Misja z bombą w samochodzie

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

kantona

Użytkownik
Użytkownik
"clear away any wehicles parked behind the Ancellottis` car before planting the bomb"

Co mam zrobić - bo nie kumam - nie mogę otworzyć auta w którym mam podłożyć bombę - coś tam angielskiego łapię ale niestety nie na tyle żeby zrozumieć dokładny sens tego zdania :(
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Misja z bombą w samochodzie

jezeli dobrze rozumien to tlumaczenie bedzie takie "pozbadz sie wszystkich aut zaparkowanych za Ancellottis` zanim podlozysz bombe"
 

Furson

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Misja z bombą w samochodzie

co ty dla bruciego misje robisz ? w fabule chyba czegos takiego nie bylo z tego co pamietam
 

szyna55

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Misja z bombą w samochodzie

Musisz podłożyc pod samochód bombe. Podejdz od tyłu nacisnij LB a niko sam ją podłozy potem cutscenka i musisz jechac za samochodem do jakies fabryki gdy dojada dzwonisz do kogos (juz nie pamietam)na denotate fabryka sie rozwala i ty dobijasz ludzi co przezyli-Chyba o dobrej misji mowie
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Misja z bombą w samochodzie

Tak o tej 8) Prościutka misja, chyba najtrudniejsze to zgubić wanted level. Nie pamiętam czy daje Ci amunicja do snajperki, ale jeśli nie to kup sobie przynajmniej z 15 naboii 8)

PS I podjedź jakimś normalnym samochodem bo ja za pierwszym razem podjechałem pod ten samochód pod który miałem bombe podłożyć suką i zaraz po cut scence uciekli :p
 

kantona

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Misja z bombą w samochodzie

dzięki - zajechałem furą za ten samochód, wysiadłem, podszedłem do bagażnika i pojawiło się info aby kliknąć LB - potem już poszło gładko ;)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom