modern warfare 2 Warto ?

Kamirejro

Użytkownik
Użytkownik
Siemanko . Zastanawiam sie nad zakupem modern warfare 2 . Warto ta gre zakupic ? Jak wam sie w nia obecnie gra? (czy sa cziterzy?)
 

remospl

Użytkownik
Użytkownik
Siemanko! Gra jest super( fan serii cod :D) gra się przyjemnie, czasem znajdą się nooby z tubą , ale to rzadko :p Częściej za to znajdziesz ludzi robiących quickscopy :p
 

Remix27

Banned
Mimo lat warto. Ale mw3 jest lepszym zakupem.
 

Mateusz Roszkowiak

Świeżak
Świeżak
Sorry ale prawda jest taka, że nie warto. Można grać tylko w 3 tryby bo reszty nie znajduje (zbyt mała liczba graczy)

TDM - 90% dzieci biegających z tubami albo robiącymi kuesy
SND - praktycznie każdy snd wygląda tak, że cały przeciwny team to rickshoterzy, a 1 gość od naz z teamu im się podstawia na last killa (siedzisz i przez minutę patrzysz jak oni próbują chociaż wiadomo jest, że i tak nic nie trafią)
DM - każdy na każdego, dużo tuberów

Reasumując ... Warto kupić grę dla 1 trybu? Moim zdaniem nie ... lepiej kupić bo2, które samo w sobie jest grą dużo gorszą, ale przynajmniej nie ma tam tuberów, trickshoterów (a przynajmniej nie tyle ile w mw2) i ze znalezieniem meczu nie ma problemu.

Seria cod ma to do siebie, że każda gra "żyje" tylko do momentu wyjścia kolejnej części ;(
 

matj

Użytkownik
Użytkownik
Znam ten bol ....gralem klanowo w cod2 na pc pare lat, potem cod4 przesiadka klanowo, potem cod5 waw, i pol sceny poszlo na ta czesc itd a teraz BO2 a w cod4 klanowo prawie nkkt nie gra....bo na tej czesci sie skonczylo jesli chodzi o scene.....;(

Wyslane za pomoca ZTE GRAND X IN ( taptalk 2)
 

Remix27

Banned
Co w tym dziwnego firma nie pilnuje co tam sie dzieje w poprzedniej czesci bany nie leca samowolka , wiec trzeba grac na bierzaco.
 

Mateusz Roszkowiak

Świeżak
Świeżak
Dlatego jak już wspomniałem wcześniej polecam black ops'a 2. Niby dużo ludzi na niego narzeka, ale jednak ja w nim znajduje sporo frajdy:
- Leagueplay - po prostu miodzio ... prawdziwy teamplay i porządni gracze
- "Znerfione" tuby - granatniki są tak słabe, że od premiery zostałem zabity może ze 2x z tuby i było to jedynie dobicie ^
- Wyrównane bronie - nie ma broni lepszych, czy gorszych tak jak o bylo w mw2 i mw3. Nie ma mp7 czy acr'a który nie ma recoila. Jeżeli np an ma ogroooomny dmg to jest to kosztem odrzutu ;D
- Prawdziwe sniperki - trafienie "shitmarka" graniczy z cudem bo strzelając z prawdziwie skillowych scope, czyt. "jednostrzałowce" dmg jest taki, że wystaczy, że trafimy od pasa wzwyż i enemy leci na bombę ;D


Mimo, że całym sercem twierdzę, że pod względem cod'ów w które grałem kolejność "zajebistości" jest taka:
- cod4
- mw2 // cod2
- mw3 // bo2
- bo1
- waw
... to i tak gorąco polecam black ops'a 2 ;)
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
kosz http://xboxforum.pl/gry-12/nie-mozesz-sie-zdecydowac-na-jakas-gre-pisz-tutaj-32211/

btw.
mw2 jest eleganckie, tak samo bo1, cziterów i tu i tu się nie spotyka raczej, mw3 troszkę gorsze ale daję radę, bo2 jest dla mnie totalną porażką ..w skrócie moja opinia

we wszystkie ww. można pograć, na xbl są gracze
 

Do góry Bottom