Modern Warfare 3 ma być wolny od multiplayerowych oszustów!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Krawol

Banned
Użytkownik
Jak obiecuje studio Infinity Ward, Modern Warfare 3 ma być znacznie lepiej zabezpieczone przed oszustami niż poprzednie części serii.


W przypadku Modern Warfare 2 oszuści, którzy modyfikowali grę, żeby uzyskać przewagę w multiplayerze nie byli rzadkim zjawiskiem. Tym razem taka sytuacja ma się nie powtórzyć.

„Włożyliśmy w to naprawdę dużo pracy. Nie mogę wchodzić w szczegóły. Jest jednak znacznie więcej rzeczy, które zabezpieczyliśmy i sprawiliśmy że są teraz mniej dostępne”, podaje Robert Bowling z Infinity Ward.

Na czym dokładnie polegają nowe zabezpieczenia? Gra sprawdzać będzie czy kod gry dostępny po stronie klienta zgadza się ze wzorcowym kodem jaki przewidziano dla produkcji - nie mogą się one różnić.

Bowling dodaje także, że dużą uwagę przyłożono do możliwości szybkiej aktualizacji gry, tak żeby w razie nieprawidłowości móc błyskawicznie utrudnić życie oszustom. Studio zatrudni szereg nowych pracowników, którzy zajmować będą się wyłącznie monitorowaniem zachowań graczy. Tylko do tego celu stworzonych zostanie parę specjalnych zespołów.

Wolny od oszustów Modern Warfare 3 pojawi się w sklepach w listopadzie tego roku na PC, PlayStation 3 i Xboksa 360.

ŹRÓDŁO: Modern Warfare 3 ma być wolny od multiplayerowych oszustów - Imperium gier - WP.PL

P.S Mam nadzieję że to zmienią, ostatnimi czasy gram w MW2 to jest masakra a o MW nic nie wspomnę :(
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Chciałbym to zobaczyć, bo pewnie na premierę już będą prestige lobby :D
 

65userow

Banned
Chciałbym to zobaczyć, bo pewnie na premierę już będą prestige lobby :D
Przynajmniej interesują się codem, przykro mi że na battlefielda nie ma nic takiego :)
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Ten news był już jakiś miesiąc temu (nie dam ściąć głowy czy na tym forum).
A jeśli chodzi o te 'zabezpieczenia', to może dadzą rade miesiąc dłużej wstrzymać cheaterstwo. Tego cholerstwa chyba nie da się wytępić z Call of Duty...
 

Enemelek

Użytkownik
Użytkownik
Przynajmniej interesują się codem, przykro mi że na battlefielda nie ma nic takiego :)
a wnioskujesz tak z powodu hmmm ?:)

co do tematu zabezpieczenia zrobili ludzie to i ludzie jakoś je obejdą :)
 

d2darkness

Użytkownik
Użytkownik
Asz kurna teraz przypomniało mi się że miałem calla też kupić .
Nie ciekawie chyba będę musiał sobie go odpuścić i zamówić później kiedy stanieje ;p.
W zasadzie nas konsolowiczów ta informacja zbytnio nie obchodzi bo na konsoli chyba nie da się cheatować chociaż cholera wie.
 

Bebzu

Użytkownik
Użytkownik
Asz kurna teraz przypomniało mi się że miałem calla też kupić .
Nie ciekawie chyba będę musiał sobie go odpuścić i zamówić później kiedy stanieje ;p.
W zasadzie nas konsolowiczów ta informacja zbytnio nie obchodzi bo na konsoli chyba nie da się cheatować chociaż cholera wie.
Hehe chyba malo kolega gral w MW i MW2 :) tam co raz oszusci daja o sobie znac.

Ja bym chcial zeby byla opcja: Nie zezwalac na polaczenie z Amerykanami i juz by ponad polowa oszustow zniknela :)
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
@up i przede wszystkim liczba 'kłikskołperów' by zmalała, bo przecież to jest przegięcie. Jak gra ma być choć odrobinę realistyczna, skoro burgery wyłapują glitche, napieprzają ze snajperki jak z karabinu szturmowego itd. itp...
 

65userow

Banned
@up i przede wszystkim liczba 'kłikskołperów' by zmalała, bo przecież to jest przegięcie. Jak gra ma być choć odrobinę realistyczna, skoro burgery wyłapują glitche, napieprzają ze snajperki jak z karabinu szturmowego itd. itp...
Na takich to jest granatnik + bliskie zagrożenie.

