Modern Warfare 3 - Ghost powróci?

arkadiusz_89

Użytkownik
Użytkownik



Wprawdzie Modern Warfare 3 nie zostało jeszcze oficjalnie zapowiedziane, jednak w Sieci już pojawiły się plotki, na temat gry. A skoro zamieścił je na swoich łamach Official PlayStation Magazine, coś musi być na rzeczy.

Według najnowszych doniesień, głównym bohaterem "trójeczki" będzie znany nam doskonale Ghost, którego fani serii darzą sporą sympatią. Anonimowi informatorzy zapewniają również, że fabuła osadzona zostanie przed wydarzeniami z dwóch poprzednich odsłon, tak więc wszystko wskazuje na to, że będziemy mieli do czynienia z prequelem. Tym bardziej, że wcześniej donosiły o tym już inne, niezależne od informatorów OPM źródła,

Póki co możemy więc chyba zapomnieć o Call of Duty w kosmosie, co sugerowały niektóre nazwy zarejestrowane przez Activision. Nasuwa się tylko pytanie, czy okrojone z najbardziej utalentowanych pracowników Infinity Ward, będzie w stanie pociągnąć ten "wóz"?


Źródło: Ghost powróci w Modern Warfare 3? | PPE.PL - Portal PSX Extreme
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
Byle powrócił :) Ghost to jedna z moich ulubionych postaci z gier.
 

neo937

Użytkownik
Użytkownik
To w końcu przy Modern Warfare będzie nazwa Call of Duty, czy nie? Bo już się gubię kto tą grę robi, czy resztki Infinity Ward, czy Respawn Entertainment...

Swoją drogą takie plotki były już jakiś czas temu.
 

freeq_

Użytkownik
Użytkownik
Jadą na tym samym koniku, zrobili bardzo dobre Modern Warfare, nawet nawet Modern Warfare 2 w którym (uwaga spoiler)
zabili Ghosta
no to co..., trzeba zrobić prequell... Eh, oby Było na takim poziomie jak MW ze świetnym scenariuszem jak MW i MW2 i bd git, ale nadal zostanie odgrzanym już raz kotletem...

Używaj spoilerów /Jechu
 

damian7154

Użytkownik
Użytkownik
lepsze MW3 niż kontynuacja Treyarch WaW i Black Ops co jest kompletną porażką
 

T0Mmy

Banned
Nie no znów tworzą kopie tej kultowej gry COD MW 1 myśląc że znów stworzą bardzo dobrą gre . Paranoja
 

mihcal5

Banned
znowu ogrzewanie kotletów, Call of duty 8 ... jak to brzmi ... Ciekawe na jakiej części poprzestaną ...
 

damian7154

Użytkownik
Użytkownik
Modern Warfare 2 w którym (uwaga spoiler) zabili Ghosta
Dzięki stary, zamierzałem kupić MW2 jako klasyk.
Nie cierpie czegoś takiego. Tak samo jak z BO, kumpel powiedział jak się skończy
 

Wujek WilQ

Użytkownik
Użytkownik
@Damian
Call of duty 1-101209102 uwaga spoiler
dobrzy zawsze wygrywają ( amerykanie ) , pierwsze 3 części wygrywają amerykanie / ruscy / brytole , 4 część amerykanie , łysol ginie ( rusek ), 5 ruscy wygrywają ( zawieszają flage na reichstagu ) , 6 amerykanie wygrywają ( cudownie ożywiony cpt jak mu tam co niby nie żył ) , 7 ....
to jest żałosne ja wiem że gry wojenne z backgroudem historycznym to lubię ale te wszystkie części modern warfare chryste jeszcze nigdy tak ktoś kotleta nie odgrzewał.

Jak nie umiesz używać spoilerów to nie spoileruj /Jechu
 

grampp

Użytkownik
Użytkownik
Heh mogli by porobić jakieś nowe serie gier a nie wciąż to samo (zapewne i tak wszyscy zagrają.. bo w co mamy)
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Skoro to ma byc prequel to nie lepiej dadzą tytuł Modern Warfare 0,5 :D
A Ghost'a polubiłem :)
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Dla mnie to Ghost może wracać i w kolejnych 50 CoD'ach - gra i tak będzie miała kijową fabułę jak w MW 2 w przeciwieństwie do Black Ops
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
Nie rozumiem tej fascynacji Ghostem już wolałem GAZ'a z MW 1. Jeśli już robią prequel to powinni dac historie tak kultowej postaci jak cpt.Price a nie jakiegoś Ghosta.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie rozumiem tej fascynacji Ghostem już wolałem GAZ'a z MW 1. Jeśli już robią prequel to powinni dac historie tak kultowej postaci jak cpt.Price a nie jakiegoś Ghosta.
zgadzam się, też wolałbym zobaczyc cpt Price'a niż Ghosta. na tego CoDa czekam w szczególności, gdyż robi je IW, a tylko oni potrafią robic dobre CoDy.
 

PoPierwszeZwiększMase

Użytkownik
Użytkownik
Dla mnie ghost był najlepszą postacią w grach nie licząc ezia ale mniejsza o to... Chyba seria call of duty będzie trwała tak długo jak moda na sukces.
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
!Mnih Podzielam Twoje zdanie, że lepiej by było poznać historię Prica, ale tak z drugiej strony, można i to podzielić. Gra się Ghostem a za kompana robi Price, lub na odwrót : D

Mnie to by się spodobała bezpośrednia kontynuacja MW 2, w której żyje Ghost i razem z Pricem kontynuują robotę : D Wiem że to nie możliwe (chociaż co za problem by inny żołnierz założył jego maskę? : D) bo jak ploty wskazują, szykuje się prequel.
 

magiczny

Użytkownik
Użytkownik
Nie rozumiem tej fascynacji Ghostem już wolałem GAZ'a z MW 1. Jeśli już robią prequel to powinni dac historie tak kultowej postaci jak cpt.Price a nie jakiegoś Ghosta.
Obawiam się, że właśnie przepowiedziałeś nadejście jeszcze kolejnych części Modern Warfare :D


BTW
Po zagraniu w MW2 przestałem przejmować się fabułą w serii CoD. Dla mnie ta seria to już tylko "dobra naparzanka".
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
W MW4 będzie o (Spoiler z MW2)
zmartwychwstaniu Ghosta

A MW25 o (Spoiler z MW2)
emeryturze Ghosta

Masakra... Zrobiliby raz, a porządnie te Call Of Duty...
 

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
Tylko zauważcie, że cpt. Price jest w każdym CoD od Infinity Ward więc i w tym się pewnie pojawi.
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie jaram się już tą grą. Kolejny 'schabowy', nic nowego. Bądź, co bądź - zagram, ale nie kupię ;)
 

Do góry Bottom