale wszystksko przerobiłem nie ma opcji z polskim na xboxa 360
Ja pisałem odnośnie Xbox One , a jak z x360 to nie wiem. Jeżeli wprowadziłem w błąd to sorewicz.
 

Do góry Bottom