Jako propozycja to
ACR z granatnikiem
Spas 12 z chwytem
Perk1- Jednoosobowa armia
Perk2- Bliskie zagrożenie
Perk3- Raport sytuacyjny

Takim sposobem połowa kłikskoperów znika z lobby :)
 

mitek96

Użytkownik
Użytkownik
Zaraz ktoś napisze, że quickscopy, świadczą o wysokim skillu. Nie oszukujmy się, osoba która ich używa jest zwykłym n00bem.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ehh i w kolejnej grze będą bany dla wybitnych graczy ? Tak jesteś dobry to ban bo jedziesz na botach a prawdy w tym tyle co starań sprawdzenia.
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Przynajmniej interesują się codem, przykro mi że na battlefielda nie ma nic takiego :)
BARDZO marna prowokacja. Nigdy w życiu nie spotkałem cheatera w Battlefieldzie (Bad Company 1, Bad Company 2, Play4Free, Heroes) a wiesz dlaczego ? Jedno słowo: PunkBuster
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Na takich to jest granatnik + bliskie zagrożenie.

Jako propozycja to
ACR z granatnikiem
Spas 12 z chwytem
Perk1- Jednoosobowa armia
Perk2- Bliskie zagrożenie
Perk3- Raport sytuacyjny

Takim sposobem połowa kłikskoperów znika z lobby :)
Trzeba będzie spróbować :)
 

65userow

Banned
BARDZO marna prowokacja. Nigdy w życiu nie spotkałem cheatera w Battlefieldzie (Bad Company 1, Bad Company 2, Play4Free, Heroes) a wiesz dlaczego ? Jedno słowo: PunkBuster
Oj naprawdę nie wiesz jak się z tego powodu cieszę, wywołałeś we mnie naprawdę wielką zazdrość. Takiego bezcheaterstwa każdy zazdrości battlefieldofanom. Jesteś poprostu SUPER, żadnego cheatera nie spotkałeś. Pewnie nigdy laggów nigdy nie miałeś dzięki przecudnym serwerom których COD nie posiada? Jeśli tak to mam kolejny powód aby ci zazdrościć


@down
Sory nie dokończyłem zdania :D
 

norbert910

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Oj naprawdę nie wiesz jak się z tego powodu cieszę, wywołałeś we mnie naprawdę wielką zazdrość. Takiego bezcheaterstwa każdy zazdrości battlefieldofanom. Jesteś poprostu SUPER, żadnego cheatera nie spotkałeś. Pewnie nigdy laggów nigdy nie miałeś dzięki przecudnym serwerom których COD nie posiada?
yyy... tak:D
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
MrDraiger... przecież w linku który dałeś jest napisane że PunkBuster jest też w WaW i MW...
...w MW nie grałem ale w WaW jest mnóswo je banych CHEATERów więc to że zaimplementowali PB w BFach nie jest chyba powodem.

Co do tematu to jakiś czas temu było też na forum że będzie możliwość zgłaszania oszustów w MW3... mam nadzieję że uda im się choć trochę wytępić to paskudztwo z CoD.

EDIT:
Swoją drogą gram teraz w MW2.
Mam ok. 3dni, 15godz na liczniku i nie wiem dlaczego ale jeszcze oszuści nie zaszli mi za skórę:confused:
...bo jak pykałem w WaWa to normalnie krew mnie zalewała:D
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Oj naprawdę nie wiesz jak się z tego powodu cieszę, wywołałeś we mnie naprawdę wielką zazdrość. Takiego bezcheaterstwa każdy zazdrości battlefieldofanom. Jesteś poprostu SUPER, żadnego cheatera nie spotkałeś. Pewnie nigdy laggów nigdy nie miałeś dzięki przecudnym serwerom których COD nie posiada? Jeśli tak to mam kolejny powód aby ci zazdrościć
Poluzuj spodnie i skończ te wojenki.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Przynajmniej interesują się codem, przykro mi że na battlefielda nie ma nic takiego :)
A co ma BF do tego?? Jak dla Ciebie to plus, że nubki nie potrafią wbić max levelu, tylko muszą cheatować to cieszę się, że BF jest wolny od takich ludzi.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom