Modem GSM do tabletu/laptopa

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Za niedługo pojadę w góry na domki kempingowe. I przydałby się jakiś dobry modem GSM - działający rzecz jasna :)

Ogólnie do tego kupiłbym kartę z playa czy innego operatora (byle jak najwięcej internetu za jak najtaniej). Super szybki nie musiałby by być.. Tylko taki do przeglądania poczty, zagrania w gry flashowe (a raczej w celu dziennego logowania się do nich) itp. Czyli nic do ściągania itd.

Do dyspozycji +/- 100 zł (najlepiej jakby wyszło tylko z wysyłką itp), bądź może lepiej odwiedzić sklep komputerowy w mieście?
Tel mam stary więc nie ma co mówić o szybkości HSDPA itd. :)
 

Kakira

Użytkownik
Użytkownik
Do tabletu zależy jaki model, z kolei do laptopa proponowałbym http://allegro.pl/modem-usb-3g-do-tabletu-z-androidem-i-komp-w-wa-i3322824784.html

W górach nie wiem jaki jest tam najlepszy zasięg. W jakiej sieci korzysta twój telefon?

Przy okazji warto dokupić pakiet internetowy bez limitu.



( Wysłane z dotyku Samsung 3G GTP-6200 za pomocą Tapatalk 2 )
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Telefony mam z plusa i playa.

Tablet ntt 528 - jak dojdzie paczka ;)
 

TigraTeam

Banned
Mogłeś wcześniej pomyśleć i załatwić sobie karte aero2 internet za free do końca 2014;)
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
UP
O Aero już wiem bardzo długo i fakt mogłem. Ale kiedyś czytałem, że ludzie wpłacali im na konto i na kartę czekali czekali (odbiór osobisty niby szybszy niby..). Do Warszawy, czy skąd wysyłają tę kartę (bo już nie pamiętam) mam bardzo daleko. Nie przejadę więc przez pół Polski by dostać kartę..

Zresztą i tak była by używana raz na ruski rok (urlop, jakiś dłuższy pobyt poza zasięgiem wifi ]=]). Więc specjalnie nie ziębi i nie parzy mnie te Aero2. Do tego też nie każdy modem łyka Aero2.
 

Kakira

Użytkownik
Użytkownik
Rozejrzyj za modemem z routerem wifi na kartę sim z 3G , wystarczy udostępnić 3G na wifi i tablet łyknie wszystko. :) pozdrawiam


( Wysłane z dotyku Samsung 3G GTP-6200 za pomocą Tapatalk 2 )
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
a nie możesz udostępnić przez telefon internetu ?
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Gdzie niby mam taki znaleźć do 100 zł? Na allegro non stop mi wyskakują zwykłe routery z możliwością podpięcia modemu 3G.. :(


$Pablooo88

Jak pisałem wcześniej, telefon mam stary.. który przy łączu 128MB/s chodzi mi internet jak ze cenzura :) (LG GT540,Samsung Chat 335). Niestety bądź stety zdecydowałem się, że nie potrzebuje super mega hiper wypasionej komórki :)
 

Kakira

Użytkownik
Użytkownik
Tak szczerze kupiłeś tableta bez 3G. Mam tableta samsunga 3G i tak powiem jestem mega zadowolony. Kartę sim mam z aero2 czasami wkładam sim plusa żeby pogadać przez funkcję wideokonferencyjną z telefonu. Tobie wystarczy dokupić telefon z udostępnieniem internetu i twój tablet wszystko łyknie tak samo mam z drugiej komórki żaden problem, mi ułatwia korzystanie tableta z routera wifi 3G z telefonu do tableta wystarczy włączyć wifi w telefonie i funkcja udostępnianie internetu jako router 3G w telefonie i wtedy bez problemu twój tablet w wifi łyknie cały internet z telefonu.

( Wysłane z dotyku Samsung 3G GTP-6200 za pomocą Tapatalk 2 )
 

ZiK

Użytkownik
Użytkownik
jesli chcesz to mam huaweia na handel za 50pln + wysylka pojdzie
 

Do góry Bottom