Modern Warfare 2 wycofane ze sprzedaży w Rosji

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Kaliberek

Użytkownik
Użytkownik
No russian z Modern Warfare 2
Jeżeli informacje się potwierdzą, to scena "No Russian", gdzie dokonujemy masakry na lotnisku (nie jest ona obowiązkowa i można ją pominąć) będzie Activision trochę kosztować. Jak donoszą rosyjskie media wersja pecetowa gry została już załatana i epizod został z niej zupełnie wycięty, natomiast konsolowe wersje zostały zwrócone wydawcy, a ich sprzedaż zakazana na terenie Rosji. Activision ma wprowadzić do sprzedaży nową wersję za miesiąc.

Scena miała też wywołać komentarze ze strony zarówno rosyjskich polityków, jak i graczy. Pojawiły się głosy z obydwu stron barykady. Część graczy od razu uznała, że "biją naszych", inni z kolei mieli za złe Infinity Ward, że przedstawia Rosjan jako terrorystów.
Jak na razie są to niepotwierdzone informacje i tak proszę je traktować. Jestem jednak ciekawy Waszej reakcji.
Co byście powiedzieli, gdyby ta scena działa się na Okęciu, a terroryści byli Polakami. Przyzwyczailiśmy się strzelać do złych Niemców z Wermahtu, złych Wietnamczyków z VietCongu i arabskich terrorystów. Przeszkadzałoby Wam "No Polish"? Może dopiero wówczas pojawiły by się komentarze o głupich i ograniczonych Amerykanach imniej osób twierdziłoby, że "to tylko gra"?




Co o tym sądzicie?


Źródło:http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,7257842,Modern_Warfare_2_wycofane_ze_sprzedazy_w_Rosji.html
 

Stan

Użytkownik
Użytkownik
gra to gra i to ma dostarczać rozrywkę w wszelaki sposób - fakt że poszli z egzekucją na lotnisku trochę po bandzie, ale dobrze że są takie odważne gry.
Komu się nie podoba to niech nie gra wcale , nikt do niczego tu nie zmusza.
 

WSRH

Banned
Rosja i Azjaci mają we krwi terroryzm , obejmowanie władzy po trupach i zabijanie , więc nie wiem co ruskie mendy tak się plują ...
 

trykosz

Użytkownik
Użytkownik
Wiedziałem, że Infinity w tym momencie przegięło pałkę. Jedynymi terrorystami na świecie są amerykanie, a w grach/filmach są przedstawiani jako ofiary/uciśniony naród. Dobrze, że Ruscy się wkurzyli i ja bym się wkurzył gdyby to byli "polscy terroryści".
 

Mordux

Użytkownik
Użytkownik
Mi by to nie przeszkadzalo... Gra to gra i ma zapewnic atrakcje, i czy to wazne jaki kraj jest jej bohaterem? ...
 

nemek

Użytkownik
Użytkownik
gdyby to bylo na polskim lotnisku Activision nic by nie zrobilo
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
I co to zmieni? W Rosji i tak będą grać, kupować gry z Polski i innych źródeł a gdyby to była masakra w Czeczenii to by rząd rosyjski klaskał i sam grał na obradach...
 

aerO^

Użytkownik
Użytkownik
Hahaha , w ogóle już nie będzie można zagrać tą scenę na PC? Nieźle... a na konsoli co to za problem dać patcha? Na konsoli nawet łatwiej , bo jak grasz na XBL to musisz mieć patcha , a na PC jak ktoś lubi tylko singla albo może grać na starej wersji to nie ma problemu.
 

The_Human

Użytkownik
Użytkownik
no no...mi to wisi, ich kraj-jak chcą-zawsze ruscy mogą ściągnąć gierke z innnych stron z tą misją, aczkolwiek ona nie jest aż tak konieczna, bo za dużo do fabuły ta misja nie daje ;] masakrować ruskich...aż mi się trochę smutno zrobiło gdgy oni się czołgali po ziemi i jescze ich dobijali...
 

Bis

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ale oskarżanie polaków przez rosjan o rozpoczęcie drugiej wojny światowej jest w pełni ok...
szkoda słów mi na tych debili co chcą wojny bo mają za duże ludzi do wyżywienia.
 

laskka

Świeżak
Świeżak
Tak się tworzą stereotypy. Nie dość, że Rusek pijak to i terrorysta! ;p Gdyby to było w Polsce to reszcie też by zapadło w pamięć Polak = terrorysta
 

entryk

Użytkownik
Użytkownik
ja nie mam nic przeciwko jestem tolerancyjny i rozumiem że jest to fikcja i ma służyć wyłącznie rozrywce... ale mogli by powpychac na tym lotnisku jakichś murzynów, brudasów czy inną swołocz ;)
 

Grantone PL

Użytkownik
Użytkownik
Mi tam wisi gdzie by się to działo i jaką narodowością byśmy byli, nawet gdyby to było w Polsce to może kilkoro ludzi wiecej by wiedziała gdzie leży :D
 

Mordux

Użytkownik
Użytkownik
Wazne, ze gra jak najbardziej udana ;] A Rosjanie niech najpierw popatrza na to co sami zrobili w 39-41 latach :/
 

kruszon1990

Użytkownik
Użytkownik
Za dużo na tym forum szowinistów moderca mógłby coś z tym zrobić zaraz polecą teksty typu Je$%ć murzynów, pie*** Niemców. Ja bym się nie cieszył gdyby w grze Polacy byli w Mafii albo najechalibyśmy by na jakiś mniejszy kraj i mordowalibyśmy by tych cywilów jak Niemcy nas na 2 wojnie
 

nowiknowik

Użytkownik
Użytkownik
Ręce opadają,jeszcze trochę,a dojdzie do tego,że ruscy zakażą wyświetlania w rodzimych kinach filmów,gdzie ruski okradł sklepik :(
Nawet w gry muszą zaingerować:(
A swoją drogą ciekawa byłaby sieczka na Okęciu ;)
pozdro
 

rafmus90

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
gra to gra nie trzeba brać tego na serio,
nie zdziwiłbym się gdyby w następnej części byli Polacy :)
 

Krystian360

Użytkownik
Użytkownik
W GTA coś takiego to norma, nie wiem po co ta cała afera.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
jeśli są ruscy lub niemcy, to mi to wcale nie przeszkadza :) co innego, gdyby byli polacy...
 

Yetan

Użytkownik
Użytkownik
To tylko gra...

BTW. Poziom i tak można pominąć, więc.. o co chodzi?
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom