Mocne słowa DICE "Konkurencja drepcze w miejscu"

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

arkadiusz_89

Użytkownik
Użytkownik
DICE stawia w tym roku wszystko na Battlefield 3 - firma jest przekonana, że stworzy najlepszą grę w gatunku shooterów. Deweloperzy czują się na tyle pewnie, ze oskarżają konkurencję o "dreptanie w miejscu".




Karl Magnus Troedsson z DICE stwierdził po wczorajszym opublikowaniu pierwszego teasera Battlefield 3, że ekipa deweloperów szykuje się do ostrej walki z konkurencją:

"Zbieramy się do walki i jesteśmy tutaj po to, by wygrać. Podczas gdy inni twórcy strzelanin drepczą w miejscu, Battlefield 3 wprowadza innowacje. Silnik Frostbite 2 odmienia zasady gry dla fanów shooterów. Nazywamy go silnikiem next-genowym, działającym na current-genowych platformach" - powiedział Karl Magnus.

Do tych słów przyłączył się szybko producent Patrick Bach, który dodał, że DICE pragnie stworzyć "najpotężniejszego emocjonalnie” Battlefielda w historii serii:

"Chcemy stworzyć najmocniej wciągającego i najpotężniejszego emocjonalnie Battlefielda w historii. Potrzebowaliśmy nowej technologii, by móc przedstawić graczom naszą wizję. Battlefield 3 zachowuje charakterystyczny dla serii styl sandboksowy i przywraca nawet do łask takie klasyczne motywy, jak odrzutowce, możliwość padnięcia na ziemię i 64-osobowy multiplayer na pececie".

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, to koniecznie włączcie teaser Battlefield 3. Po tak mocnym materiale łatwiej przychodzi uwierzyć w buńczuczne zapewnienia dewelopera...

źródło: DICE: "Konkurencja drepcze w miejscu" | PPE.PL - Portal PSX Extreme

mają racje chłopaki, niestety pewnie nowe mw3 sprzeda się kilka razy lepiej....
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
mają racje chłopaki, niestety pewnie nowe mw3 sprzeda się kilka razy lepiej....
Ten kto się zna i ogarnia fps'y to kupi Battlefield'a 3 który będzie kilka razy lepszą grą multiplayerową oraz bardziej innowacyjną, a kto jest "mondry" i daje się naciągnąć na stare sztuczki kupi Call of Duty na super starym silniku proste. Twórcy BF'a 3 mają w 100% rację :)
 

RSA

Użytkownik
Użytkownik
mają racje chłopaki, niestety pewnie nowe mw3 sprzeda się kilka razy lepiej....
Jezeli bedzie lepsze od Cod-a grywalnosc i zabawa to czemu ma sie nie sprzedac, sam kupie dla MP ale musi miec to cos co ma Cod - ze wole zagrywac sie dniami i nocami w ten mulitplayer.

PS
a kto jest baranem
Szukaj u siebie w rodzinie a nie obrazaj forumowiczow :)
 

arkadiusz_89

Użytkownik
Użytkownik
Jezeli bedzie lepsze od Cod-a grywalnosc i zabawa to czemu ma sie nie sprzedac, sam kupie dla MP ale musi miec to cos co ma Cod - ze wole zagrywac sie dniami i nocami w ten mulitplayer.
chodziło mi o to że activison wydaje więcej 10x więcej kasy na marketing COD, który i tak jest znaną marką niż na nowy silnik, alan wake sprzedał się słabo własnie przez słabiutki marketing tak jak i masa innych dobrych gier
 

RSA

Użytkownik
Użytkownik
Reklama dzwignia handlu, czemu w tym przypadku DICE nie wezmie przykladu z Acti. Tez czekam na tego BC3 bo po filmikach widac ze bedzie super, ale opierajac sie na filmikach nie mozna stwierdzic czy gra bedzie udana.
 

arkadiusz_89

Użytkownik
Użytkownik
bo nie mają tyle pieniędzy? bo wolą inwestować w nowe technologie ? to właśnie przy takiej sprzedaży cod mógłby wyznaczać nowe granice ale to jest właśnie branie przykładu z activision "50mld na reklame, ten sam silnik od 5 lat, ludzie i tak to kupią"
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
ja bez zastanowienia kupię battlefield 3
COD (Albo raczej Call of Kotick) To już nie to samo
 

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
Znowu wojna CoD vs BF? Ludzie opanujcie się to tylko gry i każdy zagra w co zechce. Co do Battlefielda 3 to ja zagram na PC gdyż 64 graczy to nie to samo co 34.
 

Szpaner94

Banned
Aahhh... przypomina mi się CoD 2 na PC z 64 graczami.... Awesome !

BTW. Ludzie, po co te wasze fanboy-owskie wojenki, że BF lepszy od CoD i w druga stronę ? Rozszerzajcie swoje horyzonty, a nie ograniczacie się do jednego. Skąd możecie wiedzieć, że MW3 to shit, gdy jeszcze nawet oficjalnie nic nie potwierdzono... Podobnie BF 3 nie gwarantuje dobrej zabawy.
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Call of duty z każdą częścią jest takie same. Mam nadzieję, że Battlefield 3 zmiecie i wymaże raz na zawsze coda z pamięci ludzi!
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Goście z DICE mają rację, konkurencja się nie zmienia, a jeśli już to na gorsze. A BF z każdą kolejną częścią się rozwija :)
 

Nafta-Katowice

Użytkownik
Użytkownik
nie moge sie doczekac :D
 

.Mjut

Użytkownik
Użytkownik
Kurde, Irak... Moje klimaty. Battlefielda 3 kupuję w wersji pre-order, to jest pewne. Może do tego czasu złożę lepszego kompa to i na pc zakupię. ;] Nie mogę się doczekać.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
mam nadzieję, że te słowa i nowy BF dadzą twórcom CoDa do myślenia (nie mówię tu o Treyarchu bo oni nie umieją wyciągac wniosków) i naprawdę przyłożą się do następnego CoDa. seria CoD to najbardziej zasłużony fpsom tytuł, jak BF przejmie prym to sytuacja będzie nieciekawa :) liczę na IW.
 

Skovv

Banned
Użytkownik
Ja mogę grać i w COD'a i BF... jedno nie wyklucza drugiego :p Dwie dobre gry :D Czekam na więcej newsów :p
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Wygląda całkiem nieźle, jeśli tak rzeczywiście będzie wyglądać gra to CoD ma poważne kłopoty... Jestem ciekaw co zrobią z MW3, bo jeśli znów pojadą na tym samym silniku graficznym itp. a jedyną innowacją będzie ciąg dalszy fabuły to stanie się pogrom.
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Patrząc na animację w pierwszym poście wnioskuję, że będzie można ujrzeć także nogi naszego bohatera :D. Więc jest to jakiś krok do przodu w FPS'ach. :)

W Bulletstorm'ie tez można zobaczyć :p /Jechu
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom