Minecraft Story Mode bez internetu

Gienek666

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Cześć. Jak wygląda gra w Minecraft Story Mode Season 2 bez połączenia z internetem? Wczoraj "aniołek" młodemu przyniósł tą grę. Dziś przychodzi do mnie, że przeszedł pierwszy epizod, a drugi musi się pobrać z internetu. Xboxa 360 odziedziczył po mnie. Konsola jest przerobiona i ma bana. Przez to nie można korzystać z sieci w żaden sposób. Ja sam nigdy w Minecraft nie grałem przez to nie ogarniam tej gry wcale. No a trochę głupio, żeby z prezentu cieszył się dwie godziny.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak masz RGH to można pobrać resztę epizodów + tu z wiadomych stron lub od razu kompletną edycję, jak LT to jesteś w 4 literach bo jedyna opcja to druga nie zbanowana konsola gdzie pobierzesz epizody na pendrive jednak może być problem z TU.

Trzeba było kupić kompletną edycję a nie pierwszy epizod + Season Pass uprawniający do pobrania reszty epizodów gdy wyjdą.
 

Gienek666

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No to kiepsko. Dzięki za odpowiedź. Nie gram w Minecraft, więc nie ogarniam tej gry nijak. Nigdy bym nie wpadł na to, że kupując fizyczna płytę w sklepie tak na prawdę kupuję season pass. Chyba najprościej będzie kupić jakąś niezbanowaną konsolę, chociażby bez żadnych akcesoriów. Ewentualnie przekonać dziewczynę, że młody dostanie mojego One, a ja sobie kupię Xa :D
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ooo polecam to ostatnie rozwiązanie :p
 

Gienek666

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To jeszcze dodatkowe pytanie. Znalazłem w okolicy X360 Slim w dobrej cenie. Jednak w wersji bez dysku. Czy w tym wypadku ten Minecraft będzie działał prawidłowo, skoro dodatkowe epizody musi pobrać z neta?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tak, wystarczy pendrive.
 

Do góry Bottom